Mikrofons klusi strādā!

Sākumlapa Forumi Software Windows Mikrofons klusi strādā!

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149618
    kurmitis
    Participant

    Problēma tāda, ka mikrofons pats pa sevi darbojas, bet nu tik klusi, lai kāds dzirdētu diezgan skaļi jārunā, ir kādam kāds padoms, risinājums?

    #212301
    Aldis
    Participant

    Ja lieto Windows XP, tad vienkārši pie Volume Control nospied Advanced Controls, un iespējams mikrafonam var uzlikt Mic Boost!

    Ja lieto Windows 7 vai Vista, tad tur jāskatās mans iepriekš pieminētais variants – tikai iekš Control paneļa! Pie Sound un Recording taba > izvēlies mikrafonu [proporties] > un pie custom jābūt ķeksim Mic Boost!

    P.S. – Virzienu padevu, jo pārējais mēdz būt atkarīgs no skaņu kartes draiveriem

    #212302
    kurmitis
    Participant

    Tur jau es to esu noprovējis, un nekas nemainās kluss vienalga…

    #212303
    Aldis
    Participant

    Caurumā pareizajā mož nēesi ielicis.. 🙂 Arī tā mēdz gadīties – ja pievieno mikrafonu pie Line-In, tad mazbik sit cauri arī uz mic izeju [švakai skaņu kartei]!

    Otrs varbūt pašam mikrafonam ir defekts!

    #212304
    kurmitis
    Participant

    Varētu būt problēma audio driverī?

    Caurumi pareizie…

    EDIT: Tiko paprovēju iekš cs 1.6 spēles, tur mikrofons strādā kā nākas…

    #212305
    WerNeo
    Participant

    Nu tātad problēmas nav, ja jau strādā kā nākas!? 🙂

    #212306
    kurmitis
    Participant

    Nu iekš cs strādā kā nākas, bet ārpus cs nu tā kau ko dzirdēt, var nedaudz skļāk jāpapļerkst un būs ok 🙂

    #212307
    Aldis
    Participant

    Kurā programmā tā klusā strādāšana izpaužas? Skype? Tad varbūt pašā programmā jāmeklē uzstādījumos kautkas!

    #212308
    kurmitis
    Participant

    camtasia studio, es jau tur riktēju, tagad daudz maz iet, varbūt nav tik efektīvs mikrofons kā agrāk, bet ir ok, paldies 🙂

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā