Miljons iPad pārdots 28 dienās

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Miljons iPad pārdots 28 dienās

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #151119
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_ipad2_1567432c_1.jpg[/imgl]Iespējams, ka Apple vadība kož sev pirkstos – “kāpēc mēs šo agrāk neizlaidām?”. Bet fakts ir tāds, ka ‘tablešu bums’ ir pavisam nopietna lieta – pirmais miljons iPad pārdots tikai 28 dienās. Un tas ir tikai ASV teritorijā, jo citur planšetes vēl nepārdod! Pieprasījums vēl nebūt nav apmierināts; ražotāji vienkārši nespēj saražot vairāk. Kad iznāca iPhone – arī bija bums zināmā mērā, bet lai pārdotu pirmo miljonu šo viedtālruņu, vajadzēja 74 dienas.

    Uzplaukums ir arī programmu un elektronisko grāmatu tirgū. Speciāli iPadam radīts vairāk kā 5000 programmu; tas ir neskaitot iPhone/iPod programmatūru, kura arī darbojas uz tabletes. Š o 28 dienu laikā pircēji lejuplādējuši 12,5 milj. programmu no AppStore un 1,5 milj. grāmatu no iBookstore. Starp citu, daži pircēji cer, ka iPad spēšot viņiem aizstāt tradicionālo PC – bet tādu nav daudz.

    Pārējā pasaulē iPad tirdzniecība sāksies 10 .maijā – tad planšetdatorus varēs iegādāties Japānā, Austrālijā, Lielbritānijā, Vācijā un vēl dažās valstīs.

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_ipad_desk660x440_1.jpg[/img]

    Avots

    #234377
    Wuu
    Participant

    Hip Hip urā, man sāk mākt šaubas par to ka pasaulē valdīs Google…

    #234378
    Kon
    Participant

    Atkal pierādās suņi rej, bet karavāna iet tālāk ..

    Apple 4eva 🙂

    #234379
    RicoPico
    Participant

    Wuu wrote:

    Hip Hip urā, man sāk mākt šaubas par to ka pasaulē valdīs Google…


    Valdīs Google, bet finasējumu tai gādās Apple. :p

    #234380
    RRuntex
    Participant

    Nevis kož pirkstos, bet laiza pirkstus. Jo ‘aitas’ pirms ‘cirpšanas’ ir jāsagatavo. Diez vai pirms 2 vai 3 gadiem viņiem k-kas tāds būtu sanācis – iesmērēt planšeti ar kuru neko nevar izdarīt par portatīvā datora cenu ar kuru var attiecīgi ar video konvertēšanu nodarboties.

    Ja kāds nopērk iPhone vai iPad no veikala plaukta ar domu ka viņam to VAJAG… aita!!! Jo pēc mēnešā vai diviem šis ‘bling-bling’ jau ir sagaidījis nejēdzīgu kritiku un gaida nākamo software vai pat hardware upgrade.

    Lai piedod man Apple un viņu fani… bet nejēdzīgāku ierīci cilvēces vēsturē biznesmeņa vai datorspeciālista rokās es neesmu redzējis. 😉

    #234381
    root
    Participant

    Lūdzu, samuraj, pieliec punktu šitām ziņām. Nu nepis tā aple nevienu. (Izņemot faboyz). Man tagad speciāli jāskrūlē pāri ziņai lai tiktu pie citām ziņām.

    #234382
    Stat1CX
    Participant

    Amērikā ir cik uziet apple zombīju, kas pirks jebko kam virsūm ir apple logo, pat toletes papīra rulli pa 50 $ gabalā, ja tas bus made by apple un ar treknu apple logo uz tā. Uzlabotā versīja ar stīva džobsa bildi maksā papildus 50$

    #234383
    Eudoxus
    Participant

    Jā, nu šis pasākums manam aprobežotajam prātam nav pieejams. Kad noskatījos iPad prezentāciju nevarēju saprast – kuram cilvēkam vajadzēs šitādu gadžetu, ja reāli tam nav nekādu unikālu funkciju. Izrādās, ka tādu īpatņu skaits ir mērāms miljonos. Bet no otras puses it kā jau nav par ko brīnīties. To cilvēku skaits, kas tic homeopātijai, ekstrasensiem un citām tamlīdzīgām blēņām ir krietni lielāks.

    #234384
    Jaunzems
    Participant

    Droši vien lielākā daļa pirka, lai pārbaudītu – vai viņš paties ir tik slikts kā viņu te mālē? 🙂

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā