Minecraft- visbiežāk augšupielādētā spēle iekš Youtube

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Minecraft- visbiežāk augšupielādētā spēle iekš Youtube

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #160921
    SFiX
    Participant

    Sakarā ar savu desmitgades jubileju Youtube vadība ir nolēmusi padalīties ar interesantu statistiku. Kā izrādās, cilvēki visbiežāk videoservisa spēļu sadaļā ievieto savus “Minecraft” video.

    Raiens Vaijats (Ryan Wyatt), Youtube galvenais spēļu satura šefs, izdevumam Washington Post pastāstīja, ka populārajā mājaslapā kopumā atrodami 42 miljoni “Minecraft” video. Tāpat arī atslēgas vārds “Minecraft” ir otrs meklētākais termins Youtube.

    Kā izpaužas “Minecraft” video? Tos var iedalīt divās lielās grupās: Arhitektūras sasniegumu atrādīšana un tā sauktie “Let’s play”, kad cilvēki ieraksta, kā viņi skaļi komentē spēlē notiekošo.

    Otrajā vietā ierindojas “Grand Theft Auto” sērijas spēles, bet godpilno trešo vietu aizņem DotA tipa spēle “League of Legends”. Pilnais saraksts zemāk.

    1. “Minecraft”

    2. “Grand Theft Auto”

    3. “League of Legends”

    4. “Call of Duty”

    5. “FIFA”

    6. “Garry’s Mod”

    7. “The Sims”

    8. “Five Nights at Freddy’s”

    9. “Puzzles & Dragon”

    10. “Dota 2”

    Speciāli tiem, kuriem radās vēlme paskatīties kādu Minecraft video, es atradu ģeniālu un izcilu mūsdienu izklaides paraugdemonstrējumu ar 750 tūkstošiem skatījumu. Lūk, to skatās jūsu bērni.

    Paldies Eurogamer, Washington Post.

    #317431
    Crow
    Participant

    [img]https://i.imgur.com/JOwSqYT.png[/img]

    MEIN KRAFT!

    Klau, vai kādam vēl bez manis “reāli cepī” vairums Let’s Play? Vairs nevar normālus gameplay video paskatīties. Jāiziet cauri zināmai daļai, kur ļerkšķ kaut kāds muģila, reizēm auro, glupi ņirdz, elpo, šņaukājās, puse vārdu krājuma aprobežojas ar dažādas intonācijas vienzilbīgiem rukšķiem, turklāt nespēlē kā pienākas, bet ākstās riņķī apkārt “майгад-софан”. It’s NOT! It’s disgusting! Saprotu, ka ir walkthrough, kur nevar parādīt, ir jāpastāsta, bet ja man tos vajadzēs, es tā arī rakstīšu. Formatēt tādus ar cirkuli, mhh.

    P.S. Youtūbes video var iepostēt ar youtube tagu. Nost ar iframe!

    #317432
    Y
    Participant

    Ir dzirdets, ka sikais fanatikis skatas. WTF, WTF, a zombie killed me, WTF, my hand slipped in my pants and i fell down from a cliff, WTF. I found so many diamonds, WTF.

    Runjot par “vairums”, tu tur kadu petijumu veic vai pasam ta spele dikti cepi? 😀

    #317433
    Crow
    Participant

    Quote:

    tu tur kadu petijumu veic


    Visa mana apzinīgā dzīve ir nebeidzamā testēšanas iniciatīva 😀

    Nē jau, Meinkraft man tā, lai jau topošie RE&RE arhitekti mācās amatu. Es vispār. Teiksim, nesen gribēju ievērtēt Projekta “Cars” relīzes versiju. Domāju, kāds jau noteikti tač būs salīdzinājis ar jaunāko Pakaļkorseti. Nu jā, ir gan – viens datorkrēsla pilots visu laiku pļurkst kaut ko par saķeri un griezi, otrs kaut ko varkšķ par pedāļiem (sponsori, odnako), bet tad sāk dzīt par 4K nahrenam. Vēl viens vienkārši acīmredzami cieš no hroniskas emocionālās caurejas un katrā līkumā bļau. To, ko man vajag – 1080p comparison bez vijeboniem – atradu tikai trešajā search rezultātu lapā, līdz tam jau topot neatgriezeniski psihiski traumēts (ja arī kādreiz ir bijis savādāk). Un tāpēc es te tagad šitādā modē rakstu, saproties…

    Tas pats attiecas uz podkāstiem un vispār videoreportāžām. Sērga, bļaķ.

    #317434
    SFiX
    Participant

    Es nemestu visus Letsplayus vienā maisā. Satura veidotāji (politkorektais apzīmējums) veido savu video konkrētai mērķauditorijai. Kādam var nepatikt noteikts autors vai video stils, bet trīspadsmitgadīgajam Krišnam un viņa draugiem, kuri dzīvo kādā Indijas provincē, tas iepretim dikti patiks. Skatījumu sistēma savā būtībā tomēr ir ļoti godīga- katrs autors saņem tik skatījumu, cik viņš ir nopelnījis, tos nevar mākslīgi pievienot vai atņemt.

    Te jau drīzāk ar akmeni būtu jāmet pa pašu jubilāru- Youtube. Ja, teiksim, tev interesē gameplay bez komentāriem (un noteikti tāds kaut kur atrodas), tad Youtubei būtu jāpadara tas saturs pēc iespējas pieejamāks. Tā vietā tagad Youtube visiem spiež viena veida pewdiepie tipa video un vēlāk brīnās, kādēļ komentāru sadaļa ir tik indīga.

    #317435
    Crow
    Participant

    No vienas puses apskaužami, ka var iekārtoties kā kaut tas pats blondais duriks – visu dienu ķēmoties internetos un vēl naudu saņemt. Lai viņi pastāv. Saprotams, ka mērķauditorija ir un varena. Un mode nav apturama, un ne visi ir pilnīgs ацтой un tā tālāk.

    Kā risināt? Tomēr akmens satura (blaaaargh) veidotājiem, baidos. Youtube tehniski pieļauj elegantu, vienkāršu risinājumu – vairākus audio celiņus. Rau, piemērs (nav lec-plej, но годится): https://www.youtube.com/watch?v=4As0e4de-rI . Ir tātad English (defaultais), Espanol un Natural Audio – trim dažādām auditorijām, pēdējais tieši man un man līdzīgajiem. Problem?

    #317436
    root
    Participant

    Scott Manley, theRadBrad, etc. etc.?

    #317437
    RicoPico
    Participant

    Eu vārna, neesi mēģinājis nogriezt video skaņu uz nulli, tā vietā lai ļautu sairt savām nervu šūnām?

    Saprotu, kritisks solis, un raudu ar Tevi vienā mutautā par visu šo. Bet atdzīšos, ka pats labprātāk mēdzu baudīt video klusumā, nekā klausīties, kā tīnis norij savu nule uz iekšu iešņaukto puņķi.

    #317438
    Jaunzems
    Participant

    Š ad tad, kad ir super garlaicīgi, un gribas izjust nedaudz šādenfroides, ieeju Spoki.lv datorspēļu sadaļā un paskatos “latviešu youtuberu” let’s playus…

    Manuprāt, ir neliela atšķirība starp kluso caurspēli, proti, “walktrough”, kur reāli ir jēls gameplay un to skatās, lai novērtētu, vai ir vērts pirkt spēli, vai arī ja esi kaut kur iesprūdis un gribi uzzināt, kā tikt cauri konkrētajam līmenim.

    Tad ir let’s play, kur galvenais uzsvars ir uz paša spēlētāja reakciju un komentāriem, nevis geimpleju. PewDiePie var spēlēt kaut vai Minesweeper un tik un tā viņa video dabūs 10 miljonus skatījumu, jo cilvēki jau nāk nevis spēles pēc, bet gan runātāja dēļ – viņiem tas liekas saistošs vai smieklīgs.

    Nevar jau arī visus mest vienā maisā – ir caur muti elpojoši sīči, un ir arī patiesi interesanti spēlmaņi. Pēc TotalBiscuit ieteikuma pačekoju, piemēram, VaatiVidya un viņš patiesi saistoši runā pāri Dark Souls geimplejam, stāstot par spēles pasauli, loru utt. Protams, sīču ir daudz, daudz vairāk (jo katrs tirliņš, kurš māk ierakstīt ekrānu… vai arī nemāk… sataisās par jauno PewDiePie killeri un sāk taisīt Let’sPlayus), bet tas nenozīmē, ka nav arī daudzu tādu kanālu, kuri publicē labus Let’sPlay formāta video.

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā