Misc problēma ar datoru

Sākumlapa Forumi Hardware Pamatplates un CPU Misc problēma ar datoru

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #151644
    root
    Participant

    Situācija sekojoša: atstāju kompi ieslēgtu, pārrados mājās- dators izslēdzies, viss kluss un tumšs, dzese nedarbojas, itkā miris, bet deg indikators itkā dators darbotos tā itkā nekas nebūtu bijis. Strāvas padeve bija nepārtraukta (UPS), sistēma ne gāja gulēt ne kādas citas interesantas fičas, arī uz mātes plates indikatori dega tā, itkā mātene normāli funkcionētu ieslēgta bez jebkādas aiztures. Nospiežot power un reset nekādas reakcijas, palidzēja vienīgi brutāla izraušana no rozetes. Pagaidīju kamēr strāvas indikators nodziest, pievienoju barošanu un voila – dators darbojas. Kur varētu būt problēma? Vis jau itkā darbojas un jauki, bet negribētos to kaut kā tā atstāt. Kondiķi protams visi kārtībā, kompis stāvēja kā stāvējis, ne vizuālu ne pēc diagnostikas izmaiņu sistēmā nav. Aizdoma man pašam ir uz barošanas bloku vai tavas mātes plati, bet konkrēti nevaru saprast. Arī google neko jēdzīgu nepasaka. Idejas?

    #241277
    drunk_lizard
    Participant

    dazjiem psu ir aizsardziiba uz powerlose vai overpower. ja tavs ups normaals, tad sjaadu variantu varam izsleegt.

    tomeer iesaku paarbaudiit ups darbotiesspeeju, mhhhh

    ak taa, aizgaaju papiipeet, atausa nodzertajaa smadzenee….

    atseviskji psu pie sisteemas overhiita sjaadi iesleedz aizsardziibu. tiesa, ja jamos izmantots advanceets pims. iespeejams, ka vienkaarsji miris saulee :>

    un vispaari… paskatiijos, ka topic autors ir roberts-kaanuvinjutur. tev noteikti dators streidz uz /dev/null :>

    #241278
    drono
    Participant

    Tā teikt, viena reize – tā ir nejaušība, divas – sagadīšanās, bet trīs – likumsakarība.

    Nu pagaidi, kamēr tas kļūst par likumsakarību :D:D

    #241279
    root
    Participant

    Ļizard, man kompis stāv vietā, kur saule gribēdama netiek klāt, žalūzijas ciet, istabā temperatūra nepārsniedz temperatūru vēsā ziemas vakarā ar centrālo apkuri (16-23 grādi), sistēmai ir papildus dzese (ne tā sūīdīgākā), overhīts tiek pilnīgi izslēgts. UPS ir labs, darbojas normāli (cik redzu). Iedomājos, ka varētu būt kkāds linux gļuks, bet nē, sistēmas logi neko nesaka.

    Drono, aber es negribu gaidīt. Ja kaut kas ir beigts, tas jāmaina pirms parauj līdz vēl kaut ko.

    #241280
    drunk_lizard
    Participant

    miiljaa mana mate, tevi arii kaa kuceenu jaabaazj ar degunu savaas fekaalijaas?

    linux sisteema taatad? drosji vien kaads desktop ar automaatiski sasleegtiem update? :>

    tad zabej!

    linux sisteemaas update ne taadus vien meeslus var savaariit, mhhhh

    nu nav tur acpi organizeets cilveekveidiigi(по людски), nu nav…

    tu tak koders njevjebennijs, tavaas rokaas(oi!) ir visu mainiit uz labu!

    es miilu savu maati!!!

    #241281
    WerNeo
    Participant

    Tur var būt a dajebkas. Sevišķi, ja nav redzēts moments, kurā brīdī tas notika.

    #241282
    root
    Participant

    Nav nekādu autoupdeitu, mhh, lol. Es tacj neesmu idiots. Visas iespējas rebuutoties linuxam pašam no sevis ir liegtas, akka kā jau teicu- sistēmas logos arī nekā nav. Moments bija 18:01:21 vakar, kur visi logi vienkārši pārtrūka, gan debug gan aplikācijas kas uz to brīdi darbojās.

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā