.mkv -> DVD ?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #147893
    marr
    Participant

    labs vakars,

    iespaidojoties no kolēģa tepat nolēmu uzjautāt, kāds noteikti ar šo kādreiz ir darbojies – tātad, plašajā failu pasaulē ir sastopams tāds HD kvalitātes formāts kā .mkv, taču ko ar viņu iesākt, ja ir vēlēšanās to vienkārši pārnest uz kaut kāda veida disku, kuru varētu iemest mājas kinozālē un noskatīties formā, kas atbilst visām attiecīgā centra tehnoloģiskajām iespējām. Cik atminos skatījies (kaut kad pagājušogad), tad vietnē, kur šāds formāts atrodams nebija atrodama nekāda spīdošā pamācība, kā viņu dabūt diskā, un netā uzietās stāstīja vien par konvertāciju uz formātiem, kas noteikti nav paredzēti tehnoloģisko iespēju izmantošanai mājas kinozālēm.

    #188377
    Creep
    Participant

    Cik man zināms, kinozāles neatbalsta mkv… Savukārt WD TV (bootā bija apskats) ir, un ne tikai tas…

    #188378
    shady
    Participant
    #188379
    marr
    Participant

    nu tad jautājums paliek par to, vai šāds xvid, vai avi fails satur 5.1 skaņu -> tā nāk atsevišķi? Nekad neesmu nodarbojies ar video pārkodēšanu, nezinu output’a iespējas formātiem..

    un jautājums otrs, no otras puses – kam tad šāds formāts vispār ir paredzēts – vieniem vienīgiem datoriķiem, kas dirn pie 20+ ” monitoriem?

    #188380
    shady
    Participant

    Ja tavs fails satur 5.1 skaņu, tad jau to var atstāt…

    Es ar neesmu nodarbpjies ar video apstrādi, lai gan drīzumā tas būs jādara, jo uz hdd ir sakrājušies faili, kas aizņem vietu – jāsaraksta būs uz dvd matricām.

    Ck papētīju jau, tad parasti visādām RIP un CONVERT programmām var vienkārši norādit – kādu formātu, faila izmēru, skanas celiņu (var arī vairākus), valodu, subtitrus tieši tu vēlies saglabāt jaunizviedotajā jeb topošajā failā. Respektīvi, atķeksēju, ka man vajag saglabāt, piemēram, EN un RU skaņu celiņu ar LV subtitriem + pārējiem pričendeiļiem un lieta darīta. Noteikti, ka mkv neatšķiras ne no kā no pārējiem video failiem un to apstrādi…

    #188381
    marr
    Participant

    hm… interesanti. Būs laiks (cerams, martā :D), varbūt pamēģināšu…

    #188382
    Creep
    Participant

    MKV parasti, cik man zināms ir vienkārši blu-ray rips, bet šamo pleieri parasti neatbalsta. Salīdzinoši jauns formāts vēlpietam, un jā, pārsvarā tikai uz kompjiem izplatīts, bet vienmēr iespēja aizvilkt vadu no kompja uz TV 🙂

    #188383
    marr
    Participant

    teorētiski vadu aizvilkt, protams, var. Bet vai jēdzīgi ir vilkt >20 km? 😀

    #188384
    Genādijs
    Participant

    Par kodeku matrioshka lakam te neviena lama nav dzirdējusi, blūray datorģēniji 🙂

    #188385
    Creep
    Participant

    Kodeku updeits reti kuram pleierim manīts, un ja arī tāds ir, šaubos vai būs pieejams priekš mkv…

    P.S. https://www.boot.lv/index.php?pg=202&news_id=7745

    Neko tādu nav velme paņemt?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā