mob.tel. gps

Sākumlapa Forumi Sakaru tehnika Mobilie telefoni mob.tel. gps

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 43 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #232103
    RicoPico
    Participant

    m2tv, Tu esi tā ilgstoši un nopietni lietojis arī GPS Navi ierīci, jeb visu laiku tikai telefona piedāvātās GPS iespējas?

    Lai nu kā- paldies par detalizētu izklāstu. Ar interesi izlasiju.

    #232104
    root
    Participant

    m2tv zini, tehnikā tā pat kā jebkurā vietā un lietā ir viens visiem zināms likums, par kura esamību cienītais laikam nekad nebūs dzirdējis –

    Multifunkcionālas ierīces 99% gadījumu pilnībā nepilda nevienu no uzdevumiem.

    Mobilo telefonu GPS der tikai tad, kad pa rokai nav normālas GPS ierīces. Punkts. Peace.

    #232105
    afigel
    Participant

    tatad – A-GPS sevī ietver parastu GPS + assisted fiichu, kuru var arī neizmantot??

    #232106
    RicoPico
    Participant

    Jā. Assisted ir atslēdzama funkcija.

    #232107
    m2tv
    Participant

    TavaMaate wrote:

    m2tv zini, tehnikā tā pat kā jebkurā vietā un lietā ir viens visiem zināms likums, par kura esamību cienītais laikam nekad nebūs dzirdējis –

    Multifunkcionālas ierīces 99% gadījumu pilnībā nepilda nevienu no uzdevumiem.

    Mobilo telefonu GPS der tikai tad, kad pa rokai nav normālas GPS ierīces. Punkts. Peace.

    Tu dzīvo 20 gadsimtā. Paskaties aiz loga, šobrīd ir 21 gadsimts. Starp citu Tu pats nonāc pretrunās: Tu šo komentu esi iedrukājis no ierīces PC, kura der daudz kam, vai vēlies apgalvot ka PC 99% nekam neder? Ne spēlēm, ne mūzikai, ne sarunām un virknei citu darbību. Jo PC galvenais uzdevums un sūtība taču ir pavisam kas cits. Domāju ka Tev varētu būt aŠ—i printeris , kurš ir arī skaneris un pat fakss. Gribi apgalvot ka tas ir galīgi garām? Protams ierīces ar tikai vienu funkciju mēdz būt ar kādām papildus fīcām un iespējams par kādu mata tiesu labākas, bet šīs nianses der tikai tās nozares profiem, lietotājam parastajam viņas nav nepieciešamas. Par mulitifunkcionālo ierīču mīnusu pieminēju: kaut kas notiks paliksi bez visa komplekta. Atgriežamies pie GPS -kā teicu: palieto pusgadu, tad nāc klajā ar apgalvojumu. Kaut varu derēt ka Tu nekad pat neesi bijis GPS parastā īpašnieks.

    2 RicoPico Pirms tam esmu kādus piecus gadus lietojis ierīces tīros GPS navigatorus, Blaupunkt, Garmin, TomTom, pamēģināts arī uz Asus plaukstinieka. No laikiem kad daudziem pat nojausma nebija ka tādas lietas eksistē.Tā kā ir ar ko salīdzināt. Kad Tev ir 2 ierīces kuras strādā vienādi, tu nonāc pie secinājuma ka viena no viņām nav nepieciešama. Tīrā navigatora plus Nr1 ir displeja izmērs. Pēdējais TomToms nav ārā mests, stāv katram gadījumam rezervē, ja nu pēķšņi savajagas, bet viņš tiek izsniegts draugiem kuri plāno kaut kur patālāk braukt un pašiem GPSa nav, vai arī tālākā ceļā kā rezerves variants.

    Ak jā: piemirsu vienu mīnusu pieminēt : ja stāv balss komandas un ienāk zvans tad prioritāte tiek atdota balss sarunai.

    2 afigel: A-GPS varētu definēt – karšu reāla laika online ielāde. Tāpat navigācijai un atrašanās vietas noteikšanai tiek izmantots iebūvētais GPS modulis. Aktuāli ja nokļūsti reģionā kuras karte Tev nav ielādēta. Tas varētu būt GPS navigatoru mīnus: pēkšņi tev pasaka brauksi uz Krieviju, tūlīt, kartes nav jo nah nav bijusi vajadzība, laika ielikt RUS karti nav. Paliec bez nekā. Ar mobilo kaut vai ceļā līdz robežai ielādē karti, vari atslēgas momentos ieslēgt A-GPS

    #232108
    nevertell
    Participant

    m2tv wrote:

    Ar mobilo kaut vai ceļā līdz robežai ielādē karti

    Un gavēt.

    #232109
    afigel
    Participant

    TavaMaate wrote:

    m2tv zini, tehnikā tā pat kā jebkurā vietā un lietā ir viens visiem zināms likums, par kura esamību cienītais laikam nekad nebūs dzirdējis –

    Multifunkcionālas ierīces 99% gadījumu pilnībā nepilda nevienu no uzdevumiem.

    Mobilo telefonu GPS der tikai tad, kad pa rokai nav normālas GPS ierīces. Punkts. Peace.

    esmu staigaajis ar lielu foroapraatu, telefonu, gps – nu zini, pieriebies. gribaas visu vienaa kastee. tehnologijas tomeer ir gaajushas diezgan taalu un tavs teiciens vareetu vairs nebuut aktuaals.

    minimaalisms rox 🙂

    #232110
    m2tv
    Participant

    nevertell wrote:

    m2tv wrote:

    Ar mobilo kaut vai ceļā līdz robežai ielādē karti

    Un gavēt.


    Vai gavēnis nav iestājies tad kad iegādāts tālrunis par xxx latiem? Ja jau ir varēts atļauties iegādāties tālruni, nez vai būs problēma apmaksāt ap 10MB lielu datu pāraides trafiku, lai lejuplādētu nepieciešamā reģiona karti, kuru pēc lejuplādes ieinstalējam mobilajā, un pēc tam aizmirstam par datu pāraides nepieciešamību. Lietojam GPS ar lejuplādēto karti.

    #232111
    feiks
    Participant

    un cik naudiņas piepluso tas gps ieksh telefona? jau labu laiku tiek lietots google maps ( vidēji 3x mēnesī ) un ja neskaita to, ka viņam ir niķis lēkāt no torņa uz torni, es teiktu, ka abrīnojami precīzi rāda ( pat laukos ). No izmaksu viedokļa, ja ir ieslēgts tikai karšu režīms, tad nekāds dižais trafiks tur nav. Braucu uz Kuldīgu no Rīgas un jams izrija tuvu pie 500kbs, kas ar manu tarifu plānu ir 0.10ls ( +1Ls pieslēgšana, bet tas reizi mēnesī ).

    Imho ja tas gps telefonam vienkārši tāpat piemet 50Ls, tad nebūs vērts, ja tu esi “parasts mirstīgais”

    #232112
    root
    Participant

    afigel wrote:

    esmu staigaajis ar lielu foroapraatu, telefonu, gps – nu zini, pieriebies. gribaas visu vienaa kastee. tehnologijas tomeer ir gaajushas diezgan taalu un tavs teiciens vareetu vairs nebuut aktuaals.

    minimaalisms rox 🙂

    Nē nu staigāt nevajag. Ja es zinu, ka man jādodas kaut kur ceļot, kur nezinu vietas- es paņemu GPS, ja es eju fotogrāfēt – es paņemu fotoaparātu. Ja es eju drst- es paņemu tualetes papīru ne līmlapiņas no kompja. 🙂 Saproti manu domu?

    #232113
    RicoPico
    Participant

    Pieļauju, ka līmlapiņu ražotājiem pat prātā nav ienācis, ka tās kāds varētu izmantot kā dibena atsūdotāju.

    Turpretī multifunkcionālajās ierīcēs ražotājs ir paredzējis, ka lietotājs izmantos vismaz lielāko daļu tā funkciju.

    #232114
    root
    Participant

    Klau a kāpēc mēs izmantojam datorus? 😀 Mobilajos taču arī ir internets 😀 😀

    #232115
    RicoPico
    Participant

    Bet māt, kas liedz izmantot abus?

    Es internetu lietoju gan telefonā, gan datorā;

    Mūziku klausos visur- dažreiz arī telefonā;

    Fotokameru telefonā lietoju reti- ja ziepjutrauka nav pa rokai;

    GPS lietoju pārsvarā telefonā, bet tālākiem pārbraucieniem aizņemos no kāda Garminu.

    #232116
    prusaks
    Participant

    Paldies visiem, īpaši m2tv. Kopumā sapratu plusus un mīnusus abiem variantiem, bet atdūros pret mobīlo izvēles. Nesanāk atrast telefonu ar gps, kurš daudz maz patiktu.

    Varam klapēt ciet, lai tas offtopiks beidzas.

    #232117
    usver
    Participant

    prusaks: a kuru tad esi apskatījis līdz šim? ja nevajag vairlesu – 6110 navigator izskatās pieklājīgs pēc skata.

    #232118
    m2tv
    Participant

    īsti jau offtopa te nav, ja atskata maķ tvoju centienus, viss plus mīnus pa lietu. Traki ka izvēle tik liela: N96-98? 5800? x6? E90? 6720-6730? E62-72 Visām gaumēm – lokāmi, bīdāmi, mono, ar tačskrīniem un bez. Tev pašam jāizvēlas

    #232119
    RicoPico
    Participant

    Nesen paņēmu Nokia 5230. Laaaaabs. Bet nu es jau sāku mest aci uz x6. Fucking mārketings… [img]https://skype.valsts.lv/index_files/emoticon-0179-headbang.gif[/img]

    #232120
    root
    Participant

    m2tv wrote:

    Tu dzīvo 20 gadsimtā. Paskaties aiz loga, šobrīd ir 21 gadsimts. Starp citu Tu pats nonāc pretrunās: Tu šo komentu esi iedrukājis no ierīces PC, kura der daudz kam, vai vēlies apgalvot ka PC 99% nekam neder? Ne spēlēm, ne mūzikai, ne sarunām un virknei citu darbību. Jo PC galvenais uzdevums un sūtība taču ir pavisam kas cits. Domāju ka Tev varētu būt aŠ—i printeris , kurš ir arī skaneris un pat fakss. Gribi apgalvot ka tas ir galīgi garām? Protams ierīces ar tikai vienu funkciju mēdz būt ar kādām papildus fīcām un iespējams par kādu mata tiesu labākas, bet šīs nianses der tikai tās nozares profiem, lietotājam parastajam viņas nav nepieciešamas. Par mulitifunkcionālo ierīču mīnusu pieminēju: kaut kas notiks paliksi bez visa komplekta. Atgriežamies pie GPS -kā teicu: palieto pusgadu, tad nāc klajā ar apgalvojumu. Kaut varu derēt ka Tu nekad pat neesi bijis GPS parastā īpašnieks.

    No šit? Toč 21. gadsimts? Bl…. 🙂 Salīdzināji Biroja tehniku ar mobu (kas pagaidām tehnoloģisko ražošanas iespēju dēļ pat tuvu nestāv normālam laptopam, kur nu vēl kaut kādam sātaniskam geimera vai deva kompim. 🙂 Jā, man ir printeris + skeneris + fakss (vienā kastē), un ja godīgi mazliet feilo katra no funkcijām – skenētie attēli ir diezgan low-end, fakss ir fakss un protams printeris arī varēja būt labāks. Lētais gals? I dont think so, Tim. Un tas ir galīgi garām. Manu mazo draudziņ, es GPS lietoju jau labi pasen, gan kā stand alone moduli gan kā pda fīču. Nu nevar salīdzināt stand alone ar mobā esošajiem gps, nu nevar. 🙂 Tas tev un tādiem wannabe cool tirliņiem der ar telefonu pa ielu skraidīt un klausīties pieklusinātā brēkšanā caur draņķīgu skaļruni ,kas nekad nav un nebūs salīdzināms ar full-sized gps skaļruņiem kaut vai skaļuma ziņā. Par mata tiesu labāks ir maigi teikts. Pašreizējie mobu gpsi ir 2003-5 gada stand-alone GPS moduļu līmenī. Bet protams Tev, manu mazo draudziņkas nekad mūžā neko līdzīgu normālam GPs modulim rokās nav turējis un diez vai arī tuvumā bijis tas protams varētu nebūt saprotams.

    Pačukstēšu ka Garmin ar savu milzīgo preču klāstu kur puse klapatu ir vienas un tās pašas iekšas tikai citās kastēs nebūt nav tas labākais risinājums, pēc manām domām – labi tālu no pilnības. Tālāk kā TomTom. Par tādiem brendiem kā Magellan, Holux, Navman esi dzirdējis? Nē? Nebrīnītos. Dodies vien uz savu partyplockera forumu. Un tur arī paliec. 🙂

    Okei, par mobu GPS – ja gribi kaut cik jēdzīgu GPS un gribi arī citas “fīčas”, izvēlies kādu pda.

    RicoPico, x6 ir labs. 🙂 Man vismaz patika.

    #232121
    m2tv
    Participant

    2 maķ tvoju. Ja tu uzskati ka foruma būtība ir pabārstīt virkni anglisku vārdiņu, un pateikt ka visi ir lohi un es viens gudrs, un mans viedoklis ir vienīgais un absolūti pareizais tad karogu tev rokās. Pat negribas jautāt kāpēc tu lieto sūdīgu multifunkcionālu ierīci neskatoties uz saviem apgalvojumiem ka tāda tipa ierīces ir sūds. Tas laikam no operas – klausieties manus vārdus, neskataties uz maniem darbiem. Tāpat gribēju norādīt, ka neesi izteicis šai diskusijā nevienu argumentētu paskaidrojumu un padalījies ar savu pieredzi cilvēkiem kuriem tas interesē.

    Par tevis pieminētajiem skaļruņiem: kājām visticamāk skraidi tu, man mašīnā ir HF, visa skaņa tiek translēta caur auto audiosistēmu, skaļumu varu regulēt es pats, tā ka tevis pieminētie full-sized gps skaļruņi var tikt pārbļauti vienā setā. Un gribētu zināt kādu GPS tu lieto braucot ar moci, ja protams ir nepieciešamība.

    Š ā vai tā , ceru ka mans apraksts un pieredze, kā arī citu cilvēku komentāri šai sadaļā, interesentiem palīdzēs izdarīt izvēli, un pasargās no nepatīkamiem pārsteigumiem

    #232122
    depo
    Participant

    Tēmas virsraksts ir mobilo telefonu gps un kāda jēga tos salīdzināt ar auto “plāceņiem”?Skaidrs,ka labāki-tur nav šaubu,bet ja man ikdienā ir gandrīz nemainīgs maršruts ,tad man viņus nevajag arī ar piemaksu,bet atsevišķās reizēs navigācija ir vajadzīga un tā kā telefons to piedāvā,tad to labprāt arī izmantoju.Pirms braukšanas varu “uzmest aci” maršrutam(intensīvā satiksmē lūrēt mob+saule-tas ir jau noziegums),bet braucot-balss norādes.Izmantoju gan Ovi Map 3.04(beta versija),gan Garmin Mobile XT.

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 43 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā