Mobilā OS Tavam nākamajam tālrunim

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Aptaujas Mobilā OS Tavam nākamajam tālrunim

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 27 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #152340
    samurajs
    Participant

    Š eit noskaidrosim, kāda mobilā OS visvairāk patīk mūsu lasītājiem. Protams, Nokia cienītāji izvēlēsies Symbian, HTC – Android. Iespējams, ka kāds sapņo iegādāties Samsung Wave ar Bada OS?

    Un vēl daļa varbūt nemaz negrib viedtālruni, jo ierīci izmanto tikai runāšanai…

    #249419
    Jaunzems
    Participant

    Nevarēju izšķirties – WP7 vai Android. Paņēmu droīda variantu.

    #249420
    Kon
    Participant

    A kas skaitās šodien paņemtā X3 S40?

    #249421
    RicoPico
    Participant

    Grūti spriest, kas būs uz nākamā tālruņa. Nesen vienu paņēmu. Nākamo taisos pirkt pēc pāris gadiem. Un tad jau vells zin kas un kā būs.

    #249422
    Nettwerk
    Participant

    Gruuti teikt kaada buus naakamaa telefona OS. Jo viss ir atkarigs vairaak vai maazaak no razotaaja. Kaadu OS tiks izmantota telefonaa ko razotajs bus izlemis. Nu Bada OS vai tamlidzigas nelietosu. Ceru ka izmirs aatraa naavee.

    #249423
    izredzētais
    Participant

    jau pusotru gadu lietoju savu kp500, itkā neprasās pēc cita telefona, bet bieži vien gribas kaut ko advancētāku, tad nu nākamo tālruni plānoju ņ emt ar androīdu, laigan šādu telefonu cenas pagaidām nepriecē..

    #249424
    Kefīrs
    Participant

    Gribētu jau iOS vai vismaz Android. Neatteiktos arī no WP7, bet laikam jau būs kāds Symbiānis. Negribu daudz naudas tērēt fīčām, pagaidām vēl ar iPodu pietiek.

    #249425
    Evers
    Participant

    Steigā nobalsoju par Android, bet patiesībā Firmware – jo man vajag tikai piezvanīt!

    #249426
    buipisLV
    Participant

    Gribētu Android, iOs vai WP7, bet laikam nākamajam būs Symbian, jo tas vienīgais atbilst manam maciņ am(no gudrajām OS).

    #249427
    iKey
    Participant

    Jūtu, ka šeit būs mobīlo OS kari 😀

    #249428
    Crow
    Participant

    Man i piezvanīt nevajag, pagaidām esmu pavisam atteicies no telefona un ar lielu prieku aizlidinājis pret sienu. Ja kādam mani vajag, tāpat zinās kā atrast. Ja nezin, tad arī nevajag atrast.

    Vairāk par tēmu… gribētu redzēt, kā WP7 veiksies – pagaidām jau liekas tā neko sev. Gribētu arī paspēlēties ar Androīdu, bet vajadzība pēc tā nav. Balsojums aiziet par firmware.

    #249429
    linx
    Participant

    Crow wrote:

    Ja kādam mani vajag, tāpat zinās kā atrast.

    Bet nevajag, vai ne? 😀

    Atgriežoties pie tēmas – nesen paķēru jaunu simbiāni, nedomāju tuvākajā nākotnē ņemt jaunu 🙂

    #249430
    tox3
    Participant

    Nu man sanāk trīs varianti, jo īsti nezinu, kad gādāšu nākamo telefonu:

    1) Visticamākais variants būtu symbian

    2) gribētos un ceru uz Androidu

    3) Ja paņemšu telefonu tuvākajā laikā var būt arī Firmware

    #249431
    usins
    Participant

    Laikam jau google provaidētā OS. Ļoti labi sasinhrnizējas ar google servisiem un viņu veikals ir labs un patīk viņu politika. daudz brīvak lietot trubu. Un Android bāzētie tālruņi ir tajā pašācenu kategorijā, kur Symbian. Tik LV vēl nav tas ieviesies… pasaulē jau ir dofiga Android

    #249432
    aoma
    Participant

    Mans nākošais telefons būs kārtējā mazcenas nokia, un man pat ne jausmas nebūs, vai bez zvanīšanas funkcijām tam telefonam būs arī kas cits pieejams 🙂

    #249433
    zivs
    Participant

    Pie d*rsas – telefons man ir vajadzīgs, lai pazvanītu un īsziņas reizēm parakstītu, nevis krāna staipīšanai.

    #249434
    Stormbird
    Participant

    Arii mani kaitina visi daudzie bling blingi ar ko piebaazti telefoni, ir doma izvilkt no skapja savu veco 3310 😀 Vot tas ir stiliigi 😀 Tik bačene jānopērk jauna…

    #249435
    Aldis
    Participant

    Man ir jauns telefons ar kaut kādu OSu iekšā, funkciju pilda, ar divām sim e.t.c.. 🙂

    #249436
    iKey
    Participant

    Runājot par telefoniem kā tādiem, kad man telefons ieslēgts stāv 24/7 tad nevienam mani caur telefonu nevajag. bet atliek uz kādu dienu to izslēgt, tad uzreiz ir pārmetumi kādēļ mani nevar sazvanīt… interesanta sakritība 😀

    #249437
    rasty
    Participant

    Es pa visiem 200% piekrītu ZuliXP

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 27 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā