Mobilais ir īpaši kaitīgs bērniem

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Mobilais ir īpaši kaitīgs bērniem

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #146843
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/bildes/atteli/20080419085503719.jpg[/imgl]Joprojām notiek diskusijas par mobilo telefonu ietekmi uz cilvēka veselību un to kaitīgumu. Par pieaugušajiem vēl var strīdēties, bet par negatīvo ietekmi uz bērnu veselību zinātnieki jau ir vienprātīgi. Papildus kaitīgie faktori:

  • *Elektromagnētiskais lauks ietekmē augstākās nervu sistēmas procesu formēšanos

    *Radioviļņi pastiprināti iedarbojas uz bērna smadzenēm (labāka vadītspēja, mazāks galvas izmērs, plānāki galvaskausa kauli)

    *Augošs organisms ir stipri jutīgāks pret elektromagnētisko izstarojumu nekā pieaugušajiem

    *Bērnu smadzenēm ir lielāka tieksme akumulēt kaitīgos faktorus


  • .

    Kas sagaida “bēbi”, kurš pārmēru aizrāvies ar mobilo?

    Ikdienā – atmiņas pavājināšanās, nespēja koncentrēties, garīgo spēju samazināšanās, uzbudināmība, paaugstināts stress, bezmiegs.

    Nākotnē – smadzeņu audzēji, dzirdes un vestibulārā nerva saslimšanas (25-30 gados). Alcheimera slimība, plānprātība, depresija 50-60 gados.

    Vai izeja no situācijas ir? Protams, pietiek lietot handsfree sistēmas vai Bluetooth austiņas un neņemt mobilo blakus gultā!

    [img]https://notepad.lv/bildes/atteli/20080419085900415.jpg[/img]

    Pēc cnews.ru materiāliem.

#178642
zihers
Participant

Ir cilvēki kuri saka, ka nejūtot nekādu mobilā drauga ietekmi, taču es jūtu un cenšos pēc iespējas mazāk nēsāt pie jostas, kabatā, vai, vēl trakāk, sirds pusē. Tad kad bija nmt sistēmas telefoni, tad bija vēl jūtamāk, jo tam pašam Benefon Max varēja uzregulēt lielāku jaudu.

#178643
karnaiss
Participant

kaa izpauzas taa tel jusana?

#178644
izredzētais
Participant

aktā, karnaiss. 😉

#178645
osh
Participant

Krūšu kabatā nedrīkst nēsāt, jo tad krīt uz sirdi. Priekšējās bikšu kabatās nēsājot, droši vien paliksi bez ģimenes laimes. Pakaļējā kabatā turēts mobilais, iespējams, izraisa hemoroīdus.

Nez, ko darīt.. Laikam iesiešu striķītī un vilkšu nopakaļ pa zemi, kad iešu ārā.

#178646
Anonīms
Neaktīvs

he he neesaju mobilo visu laiku un nekas nekaiš 🙂

#178647
ReB00t
Participant

Par BlueTooth nekaitīgumu arī strīdīgs jautājums, jo tas saziņai ar telefonu izmanto augstvrekvences signālu (ap 2,4GHz ja nemaldos) un arī negatīvi ietekmē smadzenes. Tā ka labāk tomēr izmantot parastās austiņas, vai skaļruņi 🙂

#178648
Jaunzems
Participant

a man vienalga

Mobilo lietoju, un man nekas vēl nav noticis (tuk, tuk, tuk)….

#178649
ahilejs11
Participant

Nja………paldies dievam mani tas neskat, jo telefonu lietoju reti……

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā