Mobilais telefons ar "labu" kameru ?

Sākumlapa Forumi Sakaru tehnika Mobilie telefoni Mobilais telefons ar "labu" kameru ?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 21 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #156778
    gaziks52
    Participant

    Sveiki!

    Lūdzu, iesakiet mobilo telefonu ar “labu” kameru, vēlams ar fiziskiem taustiņiem. Cena: līdz ~60 Ls

    #287341
    m_janis
    Participant

    Telefoniem vispār nav labu kameru, jo vairāk šajā cenu kategorijā. Kaut kas kaut cik jēdzīgs sākas virs Ls 250 – 300, bet protams, der tikai “ģimenes albūmam” . Kāda var būt kvalitāte ar mikroskopisku matricu un plastmasas gabalu lēcas vietā, (nu un, ka rakstīts 8 vai pat 10 megapikseļi)?

    #287342
    Aldis
    Participant

    Lietotu varbūt dabūsi līdz 60ls..

    Nokia N8 piem.

    #287343
    nedarata
    Participant

    LG KU990

    jauns maksā 73, bet pa to cenu labs attēls

    #287344
    shady
    Participant

    Tajā cenu kategorijā nekas sakarīgs nav. Protams, katram ir arī savādāka izpratne par “labu kameru”.

    Aldis ieteica labu foto telefonu – te arī par to apskats, ja ir iespēja dabūt kur lētāk: https://notepad.lv/testi/10854/tests-nokia-n8—telefons-vai-fotokamera/

    #287345
    gaziks52
    Participant

    es saprotu ka par šādu naudu nevar dabūt labu, bet kuram telefonam cenu kategorijā līdz ~60 (var arī līdz 100 Ls) Ls tā kamera varēt bū t labāka?

    #287346
    BERILS
    Participant

    nokia 808

    #287347
    Foxsk8
    Participant

    Reāli ja telefonam nav lukturīts, jeb zibspuldze priekš kameras, tad reāli to nevar uzskatīt par labu, jo bieži vien, lielāko tiess, visas bildes pārsvarā tiek taisītas tumsā, tusiņi visvisādi, utt… Labāk paņem kādā lombardā fočiku un miers, bildes sanāks daudz reiz labākas, nekā caur telefonu.

    Kas der visam, neder nekam. 🙂

    #287348
    Raivix
    Participant

    Man liekas viņš piķo 360 nevis 60Ls… Bet labākas kameras telefonā pagaidām nav, tas tiesa. Ziepiniekus viņš sasit lupatās katrā ziņā.

    #287349
    shady
    Participant

    Ja tu zini, ka ir kāds pasākums, tad loģiski iepriekš vajadzētu sagatavoties. Bet, sit tu mani nost, vislabākās kadri ir jāķer tad, kad tev ne tuvu nav pie rokas kāds fotoaparāts… Un nevajag tagad gudri filozofēt, ka līdzi jānēsā kāda parocīga kompaktkamera. Rezultātā, mobilais telefons ar fotokameru (vēlams ar dubulto LED flash) ir neatsverams rīks ikdienas situācijās.

    #287350
    aoma
    Participant

    Ir gan telefoniem labas kameras, vienīgi varu piekrist par cenu kategoriju. Pašam bija ēriks ar Kārļa Ceisa kompānijas ražotu optiku, cik zinu, vismaz arī Nokijām tādas medz būt.

    Ar visu savu megapikseļu niecību, tā laika lētos ziepjus iekabināja, ka nemetas, gan jau arī šodien analogas situācijas netrūkst, vienkārši kādu brīdi neesmu sekojis līdzi mobiļņiku-kā-fotokameru lauciņa attīstībai.

    P.S. Pie viena jautājums administrācijai: kāpēc neredzu pogu ielogoties atsevišķu ziņu lapās, bet tādēļ jādodas uz sākumlamlapu?

    Un kad es beidzot varēšu šeit ienākt kā baltais cilvēks, pirms tam netēlojot indiāni ar mačeti un cirvi, lai izcirstu logu uz lapas sākuma informāciju?

    #287351
    web33
    Participant

    SGH-u900 ļoti laba kamera priekš savas cenas .

    P.S

    Tāds Jāņu un Līgu kodies bija 😉

    [img]https://www.telepolis.pl/grafika/arty/fototest/13-g600.jpg[/img]

    #287352
    Oxys
    Participant

    Apm. 80 LS – Nokia X2 5 mp ir flash.

    Apm. 50 LS – Nokia C2-01 3 mp nav flasha.

    Man vins jau kaadu pusgadu ir, es teiktu loti labs. Fotografeju dabas ainavas. Kad biju Griekija tad man sis nodereja, ja vajag ielikshu kaadu bildi.

    Caur so telefonu serfoju neta paslaik caur Opera mini bez LV interfeisa, taadel man nav garumzimes.Tulit noladeshu ar LV interfeisu. 🙂

    #287353
    Aldis
    Participant

    +1 aoma.. pašreiz krāmējos gar nokia n9, kuram 8mpx + carl zeis lēca.. Bildes nepieviļ… 🙂 kvalitāte perfekta, vismaz no tā, ko es gribu un varu panākt ar mobilo telefonu. 🙂

    #287354
    garaisezis
    Participant

    samsung SCH-W880 12MPix kamera, vienīgi LV nav nopērkams diemžēl

    Samsung SCH-W880

    #287355
    akms47
    Participant

    Samsungs nekad nav izcēlies ar labu kameru (der tikai saulainā dienā). Viennozīmīgi Nokia N8 (pameklē lombardos, varbūt arī dabūsi sap…tu pa 60Ls). Mana vecā 6500 arī taisīja labas bildes, tikai 3mpix (10×15 cm bildēm pietiek) un nebija labas zibspuldzes.

    P.s.Gribētos telefonu ar Samsung ekrānu, Nokijas kameru un Sony skaņu. 😉

    #287356
    piwchix
    Participant

    Nu nesaki vis. Ja ņemam tīri ziepiniekus Samsung un Nikon ir vislabākā attiecība $/Quality. Un manam SII kamera īpaši neatpaliek no N8, cik sanācis bildes skatīt datorā.

    #287357
    akms47
    Participant

    Nevajag. Samsungam un Olimpusam līdz Nikon un Canon, kā no Austrālijas līdz Kubai.

    Bet Canon’am un Nikon’am, līdz Leicai vienmēr, lai kā censtos, pāris metri pietrūkst.

    #287358
    piwchix
    Participant

    Es tīri par ziepiniekiem un telefoniem. Prof. un pusprof nejauc iekšā, par tām nezinu, ja vēlēšos iegādāties jautāšu padomu noteikti. 🙂

    #287359
    Kon
    Participant

    nokia n78 arī bija kārlīša stikliņi, bildes bija feinas, laba ziepjutrauka līmenī

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 21 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā