Monitora spilgtums

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais Monitora spilgtums

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149182
    Wuu
    Participant

    Nevaru noregulēt monitora krasas ,krasas ir stipri par spilgtu. Vakar lietoju linuxu un tur viss bija chikiniekā ,bet uz windowsa tā krāsa ir stipri par spilgtu. Monitoram ir daudz iespējas lai padarītu krāsas vel spilgtākas ,bet nogriezt nav iespējas. Es domāju ka tik tas nav Nvidia driveris. Monitors Samsung SyncMaster 203b un videokarte GeForce 6200 ,ir kādas domas? Nvida panelī arī nekā lietojama neatradu! Varbūt monitors iet uz galu? Bet itkā tā jau ir bijis no paša sākuma ,bet nu atšķirība start linuxu un windowsu ir drausmīga. Piemēram foruma viss ir ievietots pelēkas līnījās ,bet es viņas knapi redzu.

    #205325
    ehex
    Participant

    Man bija kaut kas līdzīgs pēc Nvidia draiveru atjaunināšanas. Es vnk paņēmu un uzinstalēju atpakaļ veco. Es domāju, ka 100punkt tur ir vainīgs Nvidia draiveris.

    #205326
    Wuu
    Participant

    Paldies palīdzēja! Uzliku 169 versijas driveri un viss kartība

    #205327
    rajah
    Participant

    monitoram draiverus esi uzlicis?

    #205328
    m_janis
    Participant

    Ir jau arī tāds “sīkums”, kā monitora kalibrēšana, ko diemžēl neviens, izņemot nopietnu grafikas un fotoapstrādes darbu veicējus nedara.

    #205329
    Wuu
    Participant

    Ir jau arī tāds “sīkums”, kā vakumpumpis, ko diemžēl neviens, izņemot nopietnu grafikas un fotoapstrādes darbu veicējus nelieto.

    Pie vainas bija tikai un vienīgi padebīls nvidia draiveris un lai kaut ko kalibrētu vajag sākumā iegādāties jēdzīgu monitoru!

    #205330
    msh
    Participant

    Wuu žetons par pumpi 😀

    m_janis jā, un zini kāpēc to veic? Lai uz ekrāna redzamā bilde neatšķirtos no tās, kas atstāj printeri. Parastam lietotājam tas, ka tur par kaut kādām toņa daļām atšķiras, dziļi pajāt. Es toties pamēģināju reiz sakalibrēt savus abus moņus, tā, lai tie rādītu apmēram vienādu bildi, rezultātā sūds vien sanāca, kineskopi pārāk atšķirīgi.

    #205331
    rajah
    Participant

    Wuu wrote:

    Pie vainas bija tikai un vienīgi padebīls nvidia draiveris


    kura versija un no kurienes tad tādu ņēmi?

    cik esmu licis draiverus tāds idiotisms ir bijis tikai ļoti senm ar kaut kādu 70-to versiju – filmas rādīja nenormāli baltas

    #205332
    Wuu
    Participant

    Man bija uzstādīts jaunākais no nvidia.com. Atšķirību jau nebūtu pamanījis ,sanāca ka visu dienu nosēdēju ar linuxi ,CentOS instalēju un pa vidu vel ubuntu ieskrēju un tad no rīta ,sīcis spēlēja spēles iegāju caur Windowsu internetā un sejā bija viens liels WTF IS THIS.

    #205333
    Wuu
    Participant

    Velviens gļuks nespēju uzstādīt 1024×768 izšķirtspēju ,visas pārējas var tikai 1024×768 nevar automātiski nometa uz zemāko! Wtf?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā