Motion Computing J3500 – planšetzvērs

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Raksti Motion Computing J3500 – planšetzvērs

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #152883
    root
    Participant

    Pēdējā gada laikā planšetdatori, jāatzīst, auguši kā sēnes pēc lietus gan veiktspējas, gan arī iespēju ziņā. Zināmākie no tiem – Apple iPad un Samsung Galaxy Tab. Š oreiz gan stāsts par cita veida tableti- monstru, kurš abas iepriekšminētās un, iespējams, arī visas pārējās popkultūras tabletes apēd kā brits ar lieko svaru savu brokastu bekonu ar olām. Skaties un brīnies – Motion Computing J3500. Lai arī nebūt ne jaunākais spēlētājs tablešu tirgū, Motion Computing vidējā statistiskā lietotāja ausīm tomēr ir un paliek maz zināms brends. Kompānija dibināta 2001. gadā, ASV, Ostinā un pārsvarā nodarbojas ar medicīnas darbstaciju un mobilo darbstaciju, jeb planšetdatoru ražošanu.

    Kas lācītim vēderā.

    Par planšetes sirdi iespējams izvēlēties kādu no diviem Intel i sērijas procesoriem – Core i7-640UM vPro ar 1.2 GHz takts frekvenci vai Core i5-520UM vPro ar 1.06 GHz takts frekvenci. Kā operētājsistēma standartā paredzēta Microsoft Windows 7 Professional 32 bitu versija, bet pie nelielas ķimerēšanās neizslēdzu iespēju izmantot arī kādu no Linux saimes pārstāvēm. Tas tā, lai tādiem pingvīnu faniem kā man arī būtu vēlme turpināt lasīt šo specifikāciju. Standarta komplektācijā ierīces īpašniekam tiks dāvāti veiktspējas prieki 2GB 800MHz DIMM operatīvās atmiņas veidā, kuru pēc paša iniciatīvas iespējams paplašināt līdz pat 4GB. Par tavas mobilās mūzikas kolekcijas saglabāšanu rūpēsies planšetēm neredzēti ietilpīgs SATA2 cietais disks ar kopējo ietilpību 160GB. Augstāko tehnoloģiju fanātu sirdis sildīs fakts, ka doto cieto disku pēc savas vēlmes iespējams aizvietot ar 64GB vai 128GB SSD disku. Ierīce pašlaik pieejama ar vienu displeja izmēru, kas sastāda iespaidīgas 12,1 collas. Displejs pieejams trīs variācijās – AFFS+ WXGA LED displejs ar Gorilla glass aizsargstiklu, AFFS+ WXGA LED displejs bez Gorilla glass un TN LED WXGA displejs bez Gorilla glass. Abiem displejiem bez Gorilla glass pieejama arī Dual Touch tehnoloģija. Vizuālos brīnumus baros Intel HD grafikas kontrolieris ar 256MB video atmiņu. Par audio baudījumu jūsu izlepušajām ausīm rūpēsies Realtek HDA ALC27 čips un divas integrētas skandas. Pats par sevi saprotams, ka šis planšetdatoru monstrs ir aprīkots ar 802.11 a/b/g/n WiFi atbalstu, Bluetooth 2.1, jau ierasto Gigabit Ethernet 10/100/1000, 2 USB portiem, standarta 3.5mm mikrofona ieeju un tāda paša standarta audio izeju, VGA ārējā displeja portu, Express Card 34 un Smart Card portiem un visi šie brīnumi darbosies uz Intel QM57čipseta bāzes. Pieejama arī iebūvēta 3 megapikseļu foto kamera. Vēl jo vairāk – par ierīces drošību un jebkura slepenā aģenta saldu un spirdzinošu miegu rūpēsies iebūvēts pirkstu nospiedumu lasītājs, TCG Trusted Platform modulis un K-lock slots, kas nozīmē, ka planšeti varēsi pieķēdēt pie galda. Š ajā gadījumā arī galdu vēlams piestiprināt pie grīdas izmantojot 6 collu naglas, kuras nopērkamas visos lielākajos saimniecības preču veikalos. Pavisam nopietnu visu šo padarīšanu padara veselu divu akumulatoru esamība, kur katrā ietilpst 30 WHr vai 0.03 kilovatstundas. Ar vienu šādu bateriju iespējams strādāt aptuveni 3.3 stundas- ar divām aptuveni 7 stundas, kas aptuveni pietiek pilnai darba dienai. Protams lieki teikt, ka iespējams iegādāties vairākas baterijas un swapot tās darba laikā. Mīnuss, lai gan nebūtisks šādam jaudas potenciālam. Brīnuma svars ar vienu bateriju ir 1.6 kilogrami, ar divām – 1.8 kilogrami. Ierīces izmērs – 323mm x 231mm x 23mm. Ierīce ir ūdens šļakstu un dubļu noturīga, kas iespējams padara šo planšeti par vienīgo, ar kuru netraucēti spēsiet noskatīties savu erotisko piektdienas filmu izlaidies putainā vannā, savas vecmātes pagrabā. Arī par priekšlaicīgu izslīdēšanu no rokām nevajadzētu baidīties, jo ierīces dibens… mugurpuse, atvainojiet, pārklāta ar gumijas slāni.

    Un cik tas prieks maksā?

    Un es jau baidījos, ka nepajautāsi. Motion J3500 sākuma cena ir 1999 ASV dolāri jeb aptuveni 1039 lati.

    Beidz kliegt, šadai ierīcei tā ir sviestmaize.

    La grande finale.

    Negribot, tomēr jāatzīst, ka šis produkts ir un paliks augstajā plauktā. Vismaz pagaidām. Patiesi sakot, šī ierīce derētu transporta pakalpojumu sniedzējiem un tiem, kam vitāli nepieciešama mobilitāte un veiktspēja. Š is ir pietiekami labs un apsverams variants visiem tiem, kuri ikdienā nevēlas stiept sev līdz portatīvos datorus, kas bieži vien vairs nemaz nav tik portatīvi un tiem, kuriem ar Android/iOS planšetēm vienkārši nepietiek. Bet no otras puses, es zinu, ka tu sev noteikti gribi vienu no šiem. Es zinu. Es arī gribu.

    [img]https://www.bildites.lv/images/6yycx6658rcoy3wgneg.jpg[/img]

    [img]https://www.bildites.lv/images/4t7eljj80ma081g87iay.jpg[/img]

    Ražotāja mājas lapa

    #255673
    Jaunzems
    Participant

    Tu varētu sākt sastādīt preses relīzes.

    #255674
    aviators
    Participant

    Nu 1.8kg ir daudz planšetei… Neko ilgi vienā rokā nenoturēsi.

    #255675
    root
    Participant

    aviators wrote:

    Nu 1.8kg ir daudz planšetei… Neko ilgi vienā rokā nenoturēsi.


    Nu ko lai saka… :lala: [img]https://www.bildites.lv/images/hipw7taxbvkkh6hb63yt.gif[/img]

    #255676
    cracks
    Participant

    par smagu planšetei un w7 ar laiku uz viņas karpīsies. šī vietā tad labāk ņemt kaut kādu eeepc. Nekas jau tāds baig zvērīgs tur viņā nemaz nav…

    #255677
    msh
    Participant

    EE ir “nedaudz” cits lauciņš 🙂

    Nezinu par britiem ar lieko svaru, tiem, ko es redzu, pusdienas ir kā cāļiem 😀

    P.N. īpads nav planšete bet uzpūsts īpõns.

    #255678
    Daivana
    Participant

    Izlasot arī sagribējās šo verķi, ehhh.. naudas ta nav ://

    #255679
    Crow
    Participant

    Š itā nav planšete, bet izjāts netbuks ar tačskrīnu. Viens liels sūds.

    Vai tiešām nevar uzražot pieklājīgu, vieglu aparātu bez visādiem pribambasiem, transformeru mehānismiem un malām, uz kurām var zilonis apsēsties…

    #255680
    Daivana
    Participant

    Crow wrote:

    Š itā nav planšete, bet izjāts netbuks ar tačskrīnu. Viens liels sūds.

    Vai tiešām nevar uzražot pieklājīgu, vieglu aparātu bez visādiem pribambasiem, transformeru mehānismiem un malām, uz kurām var zilonis apsēsties…

    Nu tik asi nevajag, es piemēram mīlu tādus “bulki” devaisus, jo visi tie plānie man tādi trausli šķiet, gribas ko tādu kas labi turās rokās un to arī jūt.

    Ražot plānus un tik pat jaudīgus nav pašlaik izdevīgi jo detaļas ir dārgas.

    #255681
    Viestartss
    Participant

    mans divus gadus vecais klēpjdators ar 12 collu ekrānu sver 1.38 kg. šitam ir vismaz 1.6 kg

    es kaut kā neuzskatu, ka šitā ierīce ir “mobilāka” par tāda paša izmēra portatīvajiem datoriem. dažos speciālgadījumos turēt tādu tableti un bakstīt tās ekrānu varētu būt ērtāk, nekā atvērtu datoru.

    un vai es pareizi saprotu, ka tā klaviatūra pēdējā attēlā ir “iemaskēta” tās tabletes korpusā? tādā gadījumā tas svars ir mazliet attaisnots…

    #255682
    Crow
    Participant

    Viss, kas vajadzīgs, lai parastu netbuku (pār pārsimt naudiņām) pārveidotu par tableti – tačskrīna overlay. To var iegādāties arī atsevišķi (par hvzcik naudiņām, bet 8.9″ izmērā bija pavisam nedārgi).

    Īstu planšeti es iztēlojos kā 12″ iPad, ko neražo Apple 😀

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā