Mozilla Firefox 4 gaidāms 2010. g. oktobrī

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Mozilla Firefox 4 gaidāms 2010. g. oktobrī

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 13 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149491
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_ff4_1.jpg[/imgl]Mozilla Foundation paziņojis, ka nākamā “lielā” Firefox versija 4.0 gaidāma apmēram pēc gada, 2010. g. oktobrī-novembrī. Š ajā laika periodā plānotas arī starpversijas 3.6 un 3.7.

    Pēc jaunākajām ziņām, bez pārstrādāta un optimizēta lietotāja interfeisa Firefox 4 būs īpaši pielāgots darbam ar multiskārienu displeju. No Google Chrome tiks patapināta ideja “katram tabam – savs process”. Tas ievērojami palielināšot pārlūka stabilitāti.

    Daļu jaunievedumu redzēsim jau laidienos 3.6 un 3.7: ātrāka Javascript lapu atveidošana, uzlabota formu autoaizpildīšana, tabu sinhronizācija, ātrāka lapas ielāde utt.

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_moz_ec0c3_1.jpg[/img]

    Avots

    #210684
    daGrevis
    Participant

    Touch-skrīns? Mums, normālajai tautai, arī kas tāds kādreiz būs!? (UZ DATORIEM)

    #210685
    Evers
    Participant

    Man, kā FF cienītājam, šī laba ziņa, gaidīšu

    P.S Tā cauroranžā ikona (raksta logo) būs FF4 ikona vai tas tik tā?

    #210686
    mrrr
    Participant

    yeah, arī es esmu FF fans!

    #210687
    Nelabojams
    Participant

    Nezinu, varbūt esmu vecs un konservatīvs, bet nevaru saprast, kāpēc pārlūkam būtu jāatbalsta touch screen – ja nu vienīgi mazajos mobilajos pribambasos (nelietoju, jo pietiek jau ar atsēdēšanos pie lielā). Nespēju iedomāties darbu pie nospeķota monitora 🙂

    #210688
    Evers
    Participant

    Par tiem speķiem taisnība, tiem skārienjūtīgajiem ekrāniem svarīgi izdomāt kautkādu īpašu pārklājumu kas atgrūž speķus un citus labumus. 🙂

    #210689
    Foxsk8
    Participant

    Ceru, ka plugin masteri pacentīsies priekš jaunās versijas saveidot savas lietas, savādāk būs vien pie 3 versijas jāpaliek.

    #210690
    Mr.Death
    Participant

    Nelabojams wrote:

    Nespēju iedomāties darbu pie nospeķota monitora 🙂

    peec spekja vai elljaa peldosju pankuuku riisjanas ir jaamazgaa rokas. sjai darbiibai pat ir vesels jeedziens, ko sauc par “higieenu”. tas attiecas arii uz regulaaru tehnikas apkopi. :>

    #210691
    Foxsk8
    Participant

    Mr.Death 😀 😀 A kā tu rīkosies iekš datorsaloniem? Pie durvīm ierīkosi “strūklaku”, “zeva softis ziepītes” un liksi “sīkiem ar melnām mutēm” mazgāt roķeles? 😀 😀 😀 To es gribētu redzēt 🙂

    #210692
    Sid
    Participant

    Nu vispār jau tochscreeniem tiek izmantots attiecīgajam mērķim paredzēts zīmulīts :>

    #210693
    Andress
    Participant

    Diez tas monitors uz mēli arī reaģē? :>

    Dažš labs te ar viņu vienkārši tik daudz operē, ka būs uztrennējies labāk kā ar pirkstu.

    #210694
    Professor35
    Participant

    katram tabam savs process cik tad resursi tiks patērēti

    #210695
    samurajs
    Participant

    Profesor, Chromam taču jau sen ir tā, un neko vairāk par citiem nerij!

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 13 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā