Mozilla izlaiž Firefox 3.6 jaunāko BETA versiju

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Mozilla izlaiž Firefox 3.6 jaunāko BETA versiju

Tiek skatīts 4 ierakstu – 41 līdz 44 (no 44 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #219475
    WerNeo
    Participant

    Tas katram jāizvērtē pašam, vai vēlas vēl iegriezties šeit. Katrā gadījumā, ja es vēlēšos pamest šo forumu, tad tā arī izdarīšu, nevis te vispirms visiem draudēšu, ka iešu prom, jo man nepatīk šis vai tas. 🙂

    Piedod. Tomēr man šķiet, ka tavs izteikums bija bērnišķīgs un apvainojošs visiem foruma dalībniekiem. Apmēram: “Jūs visi esat tik pretīgi, kā gan es te tāds balts un pūkains pagadījos. Ja jūs visi nepaliksiet balti un pūkaini, es aiziešu.”

    Trijotne arī te n reizes draudēja, bet solījumus neturēja. 🙂

    Lai vai kā – offtopic. Ja tiešām sāp šī tēma, taisi jaunu foruma topiku. Rādi paraugu!

    #219476
    ob1
    Participant

    -> rajah

    Godīgi sakot, reizēm šī visatļautība mani arī izbesī. Bet tikai tad, kad man ir sūdīgs garīgais – meklēju vainīgo, tā teikt.

    Notepads ir dzīvs – ik pa brīdim rodas problēma, lietotāji to paceļ, admini domā kā risināt… tāpēc jau nevajag cepties. Jā, saprotu, gribās visu atrisināt šeit un tūlīt, bet viss prasa kādu laiku.

    Man negribētos, ka Notepad pārvēršas par vēl vienu datuvi, no kuras visi speci ir emigrējuši un ganās bars ar pokēm, kuri uzdod stulbus jautājumus un citi pokes tikpat stulbi atbild. Tāpēc jau ir vajadzīga zināma deva demokrātijas (kas šeit nenoliedzami ir). Un demokrātijai ir arī savas ēnas puses.

    Tā jau nav, ka visi (vai lielākā daļa) uzspļauj noteikumiem. Katram gadās kaut kur aizšaut šķībi. Man, piemēram, reizēm dzērumā panesās spams – tad admini man pa PM palūdz pievert pāksti, ko arī paklausīgi izpildu. Neviens par to nezina, tikai es un admini, bet problēma tiek atrisināta.

    Hmm, ja neredzi jēgu šeit palikt, tad nepaliec. Un tad nav ko spamot. Ja tomēr gribi risināt problēmu, tad raksti PM adminiem vai izveido topiku, citādi tu pats pārkāp noteikumus ar off-topiku.

    #219477
    rajah
    Participant

    ob1 wrote:

    Hmm, ja neredzi jēgu šeit palikt, tad nepaliec. Un tad nav ko spamot.


    Nu redz, es par to ar visu laiku runāju, a kur profilā ir poga selfdestruct, tāpat kā draugiem.elvē? KUR? Es nevēlos ka kāds pēc manas aiziešanas uzlauztu notepad datu bāzi un manā vārdā taisītu mēslus. Admini par to nekad nerunā.

    #219478
    ob1
    Participant

    rajah, cool down. Iedzer kādu alu, atpūties. Un rīt ar svaigu galvu nāc uz Notepadu un uzraksti PM kādam adminam. Tikai nestreb karstu.

Tiek skatīts 4 ierakstu – 41 līdz 44 (no 44 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā