Mozilla pilnībā atteiksies no Thunderbird

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Mozilla pilnībā atteiksies no Thunderbird

Tiek skatīts 6 ierakstu – 1 līdz 6 (no 6 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #161578
    samurajs
    Participant

    Paziņots, ka Mozilla pilnībā fokusēsies uz pārlūka Firefox izstrādi, tam upurējot citus projektus, un pirmām kārtām e-mail klientu Thunderbird. Jau 2012. gadā lietotāji tika brīdināti, ka būtisku jaunievedumu vairs nebūs. Pēdējos gados iznākušie e-pasta klienta laidieni pārsvarā satur kļūdu labojumus un drošības ielāpus. Mozilla Foundation vadītāja Mitchell Baker toreiz to pamatoja tā, ka Thunderbird esot tik pilnīgs, ka no funkciju viedokļa tam nekāda izstrāde un attīstība tikpat kā vairs neesot vajadzīga.

    Tagad ir cita dziesma – Mitchell Baker kundze savā ziņojumā raksta, ka “viņasprāt, atdalīties no Mozilla un tā izstrādes sistēmas atkarībām esot labākais priekš Thunderbird. Un atsevišķos gadījumos arī atdalīties no Mozilla tehnoloģijām.” Protams, e-mail klients nekur nepazudīs – to pārņems kāda no Open Source kopienām. Tomēr cerēt uz strauju attīstību ir veltīgi – tā prasa līdzekļus, kādu atvērtā koda entuziastiem parasti nav.

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_th_2.png[/img]

    #321748
    Lcs006
    Participant

    žēl, protams..

    #321749
    Sacred
    Participant

    Un ko lai izmanto pēc tam? Outlooks ar savu gļukaino IMAP atbalstu neder normāliem e-pastiem.

    #321750
    KristoZ
    Participant

    Mailbird?

    #321751
    Nelabojams
    Participant

    Es arī jau labu laiku esmu atteicies un lietoju ThaBat! Tas gan ir maksas produkts, bet attiecīgi tiek arī uzturēts un funkcionāli ir daudz bagātāks par Thunderbird. Ja e-pasts kalpo darba sarakstei, neko labāku nevar iedomāties. Kaut vai vēstuļu šablonu veidošanu konkrētiem korespondentiem vai to grupām u.t.t. Vienīgais, kas drusku kaitināja, ir visādi “smart” režīmi, kas labāk par tevi zin, kā tev būtu pastu jāšķiro u.c. + nav vienkārši atrast, kā tos var izslēgt (bet konfigurācijas iespējas tiešām ir fantastiskas). Reizēm tracina arī maniakālā drošības pārbaude pielikumiem.

    No Outgļuka man vēmiens nāk… divus gadus biju spiests to lietot, kad strādāju valsts pārvaldē.

    #321752
    MeistarsUnVergs
    Participant

    https://www.claws-mail.org/ būs mans nākamais e-pasta klients.

    TheBat! bija labs kaut kad pirms gadiem 13 kad vēl Thunderbird bija bērna autiņos un Outlook Express bija pasīvā pusīte anālajā seksā ar Eudora. Thunderbird ir daudz plašāk konfigurējams par klozeta sources Bat! dēļ pluginu sistēmas kas viņu ļauj lietot kopā ar GPG un Tor.

Tiek skatīts 6 ierakstu – 1 līdz 6 (no 6 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā