Mozilla sola FF4.0, FF5.0, FF6.0, FF7.0 jau šogad

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Mozilla sola FF4.0, FF5.0, FF6.0, FF7.0 jau šogad

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 28 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #153338
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_ff_5770e_1.jpg[/imgl]Nē, nē – pie psihiatra nevienam nav jādodas, tikai Mozilla Foundation reiz apnika klausīties savu fanu gaudās par lēno čammāšanos ar jaunām versijām. Rezultātā tika nolemts pārņemt Google Chrome pirmrindas pieredzi, un turpmāk izdot mažorversijas par godu katrai jaunajai “fīčai”.

    Galvenais Firefox izstrādātājs Mike Beltzner saka tā: “Mēs plānojam turpmāk sniegt savas jaunās izstrādnes mazām porcijām, bet daudz biežāk. 2011. gadā mums ir jāizdod četras jaunas Firefox versijas, un jāsastāda grafiks nākamajiem gadiem”.

    Par Firefox 4.0 mums plus-mīnus ir skaidrs. Pēc vēl 2 betām un RC kaut kur pavasarī tam vajadzētu iznākt.

    Firefox 5.0 tiks pie jauna Account Manager (inovatīvs kontu pārvaldības interfeiss), kā arī būs Windows 64-bit versija. Vēl būs iespēja ātri ar draugiem apmainīties ar interesantām saitēm.

    Firefox 6.0 kārtējoreiz uzlabos JavaScript dzini un ieviesīs OS X 10.7 atbalstu.

    Avots

    #261226
    Dibens Kāpurķēde
    Participant

    Palielinoties datoru lietotāju skaitam, proporcionāli samazinās vidēji statistiskais datoru lietotāju intelekta koeficents.

    Un tā mēs nonākam pie tā, ka galvenais ir jauns cipars versijai nevis kaut ko jaunu implementēt.

    #261227
    LooNeY
    Participant

    😀 njā galīgi jau aizgājuši tūūūū….. 😀 galvenais ir izlaist katru nedēļu jaunu FF ar nez kādu super reklāmu nevis normāli piestrādāt un teiksim 4.1 versijā nosaukt… 😀

    #261228
    Jaunzems
    Participant

    Palabošu virsrakstu – Mozilla sola FF4.0 jau šogad.

    Ja turpināsies kā pašlaik, tad vispār nesagaidīsim

    #261229
    Crow
    Participant

    Izpildīsim piecgades plānu trijos gados… pēc saprātīgas softa izstrādes prakses versijai principā nav nozīmes. Tādā ziņā ēzelītis ir visprātīgāk realizētais variants – pa 15 gadiem davilcis līdz 9, no sevis gan dotu tikai kādu 5. versiju.

    Vispār tagadējā 4.0 gaidīšana ir tīri OK, ņefig vajag dīkt. Man visai maz traucē tās n-tās betas un atlikšana. Labāk lai taisa, kamēr sataisa, nevis sper ārā bagainu, zaļu sūdu.

    :nuke:

    #261230
    budzis
    Participant

    nu tie 3-daligie numuri jau ari ir tirais izsmiekls

    #261231
    Imhoteps
    Participant

    Nomierinieties, pilsoņi – FF7 mēs nepieredzēsim. Nenodzīvosim.

    #261232
    Crow
    Participant

    Vispār jau tie versijas numuri ir četrdaļīgi un tiem katram ir noteikta nozīme, t.i., major, minor, revision un build. Bet vienmēr ir daži retardi, kas grib izcelties.

    #261233
    Kon
    Participant

    Kad Es Tev prasīju, Tu nevarēji pateikt 😐 😀

    #261234
    flasherr
    Participant

    nu ja cilvēkiem ir svarīga ‘jauna versija,lielāks cipariņš’, netik daudz reālās fīčas, tad šī metode ir pareizā

    ko es nesaprotu – kā Firefoxim var nebūt 64-bit versija, ja gandrīz puse no 7-tajiem Windows ir tieši 64-bit versijas (paveca statistika, bet ceru ka ne galīgi aplama), pēc aktuālajiem https://www.w3counter.com/globalstats.php datiem 26% cilvēku lieto Windows 7, tātad aptuveni rēķinot 12% no visiem lieto Windows 7 64-bit.

    30% no visiem cilvēkiem lieto Firefox, pieņemot, ka sadalījums ir vienmērīgs, tie ir 3.6% no browseru lietotājiem, ko Firefox zaudē dēļ neesošas 64bit versijas.

    jebšu es kautko smagi nesaprotu ? ;/

    un “iespēja ātri ar draugiem apmainīties ar interesantām saitēm”

    ēmm, Twitter?

    #261235
    jonjs
    Participant

    Firefoxa radītājiem laikam ir apnikusi apcelšana. Var jau gandrīz katru atjauninājumu pārvērst par nākamo versiju 🙂

    Lai gan man patīk FF, lai veicās.

    #261236
    Stat1CX
    Participant

    flasherr neko viņi nezaudē, 32 bit softi lieliski strādā uz 64 bit os. Ja kas tad no visiem populārākajiem browseriem tikai vienam ir 64 bit versija – internet explorer.

    #261237
    Kon
    Participant

    nez, man ne tikai ir pokuj par versijas skaitli, man pat iespējas vienaldzīgas, īpaši negaudu, kad pie sestā ie jāsēž, jūs jau kā padsmitgadnieces vnm stenat

    #261238
    Wuu
    Participant

    Nogaliniet mani… Manai dzīvei vairs nav jēgas 😀

    #261239
    flasherr
    Participant

    ok, tad kāpēc viņi izstrādās 64 versiju – prikola pēc, labāka dzelžu izmantošana vai kā?

    un tās versijas viņi vnk piedzen, lai uz 2012.gadu būtu 12. versija – apokalipses versija (browseris mainīs polus, izvēlne aplūdis un salūzīs, + iebūvēts kalendārs, ko traku katru dienu varētu izdarīt

    parēķiniet – šogad 4 5 6 7, 11. gadā 8 9 10 11, un 12.gadā vuolā -12 versija

    #261240
    Kon
    Participant

    Tu taču saproti, ka Esi idiots?

    #261241
    Jaunzems
    Participant

    Kurā gadā tu dzīvo?

    #261242
    Evers
    Participant

    Kāds sakars tam tavam gadam (attīstībai) ar bezjēdzīgu versiju skaitu?

    #261243
    Kon
    Participant

    voila, vēl viens 🙂

    #261244
    Aldis
    Participant

    Īsti nav saprotams, kam vajag tās versijas mainīt tik strauji, tas tik rada sajukumu – gluži kā Google Chromem, kuram kaut kādu supportu pēc versijas numura ir grūti sameklēt, jo tajā tik spēj fanāti iedziļināties.

    Cerams šī tik tāda pīle vien ir! 🙂 (Pēc ka arī izskatās), bet IT ziņportālos iemesls pačubināt masveidā taustiņus, un saražot daudz internetam nevajadzīgus komentārus.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 28 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā