MP3 pleijeris.

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais MP3 pleijeris.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #147658
    normis_161
    Participant

    Ir doma uz jauno gadu pirkt mp3 pleijeri. Budžets ir līdz 40 Ls.

    Pagaidām man padomā ir [URL=ttp://www2.220.lv/product?p=43012&lang=LV&ccy=LVL&host=220&ob=price] šis variants. [/URL] Varbūt kāds ir šādu mp3 pleijeri izmantojis uz zin kādi viņam ir + un – pēc pieredzes, kā arī varbūt kāds var ieteikt kaut ko labāku par šādu cenu?

    p.s. Manuprāt, 220.lv bija vislētākais variants priekš šada mp3 pleijera.

    #186432
    deivs001
    Participant

    Bišķīt precīzāk pasaki, ko gribi izspiest no tā atskaņotāja. Ekrānu, ietilpību….

    #186433
    normis_161
    Participant

    Galvenais, lai būtu LCD dispeljs. Tad būtu vēlams, lai viņš ir izturīgs (pret krišanu zemē), kā arī vēl būtu labi, ja būtu 1GB atmiņas.

    #186434
    memorex
    Participant
    #186435
    Creep
    Participant

    Ja reiz mozaika tik lēta, tad var ņemt arī to, bet man jau bija prātā Creative MuVo T200… Pēc pieredzes gan nevarēšu pateikt, lietoju Creative Zen, kas laikam ir ārpus tavas cenas kategorijas…

    EDIT: heh, kļūdījos… https://www.2u.lv/?inscat=2071&lang=2&id=82655555 🙂

    #186436
    normis_161
    Participant

    Tas pēdējais gan man patīk (CREATIVE ZEN 2GB BLACK) par tādu cenu. :), bet otram CREATIVE ZEN man tā dizains ne visai patīk.

    #186437
    Aldis
    Participant

    Creative labs! 🙂

    #186438
    Creep
    Participant

    Ja nopirksi to creative zen, domāju, ka nenožēlosi… Pašam tas nabadziņš dikti daudz ko jau pārcietis.. Tik vienreiz darbā šamo paņēmu un nabadziņam ekrāns viss sašvīkājās, bet arī uz 100% brightness tas netraucē (nepārprast, ka to viegli sašvīkāt, vienkārši tajā dienā kabata pēctam bija pilna ar smiltīm, kas protams darīja savu nerātno darbiņu…)… Tikai saulē salīdzinoši grūti redzēt ko tas verķis tur rāda. Par skaņu gan nemācēšu neko īpaši teikt, pie kvalitatīvām austiņām neesmu ticis pagaidām… Baterija ļoti aktīvi izmantojot tur apmēram 2 dienas (nu principā ja apmēram 7-8 h dienā klausās), kas uzskatu, ka arī nav nemaz tik slikts rādītājs… Ja vēl kādi jautājumi, droši uzdod, tikai neko tādu dikti specifisku nevarēšu atbildēt, jo pati manta uz momentu laukos atvilknē mētājās…

    #186439
    m*****
    Participant

    Es arī par creative, kalpo ļoti labi 🙂

    https://blocins.lv/blog/read/52/mp3-atskanotaja-meklejumos.html

    #186440
    Creep
    Participant

    Pats savulaik to verķi pirku par 80ls (4gb versija) un nenožēloju ne santīma no iztērētās naudas… Tiesa gan, ja tagad būtu jāpērk pleieris, vairāk skatītos uz creative zen stone plus vai muvo T200 cenas dēļ… Vienkārši esmu sapratis, ka esmu izaudzis no tā vecuma, kad uz uz tāda miniatūra ekrāda tiek darītas sazin kādas lietas (piemēram video skatīšanās…)

    #186441
    samurajs
    Participant

    Vot pasakiet labāk, vai ir kāds murķis ar stiklu, kurš tik viegli neskrāpējas? Cik esmu ievērojis, tad mobiliem stikli daudz izturīgāki pret skrāpējumiem nekā pleijeriem.

    #186442
    Creep
    Participant

    Samuraj, varbūt klūdos, bet cik atceros, tad praktiski visiem tas displeja aizsargs ir plastmasas… Vismaz pēc skaņas un izjūtas tā liekas. Katrā ziņā par stiklu to būtu grūti nosaukt… Bet ar augstu aizmugurējā apgaismojuma līmeni tās švīkas vismaz zenam ir grūti manīt… (neattiecas uz tiešies un dziļiem skrāpējumiem…)

    #186443
    deivs001
    Participant

    Š ādu pretskrāpēšanas potenciālu vajag visām mobilajām ierīcēm.

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=kzbxpSwDetk[/youtube]

    #186444
    normis_161
    Participant

    Paldies par padomiem. Es tomēr nemšu to CREATIVE ZEN MOZAIC. Tomēr iepatikās. 😀

    Kā arī neko tādu sen neesmu redzējis 😀 :

    [img]https://www.bildites.lv/images/ysspe2j6wme14yy7a3.jpg[/img]

    p.s. Ir doma pirkt tajā veikalā un tad redzēs vai es patiešām pa 35Ls dabūšu labu pleijeri, kuram atmiņa ir 8GB. 😀

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā