MS Offcie 2010 -setup cannot find the required setup control

Sākumlapa Forumi Software Windows MS Offcie 2010 -setup cannot find the required setup control

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #151808
    bluebird
    Participant

    Sveiki!

    Vai kaads instalejot sev Office 2010 ir saskaries ar saadu pazinjojumu?

    nevar palaist setup!! 🙁

    Win 7 Ultimate 64bit

    Microsoft OFFICE 2010 PRO

    LInks uz failu >>> Office 2010 Problema <<<

    #243315
    BOFH
    Participant

    Nu tieši tas kas tur rakstīts vai arī jebkāds cits Vistas gļuks.

    Lieto XP vai Linux un OpenOffice, un nestāsti ka tu izmantot tās dažas specifiskās M$ Office fīčas.

    Nesen biju vienā vietā kuru kādreiz taka apakalpoju IT jomā. Tagadējais IT spec uzlicis NELEGÄ€LU 2010 office, nevis atjaunojis esošo OpenOffice, taču failus uz jauno versiju protams nav konvertējis. Visu laiku kautkādu paziņojumu izmet, kad biju tuvumā velvienu citu problēmu risināt, meitene palūdza pie reizes arī par to. Vienkārši cirks, uzliek tik jaunāko M$ mēslu un neko nekonfigurējot aiziet.

    #243316
    bluebird
    Participant

    Nu es katru dienu izmantoju MS Outlook – kalendaars, tasks, pasts!! Protams to visu var ieksh OpenOffice, bet man vinjsh taa nepatiik kaa MS Office!

    Nu jaa… ok jadomaa kaadu variantu kaa piecelt office!!

    #243317
    BOFH
    Participant

    Es domāju ka tev tur ir problēma visā Windowsā nevis Office vien.

    Vienam kadram uzliku to pašu 2010 Betu, uz Win7, nekādas problēmas nemaniju. Kā arī nemaz nerakstiju viņu diskā, lieliski palaižas setups tāpat.

    #243318
    bluebird
    Participant

    BOFH:

    Kad liku uz Win 7 32 bitu, tad man viss bija ok, tagad lieku uz 64bitu sii saape man raadaas!! 🙁

    #243319
    m_janis
    Participant

    Nav bijusi darīšana ar Office 2010, bet varbūt te slēpjas atbilde.

    #243320
    BOFH
    Participant

    Jēga likt 32-bit OS uz 64-bit Hardwares? Loģisk ka es ar liku uz 64-bit to Office.

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā