MS office Professional Plus. [LV valodas problēma.]

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Off-topic MS office Professional Plus. [LV valodas problēma.]

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #152710
    Rustyscrew
    Participant

    Sveiki!

    Pirms dažām dienām bez bažām instalēju «MS office Professional Plus – 2010».

    Vis bija kārtībā, taču pienāca tāds brīdis, ka vnk pazuda LV valoda.

    [Bija iespējams iekš rakstīt LV valodā, bet gribēju izlabot tekstu un vnk tur ir tikai angļu valodā, franču un spāņu valodās, bet nav LV [

    Pameklēju LV valodu tur, bet neatradu..

    Zinu, ka vajadzētu MS valodas paku paņemt. – MS piedāvā pa maksu nopirkt, bet kā tas iespējams, ka tā vnk pazuda ? Man pirms dažām dienām vis darbojās un es mierīgi laboju tekstus un vis notika, nelīdu iekš konfigurācija..

    Problēma jau tajā, ka tas jaunais 2010. gada MS ir tāds, ka es neko daudz nesaprotu

    Ceru, ka sapratāt manu problēmu.

    [Labots.]

    #253601
    Evers
    Participant

    Brīžam izklausās, ka tu gribi latvisko interfeisu, brīžam, ka nepazīst latviešu valodas gramatiku. Tev Tildes Birojs vai Tildes Winlogs latv. gramatikai ir uzstādīts? 🙂

    Par PM runājot, kopš kura laika kautrīgajiem, toties pārgudrajiem e-žurnālistiem 😀 ir obligāts pienākums dežurēt un atbildēt katra viesa sāpei pēc iespējas ātrāk? 😀

    #253602
    Rustyscrew
    Participant

    Piedošanu. izlaboju.

    Runājot par latvisko interfeisu… Laikam jau tā lieta man noderētu…

    Tieši tas man būtu vajadzīgs..

    Saproti, kad mēģinu izlabot tekstu, tur nav LV valodas, bet tikai citas valodas..

    Rakstot jebkādu tekstu, neparāda, ka vispār tas ir nepareizs un neiekrāsojās teksts ar vilnīti..

    Vakar vēl nebija tik traki, iekrāsojās vismaz tekts ko rakstu, bet šodien…

    Tur jau tā problēma!

    Pārējais vis strādā :).

    #253603
    Crow
    Participant

    Man ir MS Office Professional Plus 2010 un saku točno – latviešu valodas gramatikas ķērājs līdzi tam nenāk. Toč zini, ka tā vienkārši ņēma un “pazuda”? o_O

    Enīvej, ja gribi latviešu valodu – pērc paku. Tur viss ir iekšā – gan interfeiss, gan help, gan gramatikas ķērājs.

    Var arī novilkt netā. Kur – tas, kā saka Dobelis – ir cits jautājums.

    #253604
    Rustyscrew
    Participant

    Man bija, es uzliku kopā ar to visu…

    Es tak nelīdu iekš setingiem un neskatījos, kas tur darās,

    jo tā pat zinu.

    Paņēmu no TPB torrentu. [Microsoft OFFICE 2010 Pro Plus PRECRACKED]

    Sk.

    #253605
    Crow
    Participant

    Tāk. Lūgtum atvērt Wordu, spiest File, tad Options un tad sadaļu Language. Tad ekrānšāviņu mums studijā. Tad būs skaidrs, kas par problēmu.

    #253606
    Rustyscrew
    Participant

    Ceru, ka es varēju izmantot bilžu hostingu ?

    Language –>https://www.bildites.lv/images/aroqqua4by2s7ufhwwyn.png

    Kad uzpiedu uz tekta not installed, mani aizmeta uz šo lapu –> https://www.bildites.lv/images/28evnu58t5rede8znsd7.png

    #253607
    Crow
    Participant

    Nu ja rāda, ka nav instalēts, tad arī nav. Melos pieķert kompi būs grūti, un pats viņš, visticamāk, neatzīsies.

    Ja ir x64 versija, man var mēģināt palūgt caur PM “aizlienēt” to paku (svars: 300MB)

    Ja ir x86 versija, tad jāmeklē pašam.

    #253608
    Rustyscrew
    Participant

    Paldies :P.

    Vsp aizmirsu pateikt, ka šādu parādija arī: https://www.bildites.lv/images/u1dfe5tn12knjr7kcxh.png

    Tur runa iet pa Proofing tools for Latvian. [Saka,ka neatrada..]

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā