MS priecājas: iPhone 4 esot kā Windows Vista!

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas MS priecājas: iPhone 4 esot kā Windows Vista!

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #151674
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_appvista_1.jpg[/imgl]Vakar Microsoft Worldwide Partner Conference (WPC) galvenajā ziņojumā Microsoft izpilddirektors Kevins Tērners (attēlā) nemaz neslēpa savu prieku par Apples izgāšanos ar jauno viedtālruni: “iPhone 4 var kļūt par Apple Vistu, un man nekas nav pretī. Ir viena lieta, par kuru jūs varat būt droši jau tagad – viedtālruni ar Windows Phone 7 varēs lietot, nedomājot, kā to turat rokā.”

    [imgr]https://notepad.lv/userpix/28_kevinturnervistaiphone1_1.jpg[/imgr]Pēc Tērnera k-ga domām, Apple ķibele palīdzēs pārdot Windows Phone 7, un atgriezīs pircēju uzticību Microsoftam. 2007. gadā iznākusī Windows Vista ir visneveiksmīgākā no Redmondas giganta radītajām OS. Tieši ar Vista zaudētais laiks arī ļāvis konkurentiem nostāties uz kājām.

    Beigās Tērners uzsvēra: “Mēs atkal esam spēlē, un tā nav beigusies”, un atgādināja, ka pirmās ierīces ar Windows Phone 7 iznāks jau šā gada novembrī.

    Avots

    #241678
    buipisLV
    Participant

    Vai tad ME nebija visslikākā? Vismaz man tā vairāk gļukoja.

    #241679
    daGrevis
    Participant

    Nu neticās, ka mazo-mīksto “tetrofons” būs labs. :/

    #241680
    drono
    Participant

    TommyVercetti wrote:

    Vai tad ME nebija visslikākā? Vismaz man tā vairāk gļukoja.


    ME laikā vēl tādi miljardi negrozījās. Domā, ka Microsofts labumu/sliktumu mēra pēc tā, kas vairāk gļuko? 😀

    #241681
    rATRIJS
    Participant
    #241682
    bezolaam
    Participant

    “Kevins Tērners (attēlā)”

    kurā no abiem? 😀 😀

    #241683
    Aldis
    Participant

    <--- Noteikti šajā attēlā. a šitajā ir ūsains rūķītis —>

    Lai vai kā, Windows Phone.. viss jauki un tā, vienīgi Apple ieviesa multitaskingu un Copy/Paste – a mazmīkstie no šī atvadījās. 😀

    Okei, Windows Vista jau tiešām bij un ir Crap. WinMe ir galīgi nepabeigts. 🙂

    #241684
    grisha
    Participant

    bezolaam, abaas bildees. PIrmajaa ir vinja darba uniforma. 🙂

    #241685
    msh
    Participant

    Nu maikrosofta 360. xkaste arī ir mēsls. Man te viena tāda neejoša mētājas, par cik es uz BU barokli un jauniem AV kabeļiem [lai apstītos E74 😀 ] esmu iztērējis pusi no tā, cik tāda ejoša BU veikalā maksā, tad nekas cits man neatliks, kā mēģināt dabūt pie dzīvības vai nopirkt tādu, kurai šito var izmantot par detaļām un gala iznākumu jebkurā gadījumā lietot… 😀

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā