MS Word dokumenta atjaunošana

Sākumlapa Forumi Software Windows MS Word dokumenta atjaunošana

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #154050
    Evers
    Participant

    Cilvēkam gadījusies nejauka situācija, nejauši izdzēsts svarīgs dokuments pie kura ilgstoši strādāts. Par nelaimi, man tika piezvanīts par vēlu, dators vēl tika kustināts un dzēstais fails jau bija paspējis daļēji pārklāties ar jauniem datiem. Atjaunot failu kā tādu varēja, bet atverams vairs nav, Word recovery/repair rīki nelīdzēja, kautkādi uz ātru roku sameklētie dokumentu salabošanas rīki izmocīja tikai ķeburus un dažus salasāmus vārdus.

    Kādam varbūt ir zināms effektīvs doc failu atjaunošanas rīks, ar kuru varētu vismaz kādu jēdzīgāku daļu teksta izvilkt laukā?

    #269475
    garaisezis
    Participant

    pameegini, vai open office, varbuut tas speej sagremot un nemt pretii

    #269476
    Evers
    Participant

    Ar Libre Office ar neņem, Open Office jau tas pats vien būs.

    Nu ja jau dati ir pārklāti, tad tur nekā, vienkārši bija cerība, ka ir kāda programmiņa, kas spēj izraut maksimumu no vēl palikušās informācijas.

    #269477
    Sysadmins2
    Participant

    Visu var atjaunot arī pārakstītos pa virsu, ja rokas aug no pareizās puses, tikai diska struktūra jāpārzin, ja nepārzini tad

    pērc un lieto !

    https://www.doc-regenerator.com-http.com/

    Indispensable tool for recovery of damaged, deleted or overwritten word

    document from an existing partition as well as of lost documents from

    formatted, corrupted, or deleted partitions.

    #269478
    Evers
    Participant

    Izmēģināju, atrada daudz ko, bet vajadzīgo šim neizdevās salasīt.

    #269479
    drunk_lizard
    Participant

    kaa tad taa? sisenis iesaka nepilniigu softu pirkt?? O_O

    nevar buut!!!!!111!

    Evers, tev liikas rokas :>

    #269480
    Evers
    Participant

    Jā, līkas gan :> , toties no pirātiskās vīrusainās DOC Regenerator versijas pat vīrusus nedabūju o_0. Varbūt programma nav gluži zemē metama, taču vajadzīgo neatrada. Pats pamatā šādām lietām lietoju Recuva, ar ko arī sākumā atgrabināju dzēsto failu, lai gan smagi cietušu, tagad ar Ontrack funkciju Word Repair izdevās izraut laukā lāča tiesu svarīgas informācijas plain text formātā – cilvēks pats sariktēja visu pa vietām, un darbs ir praktiski pirmszuduma stāvoklī 🙂 . Tieši uz dzēsto failu atjaunošanu itkā advancētākais Ontrack salīdzinoši ar Recuva ir diezgan neefektīvs, bet no doc faila glābjamo izrāva diezgan labi.

    #269481
    Sysadmins2
    Participant

    Interesanti zināt cik tu klientam par savu darbu paprasīsi par atjaunošanu vai tie nebūs 5Ls ? Ja vēlies iedošu no mūsu centra speciālistu kas atjaunos visu, bet mazāk par 100$ viņš to nedarīs, nebaidies programmas tur visas pirktas, ne pirātiskās. Un vēl, Latvijā sācis pirātisms plaukt, diez kapēc nelieto Linux lai to atjaunotu savu doc. failu ? Tas tirgus te ar izkropļots, visu tikai mākam zagt un citas personas ieguldīto laiku un līdzekļus nerespektējam. Te mēs redzam kā mēs atiecamies pret citu autora darbu, tapēc jau tev pirātiskā versija neko nelīdzēja. Un kā jau vienmēr Latvijā visus autora darbus tak izmantot var pa brīvu, pārkāpumu tik daudz ka jasāk pieacināt atiecīgās iestādes. Padomājie paši no kā lai tā Jūsu Latvijas ekonomika uzplaukst, ja to dara katrs otrais ? Cenas te katastrofāli zemas, kvalitātes nekādas, klientu personālos datorus atrodam pilnas ar infekcijām un nelicencētiem produktiem, rezultāts nezglītoti datorspeciālisti kuri izplata un lieto lai pelnītu no pirātiskām datorprogramām. Tas viss ir nopietni!

    #269482
    ruukjis
    Participant

    *ruukjis aiz kauna iet stāvēt kaktā – viņš pāris draugiem ir uzinstalējis no Microsoft lapas vilkto korporatīvo Windows XP, bet diemžēl izmantoja svešu CD key…. tie datori tagad droši ir pilni ar vīrusiem un lietotājus ir apēdusi zobu feja*

    P.S.

    Cik man zināms uzņēmumu priekšnieki tā īsti nemaz nevar doties atvaļinājumā, nemaz nerunāsim par ilglaicīgu ārzemju apceļošanu…. tikšanās ar klientiem un tā, bet tu atļaujies tirināties te Latvijā turpat vai divus mēnešu…. savādi… ka tik tavam “uzņēmumam” nav pasludināta maksātnespēja, tad parasti tiek novērota naudas šķiešana un priekšniecības bēguļošana. 😀

    #269483
    Garinsh
    Participant

    Cenas šim mazas, algas arī, vecīt! Ko vispār darīt pilna laika studentiem? Ja cilvēkiem būtu nauda, tie pirktu ne tik porgrammatūru. Ne jau zog tīri tāpēc, ka par brīvu var dabūt. Vienkārši nav nauda tādām lietām un punkts. Krīzi šmīzi vari vainot, bet neaizteic latviešu tautu. Nezinu kā citiem, bet man paēst un uz universitāti aizbraukt ir augstāka prioritāte, nekā nopirkt nepieciešamo programmatūru, spēli izklaidei vai ko citu.

    #269484
    shady
    Participant

    Sysadmins2 gadījumā nestrādā elkorā?:) Atceros, kad pirms kāda laba laika paziņa nopirka operatīvo atmiņu, bet tā kā PC bija blombēts – aiznesa uz elkoru, lai ieliek. Atpakaļ atdeva ar noformatētu cieto disku! Kad pajautāja, kāpēc tas tika darīts? Atbilde bija ļoti vienkārša: tur esot nelegāls windows, kurš visu bojā…

    Es, protams, neaizstāvu “zagļus” un neaicinu nevienu lietot pirātisko programmatūru, jo var noraut visu ko. Vienkārši tikko atausa atmiņā šis atgadījums, kad izlasīju Sysadmins2 komentāru:)

    P.S. – bet Latvijā lietojot linux, atnāk interneta pieslēdzējs un jautā – kas tas pa s***? 😀 Un pilnīgi reāls atgadījums…

    #269485
    Sysadmins2
    Participant

    Ja cilvēkiem būtu nauda, tie pirktu ne tik porgrammatūru.

    ====

    Kadreiz nebija ne datoru, ne interneta, zaga laužoties majās iekšā, kaut gan citās valstīs durvis varēja pat uz nakti neslēgt ciet, uzkatu tomēr ka tā ir zādzība, nu ja nav naudas tad jasāk domāt kā to nopelnīt.

    Visu ļoti labu saprotu, studentiem Latvijā ir grūti, bet…

    Redziet, ja Jūs novērtētu savus darba augļus un izmantoto laiku problēmu risināšanā, iespējams Jūs nežēlotos par mazo algu.

    Mazas algas Latvijā datorjomā , ir tapēc ka pirātisms sāk plaukt masveidā, klients grib lētak un lētāk Jūs paši viņu izlutiniet ar šīm pirātiskām programmām. Vairākums tapēc cenas krīt un kritīs vēl, jo ir pat daži kadri kuri dara arī bezmaksas ( tas ir tas pats kā pieradināt suni vai kaķi pie labumiem, ja neiedosi kāroto var plāni klāties), tad kapēc viņam nepiedāvāt nopirkt tās programmas ar savu procentu un paprasīt naudu par uzstādīšanu, ienākums būs abām pusēm, pirmkārt: klientam nebūs jābaitās no kādām pārbaudēm un tas strādās ar tīrām un vēl bez inficētām programmām un svarīgākais naktīs varēs gulēs saldi un mierīgi, otkārt: pārdevējam iespēja ieguldīt nopelnīto to atkal to investējot un rezultātā šajā piemērā ir visas trīs puses apmierinātas, ieskaitot programmas ražotāju.

    Pirātisma gadījumā, ne autors izstrādātajs seņem kādu dotāciju, ne arī niecīga peļņa tam kas izplata, klientam ar jādreb kad atnāks pārbaudes (parasti klients nesajēdz kas viņam licencēts, kas nav).

    Bija man viens jauks piemērs nesen, ar mums kopā no Amērikas atlidoja viens diezgan labs klients, viņam vajadzēja fiksi te Latvijā nelielu mājaslapu uzmontēt, nu ko uzvanīju vienam studentam kurš ar to nodarbojās es viņam saku prasi no viņa par šo mājaslapu 1000 Ls, bet ko šis beigās paprasīja no viņa 100 Ls. WTF? Kas tas bija ? Ja kas neizpratu šo LV principu ?

    #269486
    Sysadmins2
    Participant

    Nē, shady diemžel nav man sakars nekāds ar Elkoru un starp citu tā persona kas strādāja Elkorā ļoti labu gājienu izdarīja, to es 100% atbalstu, reti Latvijā tādus atrast.

    Š is ar Linux ar labs kuriozs! Mans kuriozs bija ar MacOS, atbrauca speciālisti nemacēja nokonfigurēt uz viņa internetu un prasa kur mums te Windows ? Es paskatījos uz logu pusi 😀

    #269487
    Evers
    Participant

    labiem draugiem neprasu ne kapeikas. 🙂

    pirātiskā versija zināja, kuru dokumentu es gribēju atgūt, tālab to man rokā nedeva, bet lērumu citus, galīgi nevajadzīgus, deva? 😮

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā