MSE – tagad caur Windows Update

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas MSE – tagad caur Windows Update

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 67 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #252196
    jonjs
    Participant

    Labi beidzot kaut ko par tēmu jāpasaka.

    Es piekrītu Microsoft ir tas, kas salasa savā bariņā labākos, ja ne labākos, tad racionālākos kadrus. Darbs, izmaksas, alga (un protams paša Microsoft peļņa). Bilanci viņi prot svilkt noteikti.

    Un protams, ka Microsoft ir ieinterersēts, lai viņu antivīruss vislabāk aizsargātu viņu produktu.

    Un protams, ka tur nav ne mazakā sakar ar puņķainiem tīneidžeriem saprotami, ja par tēmu runā.

    #252197
    Evers
    Participant

    Muhaaah! 😀 Visas tavas vīzdegunīgās runas par kabatas lakatiņiem, puņķiem, tīneidžerismiem, zaglēniem, norāda uz kautkādiem tevis paša kompleksiem un lec atpakaļ uz tevi. Vecīt, tu tak lec laukā no savām biksēm! Sakāpis galvā galīgi. Ahūna godīgais mužiks, kam viss tik legāls un vīrussdrošs, ka d**st gribas! Nolaidies tak uz zemes no sava prāta radītajām linuxa septītajām debesīm un kļūsti reāls! 🙂 Nokompilē sev zemi! 😀

    Labi, ka visi linuxisti nav tādi, nav man nekas pret linux, bet šādi kadri gan tracina!

    /man pašam nav garīgais šodien, būšu negatīvists/ :devil:

    #252198
    jonjs
    Participant

    Evers klausies!!!

    Es tevi kādā veidā esmu aizskāris? Tev esmu kādā veidā uzbraucis?

    Kādēļ tu man lasi lekciju par kompleksiem?

    Pieļauju, ka tu saprati manu domu par Microsoft produktu aizsardzību un konkrēto antivīrusu? Jeb nē? Protams, ka ja es lietotu legālu Windowu, tad visdrīzāk es arī gribētu viņu antivīrusu, jo kas gan labāk aizsargās savu māju, ja ne pašas mājas iemītnieku barots sargsuns. Ar to es nestrīdos.

    Bet tev kss plēš dir …. u, ka vajag man te kaut ko par kompleksiem runāt?

    Linux protams ir altenratīvā daudzās LV valsts iestāžu darbstacijās (vai maz mums sekretārīšu un citu klerku) un tas arī ir fakts, tā pat kā daudzas iestādēs pašreizējā situācijā ir neiespējami iztikt pez Windas.

    Evers paskaidro, ko tu man gribi pateikt vai arī vienkārši pākstiņu aiztiaisi. Runa ir konkrēti par manu un tavu dialogu.

    #252199
    aoma
    Participant

    Linux IR alternatīva, bet agri vai vēlu ar to nepietiks, tāpēc nav slikti, ja plauktiņā gulēs arī M$ ražojuma ripulis, vismaz vienreiz mūžā jau nu katrs var tādu atļauties iegādāt.

    Bet šitie Eirokomisijas āksti ar saviem aizliegumiem vispār brīžiem neaptver, kādas stulbības paši sludina.

    #252200
    jonjs
    Participant

    aoma wrote:

    Linux IR alternatīva, bet agri vai vēlu ar to nepietiks, tāpēc nav slikti, ja plauktiņā gulēs arī M$ ražojuma ripulis, vismaz vienreiz mūžā jau nu katrs var tādu atļauties iegādāt.

    Bet šitie Eirokomisijas āksti ar saviem aizliegumiem vispār brīžiem neaptver, kādas stulbības paši sludina.


    Īsti nesapratu, ko tu domā ar Eirokomisijas ākstiem. Laikam kaut ko esmu palaidis garām, tomēr veiksmīgi Latvijas uzņēmēji pat dotajā situācijā maksā gan par Windows, gan par citu programmatūru un viņiem nav problēmu ievērot likumus. Tā tas ir. Es runāju par valsts iestādēm, kur visādi iznireļi pelna naudu no valsts iepirkumiem (tās ir valsts iestādes) uz softa (tā pašas Windas u.t.t.) rēķina un protams tā ir valsts problēma.

    Un varētu būt, ka pat no notepad.lv kompānijas izaugs vēl vairāk tadu cilvēku, kas zog nodokļu maksātāju naudu.

    Nu gan dziļi ieraku, bet tā ir realitāte.

    #252201
    Kon
    Participant

    Par vēlu tagad dzemdēt kaut cik sakarīgus (arī relatīvi) tekstus :>

    Obložalsa uzhe :>

    ~34 gadus vecs esi .. Tu mums jau esi apriebies, kas būs, kad piedzīvosi pusmūža krīzi .. , kas būs kad stāvēs uz “pus 6” ?

    #252202
    jonjs
    Participant

    Puņķupuika tu vienreiz pievērsi savu žē … ?

    #252203
    Stat1CX
    Participant

    Jonjs baigi sludina par cieņu pret citiem, taču katrā viņa otrajā tekstā ir izrādīta necieņa pret citiem…

    #252204
    jonjs
    Participant

    Stat1CX wrote:

    Jonjs baigi sludina par cieņu pret citiem, taču katrā viņa otrajā tekstā ir izrādīta necieņa pret citiem…

    Ko tu domā ar otro tekstu?

    #252205
    Stat1CX
    Participant

    jonjs wrote:

    Ko tu domā ar otro tekstu?


    Tu izliecies vai kā? Katrs otrais tekst ir domāts kā katrs otrais posts.

    #252206
    Kon
    Participant

    jonjs wrote:

    Puņķupuika tu vienreiz pievērsi savu žē … ?

    Nē, Es Tevi, garlaicības mudināts, turpināšu publiski pazemot! 🙂

    #252207
    jonjs
    Participant

    Nīdējs wrote:

    jonjs wrote:

    Puņķupuika tu vienreiz pievērsi savu žē … ?

    Nē, Es Tevi, garlaicības mudināts, turpināšu publiski pazemot! 🙂


    Hmmm …. .

    Pacenties labāk pazemotāj 🙂

    #252208
    Jaunzems
    Participant

    /ban jonjs

    #252209
    Crow
    Participant

    😀

    #252210
    jonjs
    Participant

    Endijs jau dēļ savas mīkstās dabas sāks raustīties no katras ēnas. Jaunzems banu dabūs šā kā tā 🙂 Agrāk vai vēlāk, jo tāds ir viņa liktenis.

    #252211
    Evers
    Participant

    Tu aizskāri manas maigās jūtas, nicinādams nelicenzētas programmatūras lietotājus, jo tajā nometnē arī es tusējos un tur iet visai jauki! 🙂 Kādreiz es nopirkšu Windows, bet tad, kad man tie +/- 100 Ls nebūs vajadzīgi mašīnas remontam (MS varētu nosponsorēt asfaltu līdz darbam 😀 ), ēšanai vai tamlīdzīgi, šobrīd ir visai grūti atrast līdzekļus garīgām vērtībām (licenzes uzlīmītei). 😀 Linux negribu, MS tāpat priecīgāks, ka es lietoju kaut nelicenzētu, nevis aizmuktu vispār pie Linux uz neatgriešanos. :>

    Man vienkārši fascinē tādi cilvēki, kas savos 30+, 40+ vai vēl vairāk, sajūtās šaušalīgi vareni un domā, ka var visus jaunos lamāt par “puņķupuikām”, “tīneidžeriem” utt. Tas ir lieliski, ka Tu spēj lietot legālu programmatūru (nopirkt Windows, vai prast iztikt ar Linux), bet vajag respektēt to, ka ne visi tā var vai grib, un saprast to, ka pirāti-hakeri, mūsdienās ir pietiekoši spējīgi nodrošināt līdzekļus, lai nelegālas programmatūras lietotājs nejustots apdalītāks par legālās programmatūras lietotāju. Par to vai kopēšana = zagšana, nav jēgas šeit runāt, tas būtu vēl viens karš vienā tēmā! 😀

    Neaizmirsti, ka pašam ar kādreiz bija padsmit, un kādreiz arī nez autiņbiksītēm nevarēji iztikt. 🙂

    Nesen uzgāju html lapelīti, kuru biju veidojis pirms kādiem 5 gadiem, un kuras bezmaksas hostings nez kādu dievišķo spēku ietekmēts bija nodzīvojis līdz šobaltdienai. Vienkārši sēdēju 10 minūtes un rēcu, par to, kāds redz es pats “pokemons” jeb “tīneidžeris” esmu bijis un spējīgs uztaisīt tādu tizluma kalnagalu, kur pat mopsim un firefoksītim jānobāl. :> Pirms apvainot tos, kas mazāku laika posmu staigā pa Zemes virsu, vajag padomāt, kāds pats tajā laikā biji, un ja tie laiki krasi atšķirušies, tad kāds būtu tajā vecumā, šajos laikos.

    #252212
    Kon
    Participant

    Kā jau minēju, Esmu MSDN AA dalībnieks, man teju viss no MS ir par brīvu, bet vienalga izmantoju bezmaksas risinājumus gan legālus, gan nē. Tikko uzmetu aci .. neskaitot OS, tikai divi softeļi ir sasmērējušies :>

    Man nav AV, nav arī limited user acc. Jonji, kāpēc mans dators vēl anv sadedzis elles liesmās? Varbūt tāpēc, ka šis ir IT portāls, šeit auditorija galvenokārt ir ar taisnām rokām un galvu uz pleciem? Man sifelis vairāk kā gadu vismaz nav bijis 🙂

    Papētīju tevi iekš gūgles, takš mļed Tu pat no sava linux neko nerubī uzdodot tizlus jautājumus (kas ļabāks KÄ¢E vai JŠªBUNTŠª) , bet šeit tēlo sludinātāju.

    v semje ne bez uroda īsāk sakot 🙂 Š eit nav spoki.lv 😉

    #252213
    jonjs
    Participant

    Nīdējs wrote:

    Kā jau minēju, Esmu MSDN AA dalībnieks, man teju viss no MS ir par brīvu, bet vienalga izmantoju bezmaksas risinājumus gan legālus, gan nē. Tikko uzmetu aci .. neskaitot OS, tikai divi softeļi ir sasmērējušies :>

    Man nav AV, nav arī limited user acc. Jonji, kāpēc mans dators vēl anv sadedzis elles liesmās? Varbūt tāpēc, ka šis ir IT portāls, šeit auditorija galvenokārt ir ar taisnām rokām un galvu uz pleciem? Man sifelis vairāk kā gadu vismaz nav bijis 🙂

    Papētīju tevi iekš gūgles, takš mļed Tu pat no sava linux neko nerubī uzdodot tizlus jautājumus (kas ļabāks KÄ¢E vai JŠªBUNTŠª) , bet šeit tēlo sludinātāju.

    v semje ne bez uroda īsāk sakot 🙂 Š eit nav spoki.lv 😉

    Dod citātus un beidz pūst pīles beidzot. Jau sāk apnikt tavas fantāzijas.

    #252214
    Kon
    Participant

    https://www.open-news.lv/5081-pc-bsd-8-0-vs-kubuntu-9-10

    Bet Tu neatbildēji uz manu TIKAI daļēji retorisko jautājumu, kāpēc Es vēl spēju ierakstīt šeit?

    #252215
    jonjs
    Participant

    Evers wrote:

    Tu aizskāri manas maigās jūtas, nicinādams nelicenzētas programmatūras lietotājus, jo tajā nometnē arī es tusējos un tur iet visai jauki! 🙂 Kādreiz es nopirkšu Windows, bet tad, kad man tie +/- 100 Ls nebūs vajadzīgi mašīnas remontam (MS varētu nosponsorēt asfaltu līdz darbam 😀 ), ēšanai vai tamlīdzīgi, šobrīd ir visai grūti atrast līdzekļus garīgām vērtībām (licenzes uzlīmītei). 😀 Linux negribu, MS tāpat priecīgāks, ka es lietoju kaut nelicenzētu, nevis aizmuktu vispār pie Linux uz neatgriešanos. :>

    Man vienkārši fascinē tādi cilvēki, kas savos 30+, 40+ vai vēl vairāk, sajūtās šaušalīgi vareni un domā, ka var visus jaunos lamāt par “puņķupuikām”, “tīneidžeriem” utt. Tas ir lieliski, ka Tu spēj lietot legālu programmatūru (nopirkt Windows, vai prast iztikt ar Linux), bet vajag respektēt to, ka ne visi tā var vai grib, un saprast to, ka pirāti-hakeri, mūsdienās ir pietiekoši spējīgi nodrošināt līdzekļus, lai nelegālas programmatūras lietotājs nejustots apdalītāks par legālās programmatūras lietotāju. Par to vai kopēšana = zagšana, nav jēgas šeit runāt, tas būtu vēl viens karš vienā tēmā! 😀

    Neaizmirsti, ka pašam ar kādreiz bija padsmit, un kādreiz arī nez autiņbiksītēm nevarēji iztikt. 🙂

    Nesen uzgāju html lapelīti, kuru biju veidojis pirms kādiem 5 gadiem, un kuras bezmaksas hostings nez kādu dievišķo spēku ietekmēts bija nodzīvojis līdz šobaltdienai. Vienkārši sēdēju 10 minūtes un rēcu, par to, kāds redz es pats “pokemons” jeb “tīneidžeris” esmu bijis un spējīgs uztaisīt tādu tizluma kalnagalu, kur pat mopsim un firefoksītim jānobāl. :> Pirms apvainot tos, kas mazāku laika posmu staigā pa Zemes virsu, vajag padomāt, kāds pats tajā laikā biji, un ja tie laiki krasi atšķirušies, tad kāds būtu tajā vecumā, šajos laikos.

    Atceros jaunību, kad DOS -u lietojām un sistēmas ielādei pietika 1.4 Mb Flopy nesējs, kas tika ielādēts datora operatīvajā atmiņā un datoram uz to brīdi pat nebija cietā diska mācību iestādes naudas taupīšanas dēļ. “C” jau tad apguvām.

    Tikai es neatceros momentu, kad es internetā varēju … irst visādas muļķības, kas man ienāca prātā. Tad vajadzēja runāt (protams ja runāja muļķības) acīs un dabūt pa bieti vai arī paklusēt. Vienkārši interneta tad nebija 🙂

    Bet te daži labi ir pamatīgi palaiduši muti. Un tas ir samērā neveselīgi … 😀

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 67 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā