MSE – tagad caur Windows Update

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas MSE – tagad caur Windows Update

Tiek skatīts 7 ierakstu – 61 līdz 67 (no 67 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #252216
    jonjs
    Participant

    Nīdējs wrote:

    https://www.open-news.lv/5081-pc-bsd-8-0-vs-kubuntu-9-10

    Bet Tu neatbildēji uz manu TIKAI daļēji retorisko jautājumu, kāpēc Es vēl spēju ierakstīt šeit?

    =====================

    KDE un GNOME?

    Atradi kādu baigo brīnumu? Idiotismu pamanīji? Es tur kādam uzbraucu, ap …. irsu WIndowsu, KDE vai ko citu? Es lakoniski un korekti uzdevu jautājumu, jo KDE nebiju lietojis pirms tam.

    Nīdēj beidz te no sevis te mētāt sazin ko … . Puņķutapa ir un paliek puņķutapa.

    Kā saka krievi, armija tevi izārstētu 😀

    #252217
    Evers
    Participant

    Stat1CX wrote:

    jonjs wrote:

    Nelicencētā Windows lietotāji par to var tikai sapņot vai ari ar sirdstrīsām ikreizi spiest Windows update


    Buļu kakas, vajag taisnas rokas, pareizi nokrakot nelegālo windows un vari darīt ko vien vēlies, visi validācijas testi utt tiek izieti.

    Taisnība, bet pirmās muļķības šajā tēmā tika konstatētas jau šeit, ar aplamiem apgalvojumiem izsauci uguni! :lala:

    1) Tādiem, kas apgrozās šeit un sazāļo tā, ka viss smuki notiekas tavs apgalvojams atkrīt

    2) Gala lietotājiem, kas nekā nesajēdz, nelicenzētā Windows uzstādītājs (puslīdz saprotošs), lai novērstu risku, ka viņa liktās zālītes laika gaitā tiek anulētas, būs atslēdzis atjaunināšanos, un pats gala lietotājs pat nenojautīs par kautkādu “Check for updates” pogu, kas ieslēpta izvēlnēs, kurās viņam nav ko meklēt.

    #252218
    KristoZ
    Participant

    :warn: jonjs, Nīdējs un draugi! Jālūdz jūs veidot atsevišķu tēmu šajā sadaļā, ja vēlaties turpināt savu diskusiju; tomēr arī tur nedrīkst izteikties, personīgi aizvainojot citus lietotājus. Paldies, par sapratni! 😕

    #252219
    Kon
    Participant

    pag lol XD, Es tad taisīšu ar aptauju, drīkst? XD

    #252220
    jonjs
    Participant

    KristoZ wrote:

    :warn: jonjs, Nīdējs un draugi! Jālūdz jūs veidot atsevišķu tēmu šajā sadaļā, ja vēlaties turpināt savu diskusiju; tomēr arī tur nedrīkst izteikties, personīgi aizvainojot citus lietotājus. Paldies, par sapratni! 😕


    Protams, ka ar to visam bija jābeidzas, bet cik atceros ne viena prāta spējas aneapšaubīju.

    P.S.

    Mājienu sapratu 🙂

    #252221
    aoma
    Participant

    jonjs, ar EK vai ES ākstiem biju domājis konkurences likumu, kas lika M$ izvākt no OS iesākumā WMP, tad IE un tagad varbūt arī MSE. Debīlisma kalngals, jo:

    1. katras OS ražotājs komplektē savēju ar ko un kā grib;

    2. kāda vispār var būt konkurence, ja viens produkts ir par naudu, otrs skaitās bezmaksas.

    Visdrīzāk ”freewares” izplatītāji ir ieinteresēti nopietnāk, nekā izliekas par tādiem, jo tā saucamajiem dažiem ”bezmaksas” softiem iebūvēto reklāmu ir vairāk, nekā maksas programmu lietotājs redz gada laikā.

    Pieredzējušāks varbūt mācēs atkratīties, bet pārsvarā tiek bez vajadzīgā sainstalēts tik daudz drazas, ka nav ko brīnīties, kur pēc tam rodas topiki, ķipam ”mans dators pēkšņi sācis knapi kustēt”, utml.

    #252222
    Snorx
    Participant

    Jaunzems wrote:

    nobanojiet kāds to idiotu!


    Tevi?

    Evers – visu cieņu tavā priekšā, tas , ka man ir oficiāli dabūts wins, nenozīmē, ka man ir garāks krāns…(kaut man viņš ir- es par win)

Tiek skatīts 7 ierakstu – 61 līdz 67 (no 67 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā