Muitošana

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Off-topic Muitošana

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #156730
    muita
    Participant

    Sveiciens!

    Es domāju, ka šeit ļoti daudz pasūta kaut ko no citām valstīm, taču vajag daudz laika, lai tā prece, ko esam pasūtījuši, piemēram no USA, nonāktu līdz Latvijai..

    Es runāju par muitu un tādām lietām, jo es sūtu vienu drēbes gabalu [nav svarīgi, kādu] no Arizona’s.

    (Scottsdale, AZ 85259)

    Es varu sekot līdzi, kur ir mana prece ar speciālu ID.

    Es izmantoju First Class Mail International. (USPS)

    Samaksāju par piegādi 10$.

    Es vienkārši gribu uzzināt, kā notiek tā muitošana, jo es nekādā ziņā negribu, lai ar mani notiek tas pats, kas notika ar Š O JAUKO CILVĒKU..

    Pašlaik mana prece nekustās no vietas jau otro dienu, taču es ceru, ka tas tikai uz īsu brīdi, jo visu laiku tā tiek vesta tuvāk LV.

    Varbūt, ka kādam ir kāda pieredze šajās lietās ?

    P.S. es nepirku to preci: Amazon un eBay.

    Tuvākajā laikā plānoju iegādāties arī preces, kas saistītas ar IT.

    #287074
    akms47
    Participant

    Pieskaiti vēl PVN, USA nav Eiropa.

    #287075
    muita
    Participant

    Nu, kopā man līdz šim jāmaksā 31 USD (Nu, ok tur laikam sanāca drusku vairāk, lai nu paliek)

    Kad prece nonāk LV, par to arī ir jāmaksā, cik ……

    Kā notiek tie muitošanas procesi ….

    Atsūta apmēram divu nedēļu laikā……

    (Prece interneta veikalā maksāja 21 USD, bet izvēloties standarta piegādi (10 USD) un kopā 31 USD.

    Latvijas naudā man noņēma aptuveni 17.00 Ls.

    #287076
    akms47
    Participant

    Prece -> ir kataloga + muita pēc kataloga+ PVN; nav katalogā +PVN.

    P.s. Ja traucē kādai precei, ko apmaksājis kāds LV, +uzcenojums, lai netraucē+kataloga uzcenojums+PVN.

    #287077
    muita
    Participant

    Par to būtu skaidrs, bet kā ar paciņas saņemšanu, tās pārbaudi un tā tālāk……..

    Mana prece aizvien nekustās no vietas kopš 17.06.12 ………

    Es personīgi negribu apskriet visu RIX, lai dabūtu kaudzi ar papīriem, lai pierādītu, ka viss ir kārtībā.

    #287078
    m_janis
    Participant

    Nu ja jau sūti pa USPS, nevis kurjerpastu – vajadzētu “izsprukt sveikā” – visu samaksāt un saņemt preci savā pasta nodaļā (ja līdz turienei nokļūs 😀 ) – jo praktiski vienīgie parastā pasta sūtījuma trūkumi – nevari būt drošs kad, kādā stāvoklī, vai vispār saņemsi.

    #287079
    muita
    Participant

    Skaidrs..

    Runā, ka ar USPS priority mail paciņa atnāk daudz vēlāk, nekā ar First-Class Mail International.

    Vēl kaut kādā forumā lasīju, ka ir labi izvēlēties USPS priority mail, jo tad neesot nekas papildus jāmaksā..

    Protams, šis pakalpojums maksā aptuveni 21.93 Ls mūsu naudā.

    Kā tad īsti ir : )?

    Nu, kopš pasūtīju preci, tā visu laiku iet uz priekšu, tikai 17.06.12, tā ir iesprūdusi FedEx birojā..

    (Pēc kartes skatoties, bet tur jau nebija rakstīts, ka tieši nosūtīja uz FedEx)

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā