Multi language

Sākumlapa Forumi Mājas lapu izstrāde PHPBB Multi language

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #148162
    ed.
    Participant

    Labvakar!

    Neņemiet ļaunā manu naivo jautājumu, bet…. vai var iekš phpBB uzlikt valodas izvēli viesiem? un kā to izdarīt?

    #191313
    Aldis
    Participant

    Man šķiet standartā jau ir valodu izvēlne.. vai ta nav? o_O Vismaz php-fusion ir! 🙂

    #191314
    krisis32
    Participant

    Cik es zinu.. uz PHPBB2 mana forumā ir! Varbūt tu domā automātiski ka valodas parādas un pārtulkojas lapa!

    Valodas ir atrodamas phpbbhacks.com laikam ta to lapu sauca!

    #191315
    ed.
    Participant

    Aldis, ir valodu izvēle, bet no profila (bet prasītos lai varētu to darīt vnk viesi nereģistrējoties) 🙂

    krisis32 – paldies! izskatās, ka pēc Tavas adreses varētu kaut ko arī sameklēt – papētīšu. 🙂

    #191316
    krisis32
    Participant

    lai parādītos nereģistrētam varētu jau sameikot!

    Vismaz manas domas: Iej profila… Dabon profila lapas sourci! Atrodi to formu kur izvēlas valodas! Iekope vinju tuksha faila ( notepada u.c) Tad samekle taja source submit pogu!

    Iekope to pogu taja jaunaja faila! Tad apluko visu un iemet vinju piem: Portal_body vai index_body

    #191317
    Creep
    Participant

    Samuraj: derētu krisim iedot QueenZ oriģinālo statusu (Klauns). Nu neko trulāku nu nevar uzrakstīt.

    Autoram: pameklē, gan jau ka kāda gatava modifikācija ir, bet ja nav: pēc topika spriežot trūks programmēšanas iemaņas, un krisi (it īpaši viņa pēdējo postu) vari neņemt galvā. Nāksies taisīt atsevišķu sistēmu: vai nu pēc sesijas paķer to valodu, vai arī pēc IP. Jebkurā gadījumā nāksies pakustināt galvu lai to uztaisītu…

    #191318
    elwins
    Participant

    Es atceros ka bija tāds mods, kaut kur tajā lapā, jo kad tur visus modus pārskatīju kaut ko tamlīdzīgu atradu! Tu vari izmantot arī google mājaslapu tulkotāju, jo ar phpbb tu neiztulkosi visu cilvēku rakstus! Protams ar googli tev viss nebūs perfekti, bet ciešami ir, jo pašam tā ir uzlikt uz savas lapas! 🙂

    #191319
    rapt0r
    Participant

    Es ceru, ka pareizi sapratu tavu vēlmi, bet domāju, ka šis varētu derēt: https://www.mssti.com/phpbb3/viewtopic.php?f=44&t=411

    #191320
    Aldis
    Participant

    Man taka nav nekads cms apaksha manai lapai, un taga es slinks ar multi languagem krameties – tieshi ta, sarindoju karodzinjus, un nospiezhot uz tiem google partulko.. 😀 🙂

    p.s. tas ari lapas reitingu celj googlee aarzemees, jo tava lapa jau datubaazee ir kaa tulkota, un peec partulkotajiem keywordiem kkur citur arii sameklee partulkoto versiju 🙂

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā