multimedia speaker system

Sākumlapa Forumi Hardware Video un Audio multimedia speaker system

Tiek skatīts 3 ierakstu – 1 līdz 3 (no 3 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #159438
    Nauzys
    Participant

    iedeva šodien xpoint s-3100 miltispeaker system. 65WATI. vienīgi sabufers izņemts, ir tur divi pliki vadi. pieliku pie input no datora vadu. ( pie input r, vai l. vienalga. abi skaneeja) un pie tiem diviem vadiem, kur jābūt sabuferim, pieliku radiotehnikas tumbu. skanēja tikai basi, augstās skaņas nebija vispār.

    un aizmugurē pašai kastei ir četri kontakti. divi input un divi ouput. (divi Right un divi Left)

    tad °mēģināju pielikt pie tumbas to banānveidīgo štekerīti un ielikt kādā no outputiem. nekas neskanēja. Tas nozīmē, ka nosvilušas audio izejas? vai es nepareizi lieku kaut ko klāt?

    man vnk vjg lai tur kur jābut sabim varu ieliktsabi un pielikt vēl papildus pīkstuļus klāt. jo tgd sanāk, ka ir tikai basi…

    https://i.list.am/f/3/4364403.jpg

    paši pīkstuļi mazie man nav, tikai tā lielā kaste..

    šāds te izskatas.

    jautājums ir tāds- man viņš strādās tikai basiem vai vnk kaut kā saliekot vadus, kaut kur pareizi pievienojot, skanēs arī spīkeri???

    #306749
    darklight
    Participant

    Pieļauju, ka tā kaste vienkārši nespēj izkustināt tavu mistisko Radiotehnikas tumbu. Uz basiem viņa strādā, jo tur lielāka jauda un pretestība paredzēta.

    #306750
    Aldis
    Participant

    Kas tā pa radiotehnikas tumbu? Pieļauju ka izdalītā – kurā iekšā gan augšas gan basi sēž, pa vidu filtrs (kondīzers). Ja tā, tad tas iespējams maina visu.

    Ja Tu pieliec tikai basu izvadu – tad protams skanēs tikai basi, dzidrā augšiņu skaņa skanēs pa Left, Right outputiem.

    Vislabākais variants kā notestēt, pieliec pa skaļrunim pie katra izvada – kaut vai k-kādas mazās tumbeles piemet, tad arī varēsi saprast kurš izvads skan, kurš nē.

Tiek skatīts 3 ierakstu – 1 līdz 3 (no 3 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā