Sākumlapa › Forumi › Citas tēmas › Reklāma › Music Labyrinth
Caur Ziemassvētku dāvanām un sniegu kupenām(kuru nav, vienkārši šķita, ka šādi raksts izklausīsies labāk) radās sistēma, kas, cerams, ne vien izklaidēs jau tagadējos spēlētājus, bet aizraus arī citus jaunus apmeklētājus. Atklāti sakot, neprātīgā ideja par šādu unikālu, internetu neredzējušu, sistēmu radās jau jūlija sākumā, bet Music Labyrinth komanda(kurā ietilpst viens cilvēks un daudzie palīgi(gluži kā Ziemassvētku vecīša bāzē, kur visi ir rūķīši)) ir tik lēnīga, ka to izdevās pabeigt aptuveni pusgadu vēlāk – decembra beigās. Tam tomēr ir arī labā puse – viss ir tapināts ar ideju un realizēts tā, kā sākotnēji iecerēts. Protams, pastāv lietas, kas joprojām nav pabeigtas un idejas, kas nav sasniegušas interneta virtuālās realitātes durvis, taču… jā, kādreiz jau tas tiks pabeigts!
https://musiclabyrinth.lv/Yellow.png“>
Music Labyrinth(
=>Karātavas. Interesanta lieta, ko bērnībā visi spēlējām ar māsām, brāļiem vai draugiem. Burtu minēšana un pakārts cilvēciņš – nav labāka veida, kā raksturot šo spēli. Ko es gribētu norādīt, ir tas, ka katrai spēlei ir kāds padoms, kas palīdz atminēt atbildi. Attiecībā no atminēto un neatminēto burtu skaita, tiks pievienoti MLP(lasi – Music Labyrinth Points), kas ir sistēmas valūta.
=>Uzmini Dziesmu. Personīgi mana mīļākā no spēlēm. Spēlētājam, noklausoties nelielu dziesmas fragmentu, jāuzmin, kas par dziesmu tā ir. Padoma vietā šoreiz būs izdevīgi skatīties burtu skaitu, kas tiek norādīts katrā spēlē.
=>Uzmini Tonalitāti. Manuprāt, grūtākā no visām spēlēm. Ir jānosaka skaņdarba veids – mažors vai minors un tā atslēga, piemēram, C. Beigās atbilde skan, piemēram, šādi: “E minors”. Cilvēkiem, kas nav ikdienā saistīti ar mūziku, diemžēl būs diezgan sarežģīti saprast šo spēli. Teiksim, E minora skaņdarbs ir bēdīga un skumja rakstura skaņdarbs, kura pamatā ir E(mi) skaņa un tās veidojošie akordi, ko diezin vai cilvēks bez muzikālas pieredzes zinās.
=>Uzmini Attēlu. Spēle, kas patika testētājiem. Spēlētājam ir jāuzmin kāds attēlā redzams mūziķis vai komponists(vai grupa utml. ar mūziku saistītas bildes). Atkal – ir dots atbildes burtu skaits, kas lieti noder šā tipa spēlēs.
=>Nosaki Intervālu. Diemžēl arī šī spēle ir paredzēta tiem, kas ir saistīti ar mūziku. Spēles pamatā ir divas skaņas; spēles mērķis ir noteikt to, kāds ir skaņu attālums starp dotajām skaņām. Pavisam noteikti kaut kas, kur ir vajadzīga iepriekšēja pieredze un zināšanas.
[align=right]https://musiclabyrinth.lv/news/read/1-music-labyrinth” title=”Music Labyrinth”>Lasīt tālāk
MLP(Music Labyrinth Points) var saņemt ne tikai par pareizu atbildi kādā no esošām spēlēm, bet arī, pievienojot spēles. Kad kāds Tevis pievienoto spēli vinnē, Tu zaudē 0.1 MLP, kad kāds Tavu spēli zaudē – Tu saņem 0.4 punktus.
=> Aicinu visus ieteikt lapu Draugos. Tie, kas iesaka, var saņemt papildus 2 punktus Music Labyrinth lapā veiksmīgam sākumam, pēc ieteikšanas nosūtot man ziņu šeitan Wam.lv.
=> Tāpat meklēju interesentus, kam interesē mūzika un gribētu palīdzēt apstiprināt jaunās spēles
Ieteikumi, jautājumi un komentāri ir laipni gaidīti.
Laimīgu jauno gadu!
Preses relīzes