Mūžīgais jautājums par tālruņa iegādi!

Sākumlapa Forumi Sakaru tehnika Mobilie telefoni Mūžīgais jautājums par tālruņa iegādi!

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 38 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #156632
    natolv
    Participant

    Sveicināti Notepadieši!

    Tad nu arī es esmu nonācis situācijā, kad man ir nepieciešams jauns crapfŠns, jeb precīzāk iepriekšējais laikam ir nobeidzies, jo nemitīgi restartējas.

    Nerunāšu daudz, un ķeršos pie lietas. Ir nepieciešams mobīlā sakaru iekāra, ar kuru ir iespējams veikt zvanus, sūtīt īsziņas, lietot aplikācijas(tādas kā Foursquare, Twitter, FB, GMail, u.c. daž ne dažādas daudziem šķietami garlaicīgas aplikācijas), kā arī tālrunim augstā kvalitātē pārlūkot i-neta aplikācijas.

    Cena – neierobežota, bet ir tikai 1ns bet, lai varu gadus 5 nedomāt par jauna iegādi, t.i. tas spēs apmierināt mana visas iepriekš minētās funkcijas.

    Paldies jau iepriekš!

    #286471
    Raivix
    Participant

    Ja jau vajag netu, tātad vajag palielu ekrānu. Tad varbūt Samsung Galaxy SII? Vai Sony Xperia S?

    Ja negribi Android, tad HTC Radar vai Nokia Lumia 800. Savukārt ja negribi iztērēt vairāk kā 200Ls, tad Lumia 710.

    #286472
    Crow
    Participant

    IMO, uz momentu normāla ūberfŠna nav. Kad parādīsies kādi jēdzīgi Krait modeļi ar microSD un maināmu bateriju, tad varēs domāt, ka ir dzimis jauns “aifonsitējs”.

    #286473
    faq
    Participant

    ” bet ir tikai 1ns bet, lai varu gadus 5 nedomāt par jauna iegādi”

    Ēmm, atgriezies uz planētas Zeme. Kurš vispār to pašu telefonu ilgāk par 2 gadiem nēsā kabatā?

    Pēc aplikācijām spriežot Androīds. Pēc manas gaumes, kāds no biezmalu HTC, šamos var spārdīt un sist.

    #286474
    natolv
    Participant

    Es nēsāju savu iepriekšējo telefonu nu jau gandrīz 3,2 gadus, k-gan kad iegādājos, cerēju ka izvilks vismaz 4 gadus, ja šamējais vēl jo projām strādātu, nebūtu vajadzība pirkt jaunu, jo tas spēj apmierināt visas manas vajadzības, līdz šim brīdim…

    #286475
    natolv
    Participant

    Bet vai tagad būtu vērts iegādāties ko tādu, ņemot vērā to, ka nu jau pus gads ir pagājis, un drīzumā būs jau jaunie ražotāju “flagmaņi”? (Domāju par SII, un Xperia S)

    #286476
    zeno
    Participant

    Tad varbūt vajag aiznest patreizējo telefonu uz darbnīcu un sataisīt un dzīvot laimīgi?

    #286477
    samurajs
    Participant

    Es arī pievienošos 🙂 Kaut kad tuvākā nākotnē arī gribu jaunu Andrīti, un ne no galīgiem lētučiem. Manas papildprasības – vai kāds modelis vismaz 3 gadus spēj izskatīties daudzmaz cilvēcīgi, t.i. neskrambājas, nenobružājas utml.

    Līdzšinējam SE X8 1,5 gadu laikā uzraksti pie pogām jau pazuduši, stikls arī jau bik paskrāpējies, kaut arī visai akurāti ar to apejos… Darbojas gan normāli.

    Samsuņģi negribētu, bet Sony Xperia S būtu uz mieru riskēt.

    #286478
    Raivix
    Participant

    Bet vai ir jēga izmest kaudzi naudas par tiem 4 kodoliem, ko piedāvā SIII? Ja jāizvēlas starp, piemēram SIII vai HTC One X, tad noteikti HTC. Kaut gan vidusmēra lietotājam pilnīgi pietiktu ar to pašu Sony Xperia S/P vai HTC One S.

    #286479
    Nelabojams
    Participant

    Pastaipīji krāniņu?

    #286480
    Raivix
    Participant

    Ja vajag telefonu vismaz 3 gadiem, tad ieteiktu skatīties uz metāliskajiem modeļiem, vai tiem, kuriem polikarbonāta korpuss. Tie būtu, piemēram, Sony Xperia P, HTC One S, Lumia 800 (ieteiktu gan pagaidīt 900). Vismaz krāsa nenoies pusgada laikā. Samsungiem tā karkasu kvalitāte kā jau korejiešiem – nekas izcils. Visos testos tas ir viens no galvenajiem mīnusiem.

    #286481
    natolv
    Participant

    Okei, būs laikam tad jāaizšauj uz Bites salonu un jāaptausta Xperia P.

    Un ko Jūs domājat bar BB? Ir kādam saskaršanās ar šiem aparātiem?

    #286482
    Foxsk8
    Participant

    Aizej uz lombardu un paņem SII, lombards24 liepājā, redzēju ap 140 Ls. Jēga tev pirk veikalā viņu, vai arī gaidīt uz SIII un pamatīgi pārmaksāt. Pats lietoju SII, esmu pilnībā apmierināts, ja šis man kādu reizi noklanīsies, bet maz ticams, noteikti nākošais telefons būs tieši tāds pats.

    #286483
    Foxsk8
    Participant

    Kāda vaina Galaxy SII? Pagāidām neko tādu līdzvērtīgu, labāku uz šo brīdi nevaru iedomāties, tur jau tev tad jāprasa shadijam, tas tos telefonus mums te testē un darās.

    Man arī SII stikliņš ir iešķīdis nedaudz, ieskrāpēts, paskatījos repair kit kompektus, točojamā virsma jauna tikai 100 dolāri, ja nu kas nojiet pa gruti, var mierīgi atjaunot.

    Kā jau teicu, lombī šamos redzēju ap 140 – 150 Ls, un Pirmo galaxy ap 100 Ls.

    Jāsaka, ka pirmo gan nav vērts ņemt.

    #286484
    shady
    Participant

    5 gadi? Tas nav nopietni… Tehnoloģijas iet pārāk strauji uz priekšu. OS attīstās, mainās versijas, uz vecām versijām sāk rasties problēmas pēc jaunākajām aplikācijām / atjauninājumiem. Programmatūra pati par sevi paliek rijīgāka, rodas lielākas prasības pret aparatūru. Protams, vienmēr var izvilkt, ja ir nojausma ko un kā, un ja prasības nav augstas. Var lietot “kreisos “ROM”, dabūt jaunākus apdeitus, izravēt ārā lieko līdz maksimumam, lai kompensētu veco aparatūru.

    Pirmkārt, tev pašam ir jābūt skaidrs – kādu programmatūru vēlies lietot. Neiesaku mētāties apkārt pa 101 servisiem. Katrai OS nāk līdzi savi servisi / risinājumi.

    Otrkārt, cik būtisks ir dizains, vajag piemeklēt sev tīkamāko pēc taustes / izskata.

    Treškārt, jāņem jaunākais un spēcīgākais, nevis pavecāks modelis ar jaunāko apdeitu, lai arī nākotnē var saņemt apdeitus uz , piemēram, Android 5, Android 6 utt, utt

    P.S. – iesaku pirkt tālruni 1-2 gadiem, tad to nomainīt. Ne jau tikai dēļ pārmaksām, bet nopērkot atkal pēc 2 gadiem labu tālruni – tas būs labs, un noteikti daudz labāks nekā pirms 2 gadiem iegādātais “superlabais” modelis.

    #286485
    samurajs
    Participant

    Lombardā? :oVai es izskatos pēc galvā smagi drātēta? 😀 Tā ir pirmā vieta, kur cilvēki nogrūž savus ūdenī slīcinātos un smagi sistos telefonus, kas vēl kaut kā darbojas, bet gatavojas izlaist garu 😀

    Nē, Samsung plastmasīgums man ne īpaši.

    #286486
    samurajs
    Participant

    Tik mazam lietošanas termiņam kā gads nepiekritīšu – Latvidžā tauta nav tik bagāta. Optimāli būtu 2-3 gadi, bet 5 – tiešām būs pārspīlēts. Android vispār tikai 3,5 gadus eksistē 🙂 Nujā, bija taču vēl Symbian jau kopš 2001. gada…

    Pilnīgi piekrītu, ka jāpērk tikai jaunākie, tekošā gada modeļi. Pirkt kaut vai no 2011. gada līnijām ir apšaubāma ideja, bet vēl vecākus – naudas izmešana vējā.

    Skaidrs, ka daudzi cilvēki ļoti pierod pie saviem telefoniem, un jauns aparātiņš nereti sākumā izraisa diskomforta sajūtu. Tāpēc arī rodas vēlme staigāt ar vienu modeli 5 gadus.

    #286487
    shady
    Participant

    Nopratu no tēmas, ka nauda nav šķērslis, bet, jā, piekrītu – 2 gadi būtu tas “normālākais” laiks.

    Pieradums ir spēcīga lieta…bet ar to ir jārēķinās.

    P.S. – pēc manām domām, tālrunis ir jāmaina 1-2x mēnesī, lai tas neapniktu. To ari cenšos darīt 😀

    #286488
    Raivix
    Participant

    Paga, bet tas taču nevar būt, ka tu telefonus uz testiem maini 1-2reiz mēnesī, un uzraksti tikai tās pāris rindkopas te notepadā, no kurām nevienam tā īsti nav nekāda labuma? Vai varbūt kaut kur var izlasīt patiešām izsmeļošus apskatus no tavas puses?

    #286489
    shady
    Participant

    Raivix – Jā, vidēji 1 līdz 2 mēnesī. Žēl, ka nevienam tas neko nav devis, bet Tev laikam ieteiktu palasīt “user manual” – tie ir garāki un izsmeļošāki.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 38 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā