Mūžīgais jautājums par tālruņa iegādi!

Sākumlapa Forumi Sakaru tehnika Mobilie telefoni Mūžīgais jautājums par tālruņa iegādi!

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 38 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #286490
    natolv
    Participant

    Es neskrienu līdzi tehnoloģijām, bet man ir svarīgi tikai manis iepriekš minētie nosacījumi un arī tas, lai tā truba fiziski izvelk pietiekami ilgi, līdz kamēr vai nu lietojums beidzās, vai arī tik tiešām ir nepieciešamība iegādāties jaunu… Jā, varētu pirkt kau kādus lētučus, bet negribas ņemties un tos mainīt kaut vai pēc gada, sliktākajā gadījumā – 2 gadiem.

    Manā mūžā man ir bijuši tikai 3 tālruņi, pirmos 2 nomainīju ar 4 gadu intervālu, jo tie gluži vienkārši fiziski nobeidzās, un tagad ir pienākusi kārta arī trešajam, kurš arī acīmredzot tīri fiziski atdevis galus.

    Tādēļ gribu iegādāties tādu aparātu, kurš vel kaut vai vismaz tos 4 gadus, lai varu ar mierīgu sirdi nopirkt un dzīvot laimīgs…

    Tā kā es gribu kārtīgu iekārtu, tad nu arī gribas apskatīt un izsvērt daudzus plusus un tik pat mīnusus, lai nav tā, ka iegrābjos, un pēc 2(labākajā gadījumā) gadiem atkal jāmaina sakaru iekārta.

    Īsumā, man ļoti svarīga ir kvalitāte & stabilitāte no iekārtas puses! Tā kā manam iepriekšējam fŠnam bija 4″ ekrāns, tad nu nākošajam, topošajam arī būtu labi vai nu tāds pats, vai lielāks.

    #286491
    Raivix
    Participant

    Ironiju par “user manual” sapratu. 😀

    Nu to, ka nevienam tas nav palīdzējis, es apgalvot nevaru. Bet tomēr, salīdzinot ar, piemēram, GSM Arena apskatiem, tas nav nekas. Es saprotu, ka šis tomēr ir IT nevis mobilo telefonu portāls, bet tomēr, ja jau telefons tiek paņemts uz testu, tad vajag viņu notestēt kā nākas. Es arī nesaku, ka tie ir slikti, taču bieži vien man šis tas tajos pietrūkstas. Piemēram, video ar telefonu darbībā, detalizētāku programmatūras aprakstu. Mūsdienās svarīgi arī ir baterijas darbības ilgums un citi parametri, kas tiek pētīti citos testos. 🙂

    #286492
    Jaunzems
    Participant

    Xperia S ir OK! Lielisks ekrāns, normāla jauda (HTC Sensation čipsets), laba programmatūra. Rekur apskats https://ctrl.lv/apskati/

    Vienīgi par kameru gan nevaru galvot. Manam testa eksemplāram viņa tā kā darbojās, tā ka ne (troksnis, gaismas līki utt.), citiem tā ir lieliska. Veikalā pirms galējā pirkuma veikšanas jāaptausta eksemplārs un jāpamēģina pafokusēt uz dažādiem objektiem.

    #286493
    shady
    Participant

    Raivix – Nuuuu….. Pirms es sāku rakstīt, arī domāju savādāk. Bet nevar un nevajag apskatīt visu. Es jau tā cenšos nepārsniegt 2 – 3 lapu garu tekstu (bez bildēm), kad veidoju apskatu. Jēga uzdrukāt 10 vai vairāk lapas? Kas to lasīs? Tikai tehnoloģiski izglītots cilvēks, kuram ir milzīgi liela pacietība un pratiesi vēlme iegādāties noteikto modeli. Te nav nekāda sakara ar vārdu “IT”. Paņem kādu žurnālu, drukātas preses izdevumu, kur ir apskatīta kāda iekārta – tāds raksts ir domāts publikācijai priekš masām. Notepads cenšas veidot detalizētākus apskatus / testus un neuzdot PR par apskatu, kā to (khem, khem…) dara gudrīši, kam tā iekārta labākā gadījumā stāv plauktā. Tāpat kā dažs labs kino kirtiķis raksta recenzijas par filmām, kuras nav redzējis, tikai izvelk vidējo no ārzemju apskatiem. Tev kā lasītājam, varbūt ir grūti paanalizēt presē esošos materiālus, bet tici man – lielākā daļa, tā saucamo rakstu, ir plikas PR, kuras vēl apgraiza, lai saiet noteiktā zīmju ierobežojumā.

    Mans mērķis ir apskatā pateikt savas domas par konkrēto iekārtu, uzskaitīt tās galvenās iezīmes, plusus, mīnusus. Tas, manuprāt, ir svarīgāk par tehnisko parametru atreferēšanu daiļliteratūras formātā. Vienmēr iesaku cilvēkam palasīt vairāku testētāju darbus un izvilkt vidējo. Ja rodas vajadzība pēc papildus parametriem – tos var iegūt internetā pāris sekunžu laikā. Un nav tā, ka netiek novērtēts baterijas laiks, bet 90% tur standartā vienu dienu, ja kādam ir tas izceļas, tad to īpaši atzīmēju. Es tak nerakstīšu, ka, piemēram, telefons nodrošina SMS funkciju 🙂

    Starp citu… es labprāt priecāšos, ja pievienosies un izmēģināsi savu roku apskatu / testu veidošanā (nopietni, bez jokiem). Varu tev nodrošināt dažāda veida tehniku – vajag tikai vēlmi darīt, mācīties un … jā, un būt reāli sasniedzamam (Rīga).

    ======

    Tēmas autoram – ņem tādu telefonu, kas tev pašam patīk. Nelauzi galvu, nesanāks nopirkt tādu trubu uz 5 gadiem. Ja tikai e-pasts, palasīt ziņas, kāda sc.tīkla aplikācija, etc, tad tas nav nekas traks – paņem telefonu pa 200 Ls un novilksi savus 3 gadus, ja truba tehniski nesabojāsies. Bet ja gribi būt “pirmais čalis ciemā” vairākus gadus no vietas – nekas nesanāks…

    Man ar tagad testējas tel ~ 200 Ls vērtībā. Ekrāns virs 4 collām, jaunākais softs, šā gada laidums – tavām prasībām ir ar atliektiem gadiem. Apskats gan būs tikai ~ nākošnedēļ 🙂

    #286494
    Jaunzems
    Participant

    oj jomajo, tas bija domāts kā pm

    #286495
    natolv
    Participant

    Esmu nonācis līdz izvēlei no 2 tālruņiem, viens ir Xperia S, otrs – Xperia P, kuru būtu ieteicams ņemt? Kā arī, vai kādam no klātesošajiem(paziņām, radiem) ir kāds no šiem aparātiem, gribētu dzirdēt kaut kādas atsauksmes…

    #286496
    Willis
    Participant

    Drīz jābūt šitam un izskatās būs labs. Asus PadFone .

    #286497
    natolv
    Participant

    Š…emot vērā, kad tas būs pirmais fŠns no Asus, tad labāk neņemt, pavisam noteikti sanāks tā, ka iegrābšos…

    #286498
    samurajs
    Participant

    Protams, ka Xperia S, jo Latvidžā cena abiem praktiski vienāda 😀 Tas saliek P modeli pēc visiem rādītājiem!

    #286499
    Raivix
    Participant

    Nesaki vis! P versijai ir metāla korpuss, kas nebūt nav mazsvarīgi, arī man tas bija viens no galvenajiem kritērijiem pirms jauna aparāta iegādes, jo lēta plastmasa galīgi neiet pie sirds. 🙂 Protams, ir arī labi plastmasas telefoni, piemēram LG P500, kas ir visai patīkams, bet ne visos gadījumos.

    #286500
    BERILS
    Participant

    IN YOUR FACE !

    #286501
    Oxys
    Participant

    Tad laba izvēle ir Samsung Galaxy Beam!

    #286502
    Raivix
    Participant

    Kāds sakars? Viņš kaut reizi teica, ka vajag projektoru? Tehniski tas telefons totāls nasing spešal.

    #286503
    Oxys
    Participant

    Man ir vēl daudzi varianti.

    #286504
    Oxys
    Participant

    Natolv: Maybe HTC One S vai One X?

    #286505
    Jaunzems
    Participant

    Man šobrīd uz galda ir abi – gan Xperia P, gan Xperia S.

    Ko es varu teikt? Xperia P ir lielisks korpuss, kuru rokās turēt ir patīkami, bet Xperia S ir lielāks, labāks un košāks ekrāns, labāka kamera un, jā, plastmasas korpuss. Var pieciest, bet Xperia P ir tiem, kuriem forma>funkcionalitāte.

    #286506
    natolv
    Participant

    Nopirku Xperia S, Izskatās tīri ok, skatīšos, kā bus pēc gada :), Nez, mby varētu uzcept savu pirmo rakstu par Xperia S 😀

    #286507
    shady
    Participant

    Droši!

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 38 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā