MWC 2017: LG G6 un Huawei P10

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas MWC 2017: LG G6 un Huawei P10

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 18 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #162722
    samurajs
    Participant

    Visu nākamo nedēļu Barselonā notiks mobilās tehnikas izstāde MWC 2017, bet pēc tradīcijas par galvenajiem eksponātiem paziņo jau iepriekš. Arī Notepad sekos līdz interesantākajam šajā forumā.

    LG G6

    Eksperimenti ar moduļu tālruni G5 ir beigušies, bet jaunais flagmanis LG G6 pārsteidz ar neparastu ekrāna malu attiecību 2:1. Pie tam displejs ir ar noapaļotām maliņām un aizņem gandrīz visu priekšpusi. Pateicoties minētajai malu attiecībai, tālrunis ar 5.7 collu diagonāli ieguļ plaukstā tikpat labi kā jebkurš 5.0-collnieks. LG skaidro, ka 2:1 gadījumā būs vieglāk lietot “kvadrātiskās” Instagram bildes, kā arī labāk izskatīsies multitasking – resp. 2 atvērtas aplikācijas vienlaikus.

    Diemžēl visjaunākos Snapdragon procesorus LG dabūt neizdevās; tos visus “aizsitis” Samsung ar īpašu līgumu. LG G6 darbina Qualcomm Snapdragon 821 ar 2.35 GHz maksimālo taktsfrekvenci. Ar 4 GB RAM arī šis procesors nevienam lēns neliksies. Iebūvētā īpaši ātrā UFS-2.0 atmiņa Eiropai būs 32 GB, bet atsevišķos Ä€zijas tirgos pārdos versiju arī ar 64 GB.

    Aizmugures kameras ir divas, katra ar 13 MPix sensoru. Pie tam viena ar 125° platleņķa objektīvu domāta ainavām un citu lielu platību aptveršanai, bet otra 71° – ja vajag fotografēt portretus vai ko pievilkt tuvāk. Selfijiem domāta 5 Mpix kamera ar 100° objektīva aptveres leņķi. Viedtālrunis apgādāts ar 3300 mAh bateriju, ko caur USB Type-C savienojumu var ātri uzlādēt pēc Qualcomm Quick Charge 3.0 tehnoloģijas. G6 ir 7.9 mm biezs, un aizsargāts pret ūdeni un putekļiem atbilstoši standarta IP68 prasībām. Viedtālrunis iznāks ar Android 7.0 trīs krāsu dizainos: Ice Platinum, Astro Black, Mystic White.

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_lgg6threecolorsleak01_1.jpg[/img]

    Huawei P10

    Tā kā LG oficiāli jaunos viedtālruņus Baltijā vairs netirgo, brīvo nišu bez kautrēšanās ieņēmis Huawei. Vismaz modeļiem P8, P9 un to lētākajām Lite versijām par pircēju trūkumu nav bijis jāsūdzas. Un tagad iznācis jaunums P10/P10 Plus. Pamainīts dizains; korpuss kļuvis noapaļotāks, zem ekrāna ievietots pirksta nospieduma lasītājs, bet firmas logo pārvietojies uz aizmuguri. Sānu maliņas kļuvušas tik šauras, ka grūti pamanāmas.

    Atšķirība starp P10 un P10 Plus ir šāda: pēdējais atbalsta Google virtuālās realtātes platformu DayDream, tam ir 5.5″ IPS displejs (2560×1440). Bāzes modelim ir mazāks 5.1″ Full HD displejs. Ekrāns un kameras lodziņš pārklāti ar visjaunākās paaudzes aizsargstiklu Gorilla Glass 5.

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_huaweip_1.png[/img]

    Procesorus Huawei izstrādā un ražo pats, un modeļos lietots 2.4 GHz HiSilicon Kirin 960 Octacore. Kodoli – Cortex A53 un A73; pa četri no katra. RAM un iebūvētās atmiņas apjoms stipri svārstīsies pēc reģiona. Eiropai nolemts 6 GB RAM + 128 GB iebūvētās atmiņas P10 Plus versijai un 4 GB/64 GB bāzes versijai.

    GPS uzlabots ar “HiGeo” funkciju, kas pamatīgi uzlabos navigācijas precizitāti un neļaus signālam peldēt. Interesantas ir aizmugures Sony kameras: 20 Mpix melnbaltā kamera un 12 MPix krāsu kamera, no kurām attēlus procesors saliek kopā. Ir arī OIS attēla stabilizācija. Huawei P10 Plus iebūvēti Leica Summilux (F/1.:oops: objektīvi, kamēr bāzes modelim vienkāršāki Summarit (F/2.2) “stikli”. Selfiju kamera – 8 Mpix (F/1.9).

    3200 mAh baterijai paredzētā ātrā lādēšana caur USB Type-C savienojumu; P10 Plus baterija ir nedaudz ietilpīgāka – 3750 mAh. Tālruņus izlaidīs 7 krāsu dizainos.

    Paredzamā cena attiecīgi 599 un 749 EUR par bāzes un Plus modeli.

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_huaweip101488120354012_1.jpg[/img]

    #328833
    Raivix
    Participant

    C’mon! Kam vairs vajag LG un Huawei, ja par sviestmaizi var dabūt lielisku Nokia ar pure Android.. 🙂

    #328834
    samurajs
    Participant

    Vienmēr vajadzētu paturēt prātā, ka šī vairs nav agrākā Nokia. Vēl nav nekādu datu par viņu produkcijas kvalitāti. Vienīgais, ko bez riska varētu ņemt, ir šitais.

    #328835
    Raivix
    Participant

    Man, prezentāciju skatoties, ne mirkli neradās šaubas, ka tur viss būs kā nākas. Tika spilgti pateikts, ka prioritātes ir darbības stabilitāte un uzbūves kvalitāte. Un plāns ir kļūt par vienu no top viedtālruņu ražotājiem. Stock Androīds jau vien norāda, ka mērķis nav taisīt spēļmantiņas.

    #328836
    Evers
    Participant

    Huawei P8 ir lieliskas kvalitātes un dizaina telefons, pusotru gadu man kalpo bez niķiem un ir pilnīgi aizstājis fotokameru… Ir cilvēki kas man prasījuši ar kādu profesionālo kameru es bildes esmu taisījis. 😀 P9 izlaidu, kārojās jauno P10 paķert, bet vecais P8 vēl ar gana labs.

    #328837
    Evers
    Participant

    Man gan liekas, ka tur vairāk leģendas zaimošana vien sanāks, izskatās pēc kārtējā nokia lētuča kas jau gadiem veikalu plauktos grozās un ar kvalitāti galīgi lepoties nevar. Varēja veco vienkārši atsvaidzināt jaunāku bateriju, mobilo tīklu savienojamībām, 3.5mm austiņu ligzdu, radio, ssd un mp3, led lukturīti, jaunākas paaudzes melnbalto ekrānu. Bez krāsainiem ekrāniem kam dienas laikā vajag backlight, bez nelietojamiem bezG interneta saviejonumiem nelietojamiem pārlūkiem un nelietojamu kameru… Nokia 1280 labs piemērs, varēja vēl pudeļattaisāmo stūrītī iemontēt 😀

    #328838
    Raivix
    Participant

    Par 3310 te nav runa. Tas ir tīri simbolisks mārketinga gājiens ar mērķi parādīt, ka klasiskās vērtības arvien ir topā. Bet Android ierīces, manuprāt, izskatās ļoti solīdi. Varbūt nav gluži high-end, bet tomēr cena saprātīga. Katrā ziņā man vairs nebūs jālauza galva, kad nāksies jaunu klausuli gādāt. Esmu Nokia fanbojs. 🙂

    #328839
    jonjs
    Participant

    Es sievai ar P9 pagājušajā vasarā sagādāju. Pirms tam viņai bija P6. Baigajā starā vēl ar vien. Laikam ne velti tam HUAWEI 8% tirgus daļu ir izdevies atkost? Par NOKIA atliek piekrist, ka laiks rādīs, kas tie par aparātiem. Pats gan sēžu uz vidējā cenu segmenta SAMSUNG un arī nav ne vainas. 😀

    #328840
    uldics
    Participant

    +1 Pilnīgi piekrītu, ka nav nekā, kas norādītu par kvalitāti. Sales dept. jau gudri girst māk, kamēr iņdženieri groza galvas.

    #328841
    uldics
    Participant

    Bahaha, higeo hišmeo. Es jau cik gadus tādu lietoju. Pat labāku. Tas saucās A-GPS tobiš almanaha nokačāšana caur netu + torņu pozīciju datubāze ar signālu trilaterāciju. Tikai viņiem nav, kas man diemžēl ir – Gūgla vākta wifi pozīciju datubāze, ko lūzeru valodā sauc par precise location; kas faktiski ir tālu no precise. Te gan man nav ko lepoties, cenšos gan to slēgt ārā, bet ko tu zini ko vēl viņi vāc caur mani.

    #328842
    Brutto
    Participant

    Quote:

    Vienīgais, ko bez riska varētu ņemt, ir šitais.


    Vai ne! 😉

    [spoil][img]https://3dnews.ru/assets/external/illustrations/2017/02/28/948365/sm.nokia_29.800.jpg[/img][/spoil]

    #328843
    jonjs
    Participant

    Š odien vispasaules Huaweizācija skāra arī mani. Honor8 tagad ir arī man. Gandrīz trīs gadus sēdēju uz Galaxy Express 2 un nez kādēļ sagribējās kaut ko mainīt. 😀

    #328844
    Inspektors_Caps
    Participant

    Quote:

    Varēja veco vienkārši atsvaidzināt jaunāku bateriju, mobilo tīklu savienojamībām, 3.5mm austiņu ligzdu, radio, ssd un mp3, led lukturīti, jaunākas paaudzes melnbalto ekrānu.


    Tipiskais latviešu “eksperts”. Lai izpildītu šīs prasības, ir jānomaina SoC (CPU+GPU+GSM/LTE), RAM, flash (telefonos nav SSD, eksperteli), ekrāns, akumulators, barošana, lādēšana un visa programmatūra. Kas palika pāri no vecā 3310? Korpuss un pogas! Un tieši to arī Nokia tagad piedāvās.

    Reāli jaunais 3310 ir parasts S30 platformas telefons ar citu dizainu. Personīgi man tāds dizains nav vajadzīgs un tad jau labāk ņemtu normāla paskata 222 vai 230 modeļus.

    #328845
    Evers
    Participant

    Nesprēgā čalīt. Pārrakstījos, microSd bija domāts, tik gudrs bet nesaprati?

    Ja labi gribēja, visu varēja gatavu dabūt, kaut 1280 iekšas ar klasisko čūsku 3310 korpusā, modernu bateriju un lādēšanu. Bet uztaisīja kārtējo lēto nokia plastmasa sūdiņu un nosauca par 3310 jo redz riņķis ap ekrānu līdzīgs. Kvalitatīvi dumjtelefoni tagad nav atrodami, cenas un kvalitāte ir zemē. Kādreiz maksāja kā smārtfoni tagad, bet toties kvalitāte bija un nesmirdēja pēc lētuma no visiem leņkiem skatoties.

    #328846
    Inspektors_Caps
    Participant

    Loģika, protams, kā jau parastajai blondīnei. Mana kritika vispār nebija par 3310 kvalitāti, bet gan par Tavu diletanta pausto domu “atsvaidzināt veco”, uz kuru Tev tika sniegta skaidra atbilde, ka tas “nav iespējams”, jo tam nav jēgas. Ieliekot 1280 jaunu SoC, atmiņas, ekrānu un barošanu, arī sanāk tas, kas ir iekšā jaunajā 3310. Arī zem vārda “kvalitāte” ir jāspēj pamatot konkrētus faktus, savādāk sanāk tikai tāds tukšpļūtis kā 98% citu Latvijas IT forumos.

    P.S. ÄŒalīši ir tie geimerīši, kuri vēl nav izauguši no tīņu attīstības pakāpes, neatkarīgi no tā cik viņiem ir gadu…

    #328847
    Evers
    Participant

    Nezinu ko tu te gribēji pierādīt un kādus kompleksus kompensēt, bet tev tas neizdevās un man tev nav laika.

    #328848
    Inspektors_Caps
    Participant

    Man viss izdevās jau ar pirmo piegājienu, jo tika skaidri paskaidrots, ka Tavs “atsvaidzināt veco” ir neko nejēdzoša diletanta muldēšana. Vienkārši Tavi kompleksi atsakās akceptēt acīmredzamo faktu, ka Tu neko nesajēdz no tā, par ko gvelzi tās glupības. Un redzam jau, ka “nav laika”, jo, kā pats parādīji rakstā par videokartēm, ir jāspēlē spēlītes. Augumā gan jau izaudzis, bet prāts palicis tīnīša attīstības stadijā. Un tagad bērniņš ieslēdza duročku “neko nezinu”, jo savās smadzenītēs domā, ka, ja izliksies neko neredzam, tad mainīsies realitāte un pēkšņi viņš vairs nebūs tik truls…

    #328849
    Evers
    Participant

    Hahaha. Atrodiet kāds šim pusmūža krīzes māktajam padomju produktam mīļāko, jo sieva vai nu vairs nedod vai pametusi. O jā, tu par mani un manu dzīvi zini tikpat daudz kā es par tavu, veselu stundu dienā pēc darba uzspēlēju World of Warships, 5 gadus nespēlēju neko, tikai mēnesi atpakaļ steambox kompīti saskrūvēju. Un ko vīrišķīgu un lietderīgu vakarā dara tāds sūrais vecis kā tu? (Neskaitot bērniņu meklēšanu un lamāšanu internetā 😀 ) Tev drunk lizzard nav rados? Tam ar senāk patika par sūro veci izlikties un mētāties ar nievājošiem izteikumiem pret nākamo paaudzi.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 18 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā