Mysql Gui menedžeris

Sākumlapa Forumi Software Windows Mysql Gui menedžeris

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 15 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #151110
    root
    Participant

    Praktiski visu šo laiku, kamēr darbojos ar WEB un aplikācijām, kuras izmanto attālinātu vai lokālu mysql datu bāzi izmantoju gan jau daudziem zināmo mysql workbench kas mani arī pilnībā apmierina. Bet tā kā zinu, ka daudzi iesācēji izmanti vien phpMyAdmin kurš nu nebūs tas labākais līdzeklis db uzturēšanai, iesaku izmēģināt https://www.heidisql.com jeb Heidi SQL. Interfeiss ir vienkāršs un intuitīvs, es domāju ka tajā tiks galā jebkurš, kam kaut 10 minūtes nācies rakņāties phpMyAdmin. Jūzojam un priekā.

    Peace.

    #234245
    grisha
    Participant

    KUr jautaajums?

    Kaa lai es uz Linux vinju lietoju? Kaada vaina phpMyAdmin un MysqlAdminam? Ljoti eertas lietas, piedevaam var lietot gan uz winblows (vismaz phpMyAdmin), gan Linux.

    #234246
    drono
    Participant

    Ja nav noslēpums, tad tieši kas šajā programmā ir labāks par “daudzu iesācēju izmantoto phpMyAdmin”?

    #234247
    root
    Participant

    Nu piemēram tas, ka labot tabulas nesalīdzinoši ātrā, intuitīvā veidā. Nav katrs row atsevisķī jaatver lai labotu, var savienot ar miljons un vienu mysql hostu utt utjp. Tak uzlieciet un notestētjiet. Š ī nav nekāda ziņa, wnk info par softa esamību.

    grisha, nūūūū, tā jau ir tava problēma 😀 meh

    #234248
    Crow
    Participant

    Hmm, pats lietoju SQLYog Community. Katram jau savs, bet phyMyAdmin īstie “profi” nicina tač 😀

    Pačekošu šo ar, ja jau dižais webmāsters Robčiks iesaka 😀

    #234249
    root
    Participant

    Tev kā iesācējam toč derēs, vārni 😀 😀

    #234250
    rATRIJS
    Participant

    Ko tur daudz ejošam projektam cīnīties ar DB gan nezinu…vienmēr ir pieticis ar phpMyadmin – piekļūt var no jebkurienes (pat no mobīlā), ja tik ļoti vajag…

    Nopietnākām lietām vienmēr drošāk ir izmantot konsoli, lai nav papildus layer pa vidu šā vai tā…

    #234251
    Mad182
    Participant

    Š is jau tikai uz winblows :lala:

    Un kas vainas myadminam?

    #234252
    root
    Participant

    rATRIJS tiek oficiāli norakstīts kā ***** ***** ********** ****** ************* ******. Amatieris… Konsoli. tiksimies pēc 50 gadiem, kad es būšu pensijā bet tu vēl joprojām mēģināsi savā konsolē kautko paveikt. Buahaha. Tu maz saproti ko runā?

    Mad182, vispār devi ierosmi papētīt nix, aber noteikti jābūt kādam analogam workbencham un šim te. Ja ne, jāsāk ielauzties gtk un jauzraksta savs tools. 😀 Nu un nevar caur web interfeisu kaut cik palielākas db labot un ātri adminēm, da kaut pārskatīt. A te viss na vidu, ātri, vienkārši, ērti. Rapidā var laukus labot. Nu isak sakot, ātrāk un mazāk jāklikšķina.

    #234253
    rATRIJS
    Participant

    Man zvaigznītes teksta vietā rādās – bet es pratu dešifrēt:

    Code:


    rATRIJS tiek oficiāli norakstīts kā ***** ***** ********** ****** ************* ******.

    rATRIJS tiek oficiāli norakstīts kā baigi gudrs developers vispār programēšanas māsķer.

    Man vairāk izskatās, ka tu vien esi ņemies ar mazām DB, kur visas operācijas notiek viens un divi un, ka paļaušanās uz trešās puses layeri pa vidu tev un DB ne vienmēr ir tik droša…

    *Un visi krutie devi labo laukus pa taisno DB!!!111one Jo tas nozīmē, ka aplikācija ir labi izstrādāta!!!*

    #234254
    Eric
    Participant

    personīgi man ir alerģija pret phpmyadmin. Derīgs dev vidēm un mazām un nepārāk nopietnām db.

    Tas ir mans subjektīvais viedoklis!

    Pats lietoju MySQLAdministrator + konsoli

    #234255
    root
    Participant

    rATRIJS wrote:

    *Un visi krutie devi labo laukus pa taisno DB!!!111one Jo tas nozīmē, ka aplikācija ir labi izstrādāta!!!*

    Vai arī tavu su** aplikāciju neviens nelieto. Es protams gribētu redzēt, kā tu piemēram invoisu db monitorētu caur konsoli vai (WTF?) phpmyadmin. Vai arī tava krutā aplikācija sēž savā nodabā un nekomunicē ar 3,4,5,6 un vēl sazin kuras puses citām db, kurās kļūdas pēc var nonākt dajebkas.

    īsāk sakot, ja tev nevajag, tad lasies nakuj no topika un sēdi savā konsolē. Kam vajadzēs, paņems. Runājot par 3 puses layeriem, tu pašlaik vienam pie monitora sēdi. Kāpēc gan tu nesēdi dc un nebaksti ar īlēnu pa taisno uz cietā diska? Tā tu noteikti izslēgsi visas kļūdas.

    #234256
    rATRIJS
    Participant

    Par ‘mytop’ tu laikam neesi dzirdeejis ;(

    Kaa jau teicu – kad savajadzeesies administreet ko vairaak par dazhu Mb DB, tad, iespeejams, sapratiisi.

    Es iejaucos tikai deelj taviem skaljajiem vaardiem, ka phpMyAdmin izmanto tikai iesaaceeji…

    #234257
    daGrevis
    Participant

    phpMyAdmin ir universālais variants. Specifiskiem projektiem būtu ieteicams specifisks softs! 😛

    #234258
    root
    Participant

    rATRIJS wrote:

    Kaa jau teicu – kad savajadzeesies administreet ko vairaak par dazhu Mb DB, tad, iespeejams, sapratiisi.


    Pašlaik skatos uz DB kurai minūtē pieplusojas vidēji 6-9Mb. Izmantoju Heidi SQL. Un kas tagad būs? Kas man bija jāsaprot?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 15 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā