Nākamo iPhone varēs spaidīt ar cimdiem

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Nākamo iPhone varēs spaidīt ar cimdiem

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #152624
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_6a0120a_1.jpg[/imgl]Visiem zināms, ka ziemā, lai pieņemtu zvanus uz modernajiem tālruņiem, nākas novilkt cimdus, jo kapacitīvie displeji caur tiem nereaģē. Protams, ka tas rada zināmas neērtības. Š ai sakarā Apple sola, ka nākamai iPhone, iPad un iPod touch paaudzei šis trūkums nepiemitīšot, un ekrānu varēšot spaidīt ar jebkuru priekšmetu.

    Tam par pamatu ir Japānas kompānijas Hitachi Displays jaunākās skārienjutīgo displeju izstrādnes, kuras reaģē gan uz ādas, gan vilnas cimdu pieskārieniem. Daiļais dzimums varēs arī lietot garus nagus pieskārieniem. Jaunie displeji būs nevis tradicionālā kapacitīvā, un ne arī rezistīvā tipa, bet darbosies uz projekcijas principa (ko Apple jau paguvis patentēt). Tiks atbalstīts arī multiskārienu režīms.

    Paredzams, ka pirmās ierīces ar projekcijas-kapacitīvajiem displejiem varētu parādīties 2011.-2012. gadā.

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_6a0120a5580826970c013488cec8a2970c800wi_2.jpg[/img]

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_6a0120a5580826970c0133f5b7398b970b800wi_1.jpg[/img]

    Avots – Patently-Apple

    #252610
    piwchix
    Participant

    Mana 5800 rezistīvais ekrāns darbojas ar cimdiem, pildspalvu un vēl visādiem sadzīves priekšmetiem. Un vispār ir arī poga pacelšanai un nolikšanai 😀 , tā ka man tāda problēma nav bijusi un tāpēc ziemas ar nebīstos 🙂

    #252611
    getwar
    Participant

    piwchix wrote:

    Mana 5800 rezistīvais ekrāns darbojas ar cimdiem, pildspalvu un vēl visādiem sadzīves priekšmetiem. Un vispār ir arī poga pacelšanai un nolikšanai 😀 , tā ka man tāda problēma nav bijusi un tāpēc ziemas ar nebīstos 🙂

    Jā, bet tev nav multitouch!

    #252612
    Jaunzems
    Participant

    “Who needs Stylus?”

    – Steve Jobs, iPhone event, 2007

    #252613
    Mad182
    Participant

    Es savu parasto, 7 gadus veco telefonu arī varu spaidīt ar cimdiem. Apsveicu īfŠnistus 😀

    #252614
    rasty
    Participant

    tapat kā veco lg kp500.. lets un reagē ar visu.. un apple nolaiz latinu..

    #252615
    Kon
    Participant

    Kā var salīdzināt Apple ar LG?

    #252616
    Evers
    Participant

    Labāk oldskūl telefons ar pogām nevis kokainais rezistīvais, kapacitīvais ierullē un šis sitīs pušu visu, būs jāpapēta vairāk.

    #252617
    _Mo3_
    Participant

    njā, es te ar paņēmu rezistīvo pēc kapacatīva paspaidīt un bija bik grūti pierast pie vajadzības salīdzinoši spēcīgi spiest uz ekrāna. Kā saka – “Pie labām lietām ātri pierod”

    #252618
    Evers
    Participant

    Kārtējo reizi pierādās, ka Apple ir nekaunīgi šmurguļi. Kādā sakarā Apple uzdrīkstās patentēt “projection-type touch” tehnoloģiju, ja šo tehnoloģiju ir izstrādājis Hitachi?

    #252619
    KristoZ
    Participant

    Ever, kur Tu redzi kādu problēmu / netaisnību?

    Vai aptuveni zini, kāda ir atšķirība starp ražotāju, izgudrotāju/patentētāju un izstrādātāju? Patentu īpašumtiesības var arī nopirkt vai pārpirkt, bet, piemēram, tas pats iPhone sastāv no dažādu ražotāju komponentēm – Samsung vai ARM procesora, Sharp ekrāna, atmiņas moduļi no cita ražotāja, bet sensori – no cita.

    Manuprāt, tas ir tikai normāli.

    #252620
    Mizugrauzis
    Participant

    Manam vecajam Samsungam arī ar cimdiem viss šancēja. Nu un? Tāpat sūds.

    #252621
    tastins
    Participant

    ziemaa buus labi, bet jautriiba buus atkal rudenii – kadas 4 mazas pilienlasites uz displeja un multitouch darbosies kaa prieks 😀

    #252622
    Evers
    Participant

    KriztoZ, rakstā izklausījās, ka nevis Hitachi izstrādājis/patentējis un pēc tam pārdevis to Apple, bet, ka Apple pats būtu to izgudrojis! 🙂

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā