Nākušas gaismā jauno iPhone cenas

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Nākušas gaismā jauno iPhone cenas

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 15 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #163043
    samurajs
    Participant

    Jau laicīgi Apple izsūtīja ielūgumus uz jaunās produkcijas prezentāciju, kas pirmoreiz notiks jaunajā campus Apple Park 12. septembrī. Konkrētā pasākuma vieta – Stīva Džobsa vārdā nosauktais teātris, kas atrodas pakalna virsotnē teritorijas centrā. Demonstrēs šādus produktus: iPhone 7S, iPhone 7S Plus, iPhone X Edition, jaunas paaudzes Apple TV ar 4K atbalstu un viedpulksteni Apple Watch ar LTE atbalstu.

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_apple_8.jpg[/img]

    Savukārt Ķīnā kādam izdevies no monitora nofotografēt jauno iPhone cenu sarakstu. Protams, cenas atsevišķās valstīs būs nedaudz atšķirīgas PVN u.c. faktoru dēļ. iPhone 7S un 7S Plus Ķīnā maksās tieši tikpat daudz, cik iPhone 7 un 7 Plus pirms gada. Tātad šeit nekāda sadārdzinājuma nebūs. Toties elitārais iPhone X Edition raksturīgs ar cenām krietni pāri tūkstotim.

    iPhone 7S 32 GB — $820;

    iPhone 7S 128 GB — $940;

    iPhone 7S 256 GB — $1 060;

    iPhone 7S Plus 32 GB — $970;

    iPhone 7S Plus 128 GB— $1 095;

    iPhone 7S Plus 256 GB — $1 210;

    iPhone X Edition 128 GB — $1 200;

    iPhone X Edition 256 GB — $1 320.

    Par jauno iPhone modeļu izskatu, funkcijām, hardware joprojām nav viennozīmīgu datu, tāpēc nespekulēsim, bet pagaidīsim 12. septembri.

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_iphone6001_1.jpg[/img]

    #331167
    jonjs
    Participant

    Nāk prātā vecā labā anekdote par IPhone.

    Visu šo gadu laikā es jau neesmu nopircis nevienu no 7 sēriju IPhone telefoniem. Un nu beidzot ir pienācis tas brīdis, kad es visai nopietni piedomāju pie tā, lai nenopirktu arī 8. 🙂

    Manā gadījumā šis rullē vismaz pagaidām manā lietošanā. Honor 8.

    https://www.gsmarena.com/huawei_honor_8-8195.php

    #331168
    Participant

    Man prātā ir vēl labāka anekdote:

    Huawei

    #331169
    jonjs
    Participant

    Grūta tā dzīve vieni strādā par sentehniķi, otri par Direktoru un tikai trešajiem nav miera viņi ir MENEDŽERI. Manā gadījumā runa ir par cenas un veiktspējas attiecību telefona iegādes jautājumā. Anekdote par IPHONE gan ir klasika. Tava ir jauna. Varbūt, ka tauta iemīlēs arī to. Huawei arī esot ambīcija lielu daļu tirgus “atgrauzt”. Tad jau redzēs. Runa nebija par ko citu tikai par ANEKDOTI. 🙂

    #331170
    MeistarsUnVergs
    Participant

    Lētākais maksā nepilnas trīs mēnešalgas, bet dārgākais 4 ar pusi minimālās algas.

    #331171
    shady
    Participant

    Njā…tur jau tā atšķirība, kamēr te visi skatās un gaušas par cenu, tikmēr citur katrs otrais staigā ar iphone un nesaprot atšķirību…zin tik to ka iphone ir labs un tas ir jāpērk…

    Ne viens ne otrs variants nav labs:D Bet jebkurā gadījumā, iphone tirgus nav domāts Latvijas attīstības līmenim. Tas, ka kāds gaužas, ka jākrāj vairākus mēnešus un jādzīvo uz roltoniem – tā tāda mērkaķošanās vien ir…

    Man arī ņirga bik nāk, ka pie mums izlutinātie bērneļi dauza pret sienu iphone 6 un nākošajā dienā nāk uz skolu ar iphone 7, jo viņi ir deģenerāti. Toties, pie mums ir mazliet savādāk (par telefona iegādi)- protams, var pirkt telefonu, bet lielākā daļa ņem tos no operatora – iemaksā pāris simtus (kas normālam cilvēkam ir dažu dienu alga) un tad maksā mēneša plānu (nu kaut kādus 50 eirikus (kas te skaitās viens vakars krogā) – un tāpēc te visi staigā ar aifoniem…+nozombēti patērētāji, jo te atzīst galvenokārt divus tālruņus – Iphone un Samsung + vēl HTC jaucas pa vidu.

    P.S. – es tomēr esmu uzticīgs HTC lietotājs.

    #331172
    Kon
    Participant

    Man arī Honor 8

    Telefons labs, bet emui neciešu un ar atjauninājumiem ir kā ir.

    #331173
    Raivix
    Participant

    HTC? Nu tu man piedod, bet no visa sava paziņu loka atminos tikai 2 HTC lietotājus. Drīzāk jau Huawei varētu ieņemt godpilno 3. trešo vietu. Vai arī Nokia, ja labi paveiksies.

    #331174
    Raivix
    Participant

    A kam tos 7S vajadzēja? Piedāvājot jubilejas versiju kopā ar atjaunotiem klasiskajiem aifoniem, jau tiek zemē norakts tā potenciāls.

    #331175
    shady
    Participant

    Tur, kur es dzīvoju, tādu Nokia vispār neesmu redzējis. Tā kā no 3 TOP brendiem es arī saku: Iphone/Samsung/HTC un tad indivīdiem ir Vodafone / Droni / Sony tālruņi…

    #331176
    Raivix
    Participant

    Ak, tu te par citu zemi runā.. Alright.

    #331177
    uldics
    Participant

    Tu nezini zombiju spēku un neatlaidību.

    #331178
    Participant

    Jubilejas versija ir dārga un ierobežotā skaitā.

    #331179
    msh
    Participant

    Nejauc attīstību ar maka biezumu.

    #331180
    Raibais
    Participant

    Tur kur es esmu, seit visiem nokias, vieglak dibena iebazt. vienam bija samsungs, lidz asaram, bet menti atnema.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 15 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā