Nav baiga sakritība?

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Off-topic Nav baiga sakritÄ«ba?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 24 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #150192
    Mopsis
    Participant

    Š is ieraksts ir izdzēsts, jo es oficiāli aizeju no notepad.lv komūnas! Uz visiem laikiem! Ja es jums neēsmu vajadzīgs, tad man te nav ko darīt. @ Mopsis

    #221601
    Mopsis
    Participant

    Š is ieraksts ir izdzēsts, jo es oficiāli aizeju no notepad.lv komūnas! Uz visiem laikiem! Ja es jums neēsmu vajadzīgs, tad man te nav ko darīt. @ Mopsis

    #221602
    Mopsis
    Participant

    Š is ieraksts ir izdzēsts, jo es oficiāli aizeju no notepad.lv komūnas! Uz visiem laikiem! Ja es jums neēsmu vajadzīgs, tad man te nav ko darīt. @ Mopsis

    #221603
    samurajs
    Participant

    Jaunais censonis iekrāvis Rakstu pieteikumos veselu kaudzi zagtā materiāla bez atsaucēm.

    #221604
    Mopsis
    Participant

    Š is ieraksts ir izdzēsts, jo es oficiāli aizeju no notepad.lv komūnas! Uz visiem laikiem! Ja es jums neēsmu vajadzīgs, tad man te nav ko darīt. @ Mopsis

    #221605
    samurajs
    Participant

    Vispirms es gribētu dzirdēt viņa paša viedokli šai jautājumā. Klauna statusu es taupu… uzmini, kam? 😀

    #221606
    Mopsis
    Participant

    Š is ieraksts ir izdzēsts, jo es oficiāli aizeju no notepad.lv komūnas! Uz visiem laikiem! Ja es jums neēsmu vajadzīgs, tad man te nav ko darīt. @ Mopsis

    #221607
    daGrevis
    Participant
    #221608
    kasiiits
    Participant

    samurajs wrote:

    Vispirms es gribētu dzirdēt viņa paša viedokli šai jautājumā. Klauna statusu es taupu… uzmini, kam? 😀


    Mopsis wrote:

    man?

    😀 😀 😀

    #221609
    Mopsis
    Participant

    Š is ieraksts ir izdzēsts, jo es oficiāli aizeju no notepad.lv komūnas! Uz visiem laikiem! Ja es jums neēsmu vajadzīgs, tad man te nav ko darīt. @ Mopsis

    #221610
    nevertell
    Participant

    Skrufijmopsi, ej pakaries. Tagad, kad tu kārtējoreizi esi atstumts, mēģini atrast sev draugus pataisot citus par idiotiem ?

    Un ej nosities vienreiz.

    #221611
    Loading
    Participant

    nevertell, ja tev ir problemas, zvani Ainai, nevis izgāz savus problēmas uz mopsīti!

    [img]https://img.apollo.lv/upload/2007-02-14/93244/aina%20poisa.jpg[/img]

    #221612
    richX
    Participant

    mopsi, es saprotu, ka šo topiku tu izveidoji ar viscēlāko sirdsapziņu, tomēr… 😀

    klauna statusu piešķir ne jau par rakstu zagšanu (plaģiatismu), bet par bērnišķīgu, muļķīgu un neracionālu uzvedību…

    Bans… hmm… nu varētu uz kādām dažām dienām uzlikt… lai jau nedaudz apdomājas… bet pernament bans nu gan nav pelnīts, jo jādod cilvēkam pierādīt, ka ir mainījis savu attieksmi. Arī esmu ievērojis, ka Samurajam galīgi netīk likt pernament banus.

    Galu galā, Mopsi, neaizmirsti, ka pārāk liela centība arī ir kaitīga… (tas laikam nāk vēl no PSRS laikiem 🙂 )

    #221613
    aoma
    Participant

    Stukačus nemīl ne draugi, ne ienaidnieki, viņus tikai pacieš. Arī sevi baltu ar stučīšanu nenomazgāsi, drīzāk otrādi, tas tikai pierāda teoriju, ka sasniedzot zināmu samaitātības pakāpi, regress ir neizbēgams.

    #221614
    Loading
    Participant

    aoma, šinī gadījumā, stukačošana ir attaisnojama. Lai šī situācija būtu bijusi pareiza, mopsi, iesaku turpmāk šādus gadījumus risināt caur privātajām ziņām.

    #221615
    TokRa
    Participant

    Es pat teiktu, ka šī ir sazvērestība.

    ZOMG TEH DRAMA !!!!!11111oneoneone

    #221616
    aoma
    Participant

    Loading wrote:

    aoma, šinī gadījumā, stukačošana ir attaisnojama. Lai šī situācija būtu bijusi pareiza, mopsi, iesaku turpmāk šādus gadījumus risināt caur privātajām ziņām.

    it kā jau būtu, vienkārši man ir alerģija uz stukačiem, plātīzeriem, iedomīgajiem un tamlīdzīgiem fruktiem.

    Bez tam šis ir pārāk mazs vēl un ar pietiekami sliktu reputāciju, lai varētu citus nosodīt.

    Kā tur bija par to mētāšanos ar akmeņiem, ja dzīvo stikla mājā? 🙂

    #221617
    Snorx
    Participant

    Es te lasu un lasu mopšveidīgo komentus un rēcu pilnā kaklā- man jau mājā sākuši domāt, ka man sāk psihiatra uzraudzību prasīties, kad sāku ne no šā ne no tā rēkt viens pats istabā 😀 Sanāk, ka tagad katram zem 15 gadiem ir akūti nepieciešams blogs, kurā izklāstīt savus mitros sapņus 😀 Vienreiz izdomāju pamēģināt roku tai lauciņā, bet, kad gada laikā atradu tikai 3 iemeslus par kuriem kaut ko uzrakstīt, tad secināju, ka tā ir kārtējā masu psihoze, jo 99% no blogiem ir pilnīgi tukša salmu kulšana.

    #221618
    Aldis
    Participant

    Protams, rakstu likšana bez atsaucēm nav smuki, it īpaši ja to dara masveidā! 😀 Īsti nezinu vai par to iur jātaisa atsevišķa tēma forumā – tas tā pat kā tukši bloga ieraksti, tā pat stulbas foruma tēmas! 😀

    Ir taču šeit zināmi administratori, kuriem tādā gadījumā var uzrakstīt, un pēc tam klusām nevienam nezinot tiek attiecīgais plaģiātu veidotājs izlamāts un izrunāts no admiņu puses!

    Bet nu var jau šo publisko kaunināšanu, un tukšos salmus kult =]

    #221619
    samurajs
    Participant

    Aldis: tev ir taisnība un nav taisnība 😀 Es pats nebūtu atsevišķu tēmu taisījis, bet ja reiz tā tēma ir – lai visi uzzin, ka par plaģiātu draud nopietns sods. Ja ir bijis statuss, tas tiek atņemts plus vēl bans.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 24 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā