Nav baiga sakritība?

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Off-topic Nav baiga sakritÄ«ba?

Tiek skatīts 4 ierakstu – 21 līdz 24 (no 24 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #221620
    nevertell
    Participant

    Klusē, viņs vēl ne vairāk kā piecām dienām teica, ka viņš ies prom. Dirsējs.

    #221621
    Evers
    Participant

    Snorx wrote:

    Sanāk, ka tagad katram zem 15 gadiem ir akūti nepieciešams blogs, kurā izklāstīt savus mitros sapņus 😀 Vienreiz izdomāju pamēģināt roku tai lauciņā, bet, kad gada laikā atradu tikai 3 iemeslus par kuriem kaut ko uzrakstīt, tad secināju, ka tā ir kārtējā masu psihoze, jo 99% no blogiem ir pilnīgi tukša salmu kulšana.


    Pilnīgi piekrītu, pats ar mēģināju un hu*ņa vien bij. Labāk tviterī kautko draugiem uzsist vienā teikumā un basta.

    #221622
    Snorx
    Participant

    Nu ja jau nav slinkums tad var manu skricelējumu ievērtēt 😉 https://neiet.blogspot.com/ Pārsvarā tur tāda pohu rītu “morālā pļutka” vien ir, bet tas ir tas, ko reizēm gribas kaut kur izgāzt 😀

    #221623
    linx
    Participant

    Snorx wrote:

    Es te lasu un lasu mopšveidīgo komentus un rēcu pilnā kaklā- man jau mājā sākuši domāt, ka man sāk psihiatra uzraudzību prasīties, kad sāku ne no šā ne no tā rēkt viens pats istabā 😀 Sanāk, ka tagad katram zem 15 gadiem ir akūti nepieciešams blogs, kurā izklāstīt savus mitros sapņus 😀 Vienreiz izdomāju pamēģināt roku tai lauciņā, bet, kad gada laikā atradu tikai 3 iemeslus par kuriem kaut ko uzrakstīt, tad secināju, ka tā ir kārtējā masu psihoze, jo 99% no blogiem ir pilnīgi tukša salmu kulšana.

    OMG.. bet iespējams viņi nekļūdās 😀

Tiek skatīts 4 ierakstu – 21 līdz 24 (no 24 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā