Nav internets, ko dariit?

Sākumlapa Forumi Software Internets, P2P un Serveru programmatūra Nav internets, ko dariit?

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #148029
    Ar4ax
    Participant

    Man ir fujitsu siemens amilo 1310g portatiivais dators. Vinjam tiko parinsteleets windows (xp pro sp3). Visi draiveri likti no orgjinaalaa diska. Bet ir probleema ka nevaru piesleegties netam. Piesprauzjot lan vadu raada limited or no connectivity, bet ieejot no portatiivaa choos wirless network vinjsh vnk neko neatrod. (uz citiem datoriem gan mans wifi gan lan iet) . Nesaprotu iisti, kas man jaadara. Ja kaads zin, tad luudzu izskaidrojie kaa man riikoties, lai dabuutu netu. Paldies

    #189726
    QueenZ
    Participant

    Varbuut vienkaarshi nav interneta? sakonfiguree visu saraxti visas ip, paskaties vai provaiderim viss ok.

    #189727
    drono
    Participant

    Wireless poga ir ieslēgta?

    Amilo datoriem, lai to varētu ieslēgt, vajag uzinstalēt arī Launch Manageri.

    #189728
    drunk_lizard
    Participant

    muhhh

    zeens jau liidz sejienei ticis…

    sakaraa ar to, ja jamam nav absoluuti nekaadas nojeegas par datoru un tiikliem, tad dajebkaada paliidziiba buus lieka. zeens jau sataisiijis sjaadus topic laikam visur, iespeejams, ka pat siirupa forumaa….

    #189729
    Ar4ax
    Participant

    drunk_lizard nevajag jau taa uzreiz

    lai kko iemaaciitos tak ir jaamaacas un mekleeshu tik ilgi kaa to izdariit kameer izdariishu 🙂

    #189730
    deivs001
    Participant

    Vienīgais, kas man nepatīk, ka tu esi sametis visur šādus topikus, ja d_l nemānās. Tas tev nepalīdzēs tapt gudrākam.

    #189731
    Ar4ax
    Participant

    druno – kaa var zinaat vai ir iesleegts? un atverot launch manageru man izmetas application manager can run only when a mobile device is connected

    deivis001 – nu jaa, bet gribu vnk baigi saprast kapeec taa un kaa var dabuut vinju stradaajoshu

    #189732
    drunk_lizard
    Participant

    atbilde tika iedota 11 no riita jau pirmajaa postaa

    tur ir viss, kas vajadziigs

    https://old.datuve.lv/forums/58667/Wirless_un_LAN_nekonekteejas_klaat_internetam.

    #189733
    Ar4ax
    Participant

    drunk_lizard es vnk laikam nesapratu, kas man ir jaadara

    ok tad jautaajums man ir taads kaa var ip uzstaadijumus sabakstiit un kaa var zinaat vai wirless datoraa iesleegts?

    noteikti juus to zinaat un buushu pateiciigs ja apskaidrosiet man kaa to izdariit

    nu cik jau sapratis esmu tad ip ir jaakonfiguree pie tcp/ip proporties , bet taa iisti neizprotu, kas man tur jaadara

    un itkaa portatiivajam wirless var iesleegt ar podzinju, bet piespiezjot to pogu nekas jau nemainaas

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā