Neaizmirsti ieslēgt LIR!

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Neaizmirsti ieslēgt LIR!

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 20 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #148398
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_latvijas_interneta_radio__partneriem_1237736001806_1.jpg[/imgl]Š ovakar atkal tradicionālais Notepad IT ziņu raidījums. Speciālais temats šajā pārraidē – mūsu e-žurnālisti un publikāciju politika tuvākajā nākotnē. Protams, LIR mājaslapā būs tiešsaiste ar vadītāju – DJ Robertu.

    Tātad tiekamies 20.00 Latvijas Interneta Radio!

    https://latvijasinternetaradio.co.cc/

    #194048
    rajah
    Participant

    t”a ar nevienu pa”su neesmu dzird”ejis, nekad negados kl”at pie t”a r”adio – bekupi ir kaut kur?

    #194049
    Anonīms
    Neaktīvs
    #194050
    elvisburdajs
    Participant

    Galvenais lai raidījums nesastāvētu no 99% mūzikas, labāk lai viņš ir īsāks, bet kodolīgāks. :die: + Morpheus, neturi mikrofonu tik tuvu mutei, lai nebūtu gaisa sitienu. ;. Gaidu ar nepacietību.. 😎

    #194051
    linx
    Participant

    Gaidam IT ziņas 🙂

    #194052
    dzhonsons
    Participant

    Izšņauc degunu 🙂

    #194053
    Anonīms
    Neaktīvs

    okei rit pat ieshu un izopereshu sev kaklu lai dzidraka balss? asdfgh negribi nakt mana vieta parunat?

    #194054
    dzhonsons
    Participant

    Morph, tas nebija domāts kābaigais uzbrauciens.. 😉

    #194055
    Anonīms
    Neaktīvs

    nu bet sory, šitais jau 50000x izrunats, nu man tada balss, ko man darit nu? nu ka te lai nepiktojas :/

    #194056
    samurajs
    Participant

    Kas vainas DJ Roberta rīklei? Te ar aparatūru drīzāk kaut kas nav ritīgi, pirmīt runājot kaut kas rūca fonā.

    #194057
    QueenZ
    Participant

    Cerams, ka kaadu vaardu par V3 arii pateiks.. 🙂

    #194058
    elvisburdajs
    Participant

    Samurajs: +1 Tagad arī rūc un krakšč..

    #194059
    samurajs
    Participant

    Paldies DJ Robertam, šoreiz patiešām jutos kā tiešajā ēterā, izaugsme ir nenoliedzama!

    Ä€ķīgs piemērs: kāpēc Latvijas izlase hokejā WM nekad netiek augstāk par 10. vietu? Tāpēc, ka pietrūkst fiziskā izturība!

    Tāpat arī šeit raidījuma 2. puse sāka iet sviestā.

    Tomēr nelielas (30-60 s) mūzikas pauzes vajadzīgas, lai DJ var sakārtot domas.

    #194060
    Foxsk8
    Participant

    Š ādā stilā es visu dienu varētu klausīties, kaut ko, kas runātu par IT, fonā lai skan. 🙂

    #194061
    deivs001
    Participant

    Un tad, kad pajautātu par ko bija stāstīt? Neatcerētos vai arī blakus darbs izdarīts aplami.

    #194062
    Jaunzems
    Participant

    Raidijums labs, tikai nomaini/salabo microfonu.

    #194063
    WerNeo
    Participant

    Es shoreiz biju ljaunais 😀 Mūzikas pauzes vajag, nenoliedzami… bet te tiek pārspīlēts… vai nu daudz runājam… vai nu daudz dziesmas liekam..

    P.S. bet DJ Roberts ir pārāk melnbaltīgs. Viņam viss tikai melns, vai tikai balts. 🙂

    #194064
    Anonīms
    Neaktīvs

    he he, majaslapa pirmaja diena kad counters uzlikts jau top 100 pirmajaa lapaa ielidojusi iekš topsite.lv

    #194065
    Loading
    Participant

    Arhīvā, iespējams, noderētu datumi…

    #194066
    rajah
    Participant

    Morpheus – nu nu nu, un un un – tie ir par lieku 🙂

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 20 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā