Neatrod sata HDD

Sākumlapa Forumi Hardware Atmiņas (HDD, RAM, Flash) Neatrod sata HDD

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #152521
    web33
    Participant

    Gribu uz vēsturiska pc uzlikt sata HDD,bet uz šīs plates K7VT4A Pro neatrod to .

    Pie device manager maziņš errors ar dzeltenu :warn: via sata raid controller 3149 to ar nevar atrast 🙂

    BIOSA HDD neuzrāda (moš settingos kkas jāparegulē ? )

    Mēģināju Live linux un t.t. ar nekas

    HDD seagate 160Gb ,100% strādā un ir savienots.

    windows xp sp3

    #251401
    Crow
    Participant

    Ja jau iekš Windozes parādījās devaiss, tad čips darbojas un saprot, ka tam kaut kas ir pieslēgts. Vobšem, motors strādā, bet šofera nav.

    https://www.asrock.com/mb/download.asp?Model=K7VT4A%20PRO&o=XP

    #251402
    web33
    Participant

    Tos es jau biju notestējis pirms tam,uzmetu tagad pa jaunam un iekš device manager parādījās :warn: via sata raid controller

    A BIOS nekas nav jāpārslēdz ?

    #251403
    Crow
    Participant

    Ja devais menedžerī ir tas dzeltenais pipļuks, jābūt arī error aprakstam kaut kur tuvumā, kas tieši jamam nepatīk. BIOS var pārslēgt SATA modi… IDE, RAID, kaut kas tāds. Paskaties, vai datu kabeli pieslēdzi riktīgi.

    #251404
    web33
    Participant

    Standarta erros iekš devais menedžerī General This device cannot start. (Code 10)

    Vadus pa 5x pārspraudu un pārbaudīju viss ok .

    #251405
    Creep
    Participant

    Ja mani atmiņa neviļ, platēs, kas SATA II neatbalsta tāpat vien nevarēja piespraust SATA II HDD. Neesmu čekojis, kā ir visiem, bet zinu, ka vienam hdd varēja jumperi iespraust un to “pārtaisīt” par SATA I hdd.

    Protams, ļoti iespējams, ka tagad baigo tufu dzenu, bet ko lai zin, varbūt mana ļoti ļoti draņķīgā atmiņa būs izrādījusies kautkur arī derīga.

    #251406
    web33
    Participant

    Nu čali ,lai Tev tāda atmiņa arī būtu pie 99< gadiem :) Viss ok aizgāja paldies .

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā