Neatver dažas adreses.

Sākumlapa Forumi Software Pārlūkprogrammas Neatver dažas adreses.

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #156324
    djdevil666
    Participant

    Sveiki visiem!

    Nesaprotu kas noticis,piesēžu pie pc,bet piemēram dr.lv un tvnet.lv man never vaļā,tourenti un google viss

    ok,tapat ar notepad.Izpaužas tas tā,ka lādē lapu lidz timeout.Izmantoju firefox,bet pamēģināju arī ar IE un google chrome,viss tas pats.Iztīriju pie reizes history.Win7 32bit.

    Varētu man lūdzu izpalīdzēt?Ja kādi jautājumi,jautājiet.

    #284401
    Bii
    Participant

    Jaunumi ir tādi, ka Tā ir Latvijas globālā trauma. Pašlaik Latvijas lielākie portāli neiet.

    Kā vēsta Draugiem.lv twitter konts : “šobrīd ir problēmas ar internetu Latvijā- neiet daudz lapas. Pacietību- ziņo, ka tiks salabots.”

    Sauksim internetu kopā.

    Protams, ja kāds to ir izdarīji tīšām, tad lai zin, ka internetam arī sāp

    #284402
    waplet
    Participant

    Jap arii piefikseeju, un sapratu ka taa navdns probleeema 🙂 Tas ir kaut kas pamatiigaaks .. 😀 laikak anonymoues straadaa 😀

    #284403
    djdevil666
    Participant

    fuuu,sabijos ka kautko sakeru,kaut gan internets strada nevainojami,tagad izskatas ka viss oky!

    PALDIES!

    #284404
    kassells
    Participant

    Nēsat vienīgie kuriem tā.

    #284405
    vrt56
    Participant

    Ja anonīmie, tad drusku nokavēja, solījās jau 31. marta atslēgt visiem internetu, bet laikam kamēr viss līdz Latvijai atnāk…

    #284406
    samurajs
    Participant

    Es ar puslīdz (pusmātes vārdiem) 😀 diezgan nepamatoti noliku provaideri par to problēmu. Bet helpdesks arī neko neprata paskaidrot :p

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā