Nedaudz par Excel – 1. daļa (Atjaunots1)

Sākumlapa Forumi Software Windows Nedaudz par Excel – 1. daļa (Atjaunots1)

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 32 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #232187
    Foxsk8
    Participant

    elwins: Ja paļausies vienmēr uz softu, nekur tas tālu nenovedīs 🙂 Viena piem exelī kādā aprēķinā ielaista kļūda var novest visu uzņēmumu uz bankrota sliekšņa. 😀

    #232188
    elwins
    Participant

    foxsk8, firmām ir savi softi! Privātiem, manuprāt vislabākais ir exelis, un manā mājas lapā visi, kam ir jāveido atskaites, tās veido exelī, un nav nekādas vainas!

    ManaNaave, par informātikas stundām piekrītu, tās bija garlaicīgas, tāpēc tajā laikā stundā bija populāra lapa – draugiem.lv.. ! 😀

    #232189
    Foxsk8
    Participant

    Pārvietoju tēmu uz attiecīgo foruma sadaļu, lai tēmas autors, saraksta arī vairākas daļas, gluži priekš raksta informācija ir krietni par īsu. Varbūt ja būs vairākas daļas, varēs izcelt foruma tēmu apvienojumu vienā rakstveida tēma.

    #232190
    ManaNaave
    Participant

    ak tad taa… hmm, ob1 rakstus gan laidaat pirmajaa lapaa, manus gan nee… ob1 raksti taksh arii bija taadi, kaa mani. 🙂 bet nu ok.

    #232191
    daGrevis
    Participant

    ManaNaave wrote:

    ak tad taa… hmm, ob1 rakstus gan laidaat pirmajaa lapaa, manus gan nee… ob1 raksti taksh arii bija taadi, kaa mani. 🙂 bet nu ok.

    Hmmm

    #232192
    Foxsk8
    Participant

    ManaNaave: Ir naivi cerēt, ka tiko jauns regojies useris uzreiz nu būs augstā statusa novertējumā un visi klanīsies, ob1 sākumā aktīvi darbojās forumā, un tad pārgāja uz rakstu veidošanu, nevis otrādi.

    #232193
    Evers
    Participant

    IR JAU 3. APRĪLIS!

    #232194
    viesic
    Participant

    nākošo ‘rakstu’ derētu par ms paint, vai ms notepad funkcijām. :p

    #232195
    Crow
    Participant

    Par MS Notepad točno vajag. Tur ir viena fīča, kur var ievietot tekstā datumu un laiku, ātri piedevām. Ne katrs to zin 🙂

    Un par Paint arī… reti kurš cilvēks apjēdz, ka skrīnšotu veidošanai nevajag papildus programmas instalēt 😀

    #232196
    daGrevis
    Participant

    Crow wrote:

    Un par Paint arī… reti kurš cilvēks apjēdz, ka skrīnšotu veidošanai nevajag papildus programmas instalēt 😀

    Tev gan apkārt vieni tauri vien ir… 😀 😀

    #232197
    Crow
    Participant

    daGrevis wrote:

    Tev gan apkārt vieni tauri vien ir… 😀 😀


    Jūzeru windožu labošanai un pārinstalēšanai ir viens moments, pēc kura cilvēks vairs nebrīnās par neko, kas atrodams uz datoriem. Citam pienāk ātrāk, citam vēlāk, bet noteikti.

    Screenshot Maker (Pro, Super, Easy, Quick, Trial) utml. pasaulē netrūkst 😀

    #232198
    root
    Participant

    Crow, oh noessssss, es jau domāju kāpēc man pēdējā laikā da galam piebeigtu pc piebirums… Izrādās kloķvārnis ķeries pie tūļiem…

    P.S Windam ir viena pieklājīga utilita, kura pie print-scr izdarās akurāt tā pat kā Linuxīgie… Uhh ahh… Morālā masturbācija… I Feel cool…

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 32 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā