Nedēļas beigās sola Windows 8 noplūdi

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Nedēļas beigās sola Windows 8 noplūdi

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 29 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #153695
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_w8_3.jpg[/imgl]Kā ziņo Onkulis Cja no Wzor.net, portāls MyDigitalLife.com un citi avoti – ļoti drīz varam gaidīt Windows 8 pirmo “publisko noplūdi” internetā. Lieta tāda, ka Microsoft pavēris spraudziņu slepenības logā, sniedzot pieeju Windows 8 Milestone 3 saviem uzticamākajiem OEM sadarbības partneriem, tostarp arī HP.

    Projekta oficiālais nosaukums ir Windows 8 and Server vNext Pre-Release Program, bet lai tiktu pie Windows 8 Build 7971.0.110324-1900 lejuplādes, jāapmeklē šī web-lapa:

    https://connect.microsoft.com/site1094/InvitationUse.aspx?ProgramID=5474&InvitationID=XXX-XXXX-XXXX,

    XXX vietā ierakstot personālā ielūguma numuru.

    Protams, Notepad pie pirmās iespējas noteikti piedalīsies tautas testēšanā, un par rezultātiem ziņos saviem lasītājiem.

    Avots 1 u.c.

    #265315
    Imhoteps
    Participant
    #265316
    TrakaisKursis
    Participant

    jaa, jaa, nopluude… microsoft ir iemaaciijies rezhiseet notikumus… cilveeks, kas to vinjiem izdomaaja PR daljaa, noteikti sanjeema taadu preemiju, ka vareeja veselu meenesi pavadiit ar meiteneem.

    interesantaa formaa vinji paarnjem idejas no linux pasaules…

    #265317
    Imhoteps
    Participant

    TrakaisKursis wrote:

    ..interesantaa formaa vinji paarnjem idejas no linux pasaules…


    Biznesā nav jēdzienu “interesants”-“neinteresants”. Biznesā ir jēdziens “PROFIT”.

    Linux? Un kamdēļ lai neizmantotu pārbaudītus un darboties spējīgus IT-tirgus paņēmienus, ja tie nes “PROFIT”? 😉

    #265318
    TrakaisKursis
    Participant

    Imhoteps wrote:

    TrakaisKursis wrote:

    ..interesantaa formaa vinji paarnjem idejas no linux pasaules…


    Biznesā nav jēdzienu “interesants”-“neinteresant”. Biznesā ir jēdziens “PROFIT”.

    Linux? Un kamdēļ lai neizmantotu pārbaudītus un darboties spējīgus tirgus principus?

    es tev par 100% piekrītu;) un tomēr – šie ķērcēji, ka kārtējā operētājsistēma ir super inovatīva – vienmēr piemirst pateikt, ka, piemēram, ļoti daudzas idejas viņi ir patapinājuši no MACOSX un Linux. Viņi vispār izvēlas par viņiem nerunāt, lai raditu iespaidu, ka nekā tāda nav. Lielā svira, kas ļauj pacelt zemeslodi, viņu gadījumā drizāk ir tas, ka viņi diktē CPU un GPU standarta latiņu un ietekmē noteiktas ražošanas izvēles, kā ari programmatūra. Vai visā citā viņiem ir patiešām inovatīvs vārds ir stipri vien diskutabli…

    #265319
    Kefīrs
    Participant

    Cerams ka maikrosoftistiem būs kas labs izdevies. Grūti gan spriest no early alpha versijas.

    Vispār arī instalācijas skrīni noplūduši, laikam ar metro UI –

    [spoil] https://www.winrumors.com/windows-8-installation-screenshot-leak-hints-at-metro-ui/[/spoil]

    #265320
    TrakaisKursis
    Participant

    Kefīrs wrote:

    Cerams ka maikrosoftistiem būs kas labs izdevies. Grūti gan spriest no early alpha versijas.

    Vispār arī instalācijas skrīni noplūduši, laikam ar metro UI –

    [spoil] https://www.winrumors.com/windows-8-installation-screenshot-leak-hints-at-metro-ui/[/spoil]

    Alpha tak parasti nav pat funkciju iesaldesanas posms. Ja gribas pajusmot par to ka jaunie “logi zime logus”, tad, protams, tie ekransavini ir atskaites punkts, bet vispar ierocus parbauda ieks kara, nevis siltumnicas apstaklos…

    #265321
    Jaunzems
    Participant
    #265322
    Imhoteps
    Participant

    TrakaisKursis wrote:

    ..ļoti daudzas idejas viņi ir patapinājuši no MACOSX un Linux..


    Kamon, Kursi, nu takš visi cits no cita kaut ko palienē. Š odien pat lasīju, ka KDE 4.7 būšot opcija līdzīga AeroPeak, kad rīkjoslā tiks atainots aktīvās aplikācijas priekšapskates lodziņš. Nu 1:1 kā W7 😉 Nez, vai “zagšana”, drīzāk “ideju aprite” starp platformām.

    Aber vienu lietu gan indusiem laiks pārvērtēt – aizstāt NTFS ar ko modernāku. Padsmit gadus failsistēmai jau. Arhaika. Muzeja eksponāts. Saprotams, visa MS industrija ir NTFS žņaugiem sasieta, bet tomēr laukā ir 21. gs. un laiks iet tālāk – citādi btrfs, ZFS un ext4 izpownos NT visās čakrās. Longhorn ēras iesākumā tika veiktas kaut kādas iestrādes, veidojot WinFS no nulles, vēlak gan projekts pamests novārtā. Laiks notraust putekļus no skicēm, imho.

    #265323
    Izliecies
    Participant

    Nu, un bija vērts pāriet uz W7? 😀

    #265324
    Imhoteps
    Participant

    Jautājums retorisks, bet, jā – man bija vērts. Esmu laimīgi pārziemojis Vistu, sev tā arī neuzlicis it ne vienu pašu reizi (svešas kastes neskaitās). Bet pat pirms uzlikt W7 sev, ilgi biju ļoti skeptisks (esmu konservatīvs šajā ziņa, varbūt pat par daudz).

    #265325
    Crow
    Participant

    Bija vērts. Un manī joprojām sēž doma, ka W7 būs jaunais XP. Pārējiem – biedra shb- parakstā esošais “lietoju Windows 95 OSR2 un neciešu līkroču fanošanu par XP” 🙂

    Par tēmu – nu kas ir MS ar tām priekšlaicīgajām noplūdēm? Vecums nāk? Kādas zālītes nevajag izrakstīt, palietot? 😀

    PR jau labs, bet godīgi – šī ir pirmā no noplūdēm, kam būtu reāla vērtība, visi tie skrīnšoti man bijuši nebijuši.

    #265326
    AndrisnoLiepajas
    Participant

    Cik maz tiem *** vaig…

    #265327
    saiki
    Participant

    Jopcik! Cik var? Š ie jauni OS nāk ārā ka lodes no Uzi – šauj līdz ieklemējas un tad atkal šauj. Ppc vienkārši!

    Man personīgi pāriešana no viena OS uz citu ir gandrīz kā emocionāla dilemma. “Pankūkas”, vienkārši vairs nevaru izvēlēties kuru likt virsū!

    #265328
    yix
    Participant

    Man jau patīk kad M$ kautko jaunu veido tad Mac un Linux faniem reala skaudiba, jo redz M$ nošpikoja. Nu un tad Aiznemas ideju un uzlaboja to. Neviens neaizliedz izmantot idejas ari no M$ un uzlabot tās. uztaisat LindowsX vai MacowsX un pārspējat m$ neveins to neaizliedz. P.S. Paskatoties tos w8 screenus leikas ka tas ir w7 un kautka tie skrini nevieš uzticību.

    P.S. 2 Tie kas sež uz w95 vai wXP, tei vienkārši ir ieršuējuši lūzeri kas nav spejigi iemācīties ko jaunu un tik māk apcelt jaunas OS ka tās it kā neesot nekam derīgas.

    #265329
    TrakaisKursis
    Participant

    yix wrote:

    Man jau patīk kad M$ kautko jaunu veido tad Mac un Linux faniem reala skaudiba, jo redz M$ nošpikoja. Nu un tad Aiznemas ideju un uzlaboja to. Neviens neaizliedz izmantot idejas ari no M$ un uzlabot tās. uztaisat LindowsX vai MacowsX un pārspējat m$ neveins to neaizliedz. P.S. Paskatoties tos w8 screenus leikas ka tas ir w7 un kautka tie skrini nevieš uzticību.

    P.S. 2 Tie kas sež uz w95 vai wXP, tei vienkārši ir ieršuējuši lūzeri kas nav spejigi iemācīties ko jaunu un tik māk apcelt jaunas OS ka tās it kā neesot nekam derīgas.

    Es jau runāju par Microsoft mārketinga kompostrētajām smadzenēm.

    Līdzībai minēšu viena psihologa ASV veiktu pētījumu par cilvēka domāšanas vērienu.

    Proti, psihologs uzdeva saviem pētījuma dalībniekiem jautājumu, kas ir vislabākā valsts pasaulē. Pētījuma dalībnieki atbildēja, ka ASV. Tad psihologs viņiem uzdeva pretjautājumu – vai Jūs esat bijuši Francijā? Vai, piemēram, Indijā? Neesat bijuši?! Tad kā gan Jūs varat zināt, ka ASV ir labākā valsts pasaulē? Un vairāk kā 95% pētījuma dalībnieku uz psihologa pretjautājumu atreaģēja ar lamāšanos vai personīgiem draudiem par to, ka, lūk, šāds perdelis ir atļāvies apšaubīt viņu intelekta līmeni.

    Nedomāju, ka Microsoft ir ieinteresēts gudrā lietotājā. Vai varbūt tomēr?

    #265330
    zivs
    Participant

    yix wrote:

    P.S. 2 Tie kas sež uz w95 vai wXP, tei vienkārši ir ieršuējuši lūzeri kas nav spejigi iemācīties ko jaunu un tik māk apcelt jaunas OS ka tās it kā neesot nekam derīgas.

    Es viens par sho teikumu sasmeejos IRL?

    Neenu, tas, protams, ir forshi un jauki, ka M$ “gatavojas nopluudei”, tikai tas vinju W8 gan vareeja pagaidiit paaris gadus (piecus, desmit?) – W7 tachu skaitaas vinju baigais great success … kaapeec gan to neturpinaat attiistiit? o_O (jautaajums, ko vareetu uzdot, ja nezinaatu, ka M$praat ‘naudas slaukshana > kvalitaate’)

    Un skaudiiba par vinju OS noteikti nav – vairaak kretinee vinju [M$] uzvediiba, aiznjemoties idejas un taas pasniedzot kaa pashu izgudrotas un nekur neredzeetas. Tas ir tas pats, kas skolaa, literatuuras stundaa deklaneet Rainja dzejoljus un bez kompleksiem raadot videejo pirkstu skolotaajai/klasesbiedriem un visai pasaulei teikt, ka tas ir tavs origjinaaldarbs.

    #265331
    Wuu
    Participant

    Nevaru vien sagaidīt, iekš Windows 8 būs integrētas facebook spēlītes un pa naudiņu varēs pirkt drēbītes savam avataram, FTW, nevaru vien sagaidīt.

    Reku, saņemiet nākotnes Windows M$ skatījuma.

    Cilvēkiem ar vājiem nerviem neskatīties..

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=uBPYdgy35KA[/youtube]

    #265332
    TrakaisKursis
    Participant

    Es atminos laikus, kad ar noplūdi tika saprasti arī slapjie sapņi pusauga gados. Man kaut kā nekārojas redzēt, ko Bālmers būs norāvis ķepā…

    #265333
    TrakaisKursis
    Participant

    zivs wrote:

    yix wrote:

    P.S. 2 Tie kas sež uz w95 vai wXP, tei vienkārši ir ieršuējuši lūzeri kas nav spejigi iemācīties ko jaunu un tik māk apcelt jaunas OS ka tās it kā neesot nekam derīgas.

    Es viens par sho teikumu sasmeejos IRL?

    Neenu, tas, protams, ir forshi un jauki, ka M$ “gatavojas nopluudei”, tikai tas vinju W8 gan vareeja pagaidiit paaris gadus (piecus, desmit?) – W7 tachu skaitaas vinju baigais great success … kaapeec gan to neturpinaat attiistiit? o_O (jautaajums, ko vareetu uzdot, ja nezinaatu, ka M$praat ‘naudas slaukshana > kvalitaate’)

    Un skaudiiba par vinju OS noteikti nav – vairaak kretinee vinju [M$] uzvediiba, aiznjemoties idejas un taas pasniedzot kaa pashu izgudrotas un nekur neredzeetas. Tas ir tas pats, kas skolaa, literatuuras stundaa deklaneet Rainja dzejoljus un bez kompleksiem raadot videejo pirkstu skolotaajai/klasesbiedriem un visai pasaulei teikt, ka tas ir tavs origjinaaldarbs.

    Ne tu viens sasmējies. Piemērs par Raini nekorekts, bet ideja, protams, ir pareiza.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 29 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā