Nedienas ar 8600gts

Sākumlapa Forumi Hardware Video un Audio Nedienas ar 8600gts

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #152708
    feiks
    Participant

    Sveiki visiem.

    Man te tāda maza problēma – internetā īpaši izdaudzinātais NV G84 uz manas videokartes izdomāja atdot galus nu galīgi nelāgā brīdī – windows nebūtojās pavisam ( blank screen ), bet līdz tam man tiek attēlots artefaktu mikslis jau sākot no pirmā ekrāna ( nu tas ar to dzelteno zvaigznīti 😀 )

    Izmēģīnājos gan nvidia’s draiveri, gan M$. Ar abiem blank screens pie logona. Ar defaulto VGA draiveri viss iet, tomēr max izsķīrtspēja ir 800×600, kas ir drausmīgi apgrūtinoši. Kādu laiku nebūšu spējīgs atvēlēt līdzekļus jaunas video kartes iegādei, tādēļ jautājums ir sekojošs – vai var kaut kādā veidā dabūt lielāku izšķirstpēju ar to universālo VGA draiveri?

    #253571
    Wuu
    Participant

    Pamēģini kādu vecāku draiveri no nVidia arhīva.

    #253572
    nevertell
    Participant

    Huļi tev jaunāki draiveri, ja vram’s ir acīmredzot zaudējis motivāciju saglabāt 1 un 0 tā kā viņam tas ir jādara ?

    #253573
    feiks
    Participant

    TE ir pieminēts tieši tas, ko es mēģinu izdarīt. Tiesa gan, tur ir XP un Vista… Uz 7’tā tā īsti nesanāk. Tiešām neviens nekad nav mēģinājis izpiest pēdējo no videokartes vai vismaz strādāt ar normālu izšķirtspēju safe modē? 😀

    #253574
    iKey
    Participant

    Secinājums viens: jācepj. Sākumā noņem visus dzesēšanas puņķus, noliec kartiņu uz stabilas virsmas tā, lai karte ir taisnā līmenī ar GPU uz augšu, ar celtniecības fēnu (1 ātrums – ap 300 grādiem) pakarsē BGA komponentes (RAM, GPU) uz kādām 3-4 minūtēm, atstāj uz pusstundu – stundu, lai atdziest, uzliec uz GPU termopastu, saliec un sper klāt.

    Man bija līdzīga problēma ar 7300GT, logona vietā melns ekrāns (XP), vai BSOD (win7), pakarsēju, aizgāja,

    #253575
    feiks
    Participant

    fight fire with fire eh? 😀

    nav jau īsti vairs ko zaudēt, pamēģināšu. Paldies par padomu, cepums tev.

    #253576
    Stat1CX
    Participant

    Tāds kustarņiku pasākums vien būs, pēc laika tā karte atkal nosprāgs. Š ī lieta ir jāveic ar taisnām rokām un tam paredzētu aprīkojumu.

    #253577
    iKey
    Participant

    Aizmirsu vēl pieminēt, šī darbība kā pagaidu variants, kamēr tiksi pie naudiņas jaunai kartei.

    Ja baidies saputroties, tad runā ar Ķirzaku

    #253578
    Afrohead
    Participant

    Mjā, man arī kādu laiciņu bija 8400 GeForce. Par to jau biju lasījis, ka šīs astotās sērijas kartēm esot defektīvi čipi, kuriem ir tieksme nomirt.

    Man bija pilnīgi tas pats – uztaisīju to “cooking” variantu cepeškrāsnī, bet izvilka kkādu mēnesi un atkal tas pats – artefakti un švīkas. Un tā praktiski ir ar visām komponentēm, kuras karsē – aptuveni mēnesis un atkal “čau”.

    Ja vēl ir garantija, nes tik uz veici, kur pirki..

    #253579
    feiks
    Participant

    problēma atrisinājās pati no sevis. man izteica piedāvājumu, kuram es nespēju atteikt un tagad man ir jauna karte.

    vecajai garantija sen cauri, lai stāv uz skapjaugšas kā relikvija. 😀

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā