Nedienas ar win7 restartu un uzkāršanos

Sākumlapa Forumi Software Windows Nedienas ar win7 restartu un uzkāršanos

Tiek skatīts 4 ierakstu – 21 līdz 24 (no 24 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #269080
    Evers
    Participant

    smarts ne vienmēr pats konstatē, ka ir bad sektori, vajag uztaisīt full scan, un kā jau Stat1CX teica, ar checkdisku der noskenēt failu sistēmu, bet kā rādās dažus postus augstāk, tu to jau biji izdarījis un problēma nekur nepazuda.

    #269081
    Arcis
    Participant

    Nu esmu pēc tāda pārtraukuma atkal atgiezies, jo laiku pa laikam patestēju un paskatījos. Taču tā kā brālis nebija uz vietas un nebija arī kas to datoru padzenā un nokar, tāpēc nezināju vai ir tā problēma atrisināta.

    Pārinstalēt nezinu vai ir kāda nozīme jo agrāk to mēģināju, taču nelīdzēja…. tāpēc domāju, ka vaina nevarētu būt pašā sistēmā.

    Draiverus arī pārbaudīju un ar tiem viss ir kārtībā (uzstādīti jaunākie).

    Vienīgi pastudējot vēl samuraja ieteikto lapu pa šo kļūdu veicu reģistru pārbaudi ar tajā piedāvāto Registry Mechanic kā rezultātā man uzrādija, ka datoram itkā esot 1704 reģistru kļūdas… taču man kaut kā tomēr negribās tam īpaši ticēt.

    Jo paziņojot pa šīm kļūdām programma uzreiz piedāvā man kā lietotājam iegādāties programmas pilno versiju, lai tās reģistru kļūdas novērstu.

    Man visdrīzāk tas šķiet kā tāds sava veida reklāmas triks tāpat kā ar antivīrusiem kuri šad tad itkā piedāvā noskenēt datoru un tad paziņojot par veselu kaudzi vīrusu piedāvā šo antivīrusu iegādāties. (gaidu arī jūsu viedokli par tādām lietām)

    Š eit esmu pievienojis arī attēlu:

    [img]https://www.bildites.lv/images/tqdamd9ol6sh17obl8k_thumb.jpg[/img]

    Saite uz attēlu šeit

    Rams arī ir patestēts ar to pašu memtest kā rezultātā nekādas problēmas man neuzrādija. Taču vakar radās doma par to vai gadījumā pie vainas varētu būt vienkārši operatīvās atmiņas (RAM) apjoma trūkums. Jo vakar kad brālis dzenāja datoru tāpat kā ierasti un pievērsu uzmanību atmiņas noslodzei kas bija pie 90% no 1GB.

    Tāpēc vai varētu būt, ka pie lielākas noslodzes kādā momentā kad datoram ir nepieciešams lielāks atmiņas apjoms nekā ir pieejams tas varētu taisīt šādus brīnumus?

    #269082
    Arcis
    Participant

    Windows ir oriģinālais Microsoft disks ar visu licenzi, tā kā nav no torentiem vilkts un zāļots vai visādi citādi apstrādāts! 🙂

    #269083
    Arcis
    Participant

    [align=justify]Tad nu tā, ir jau pagājis labs laiks kopš mēģināju rast risinājumu foruma tēmā aprakstītajai problēmai un vēlējos paziņot, ka tā tika atrisināta.

    Rezultātā problēmas ar operētājsistēmas uzkāršanos un restartu izraisīja skaņas kartes konflikts. Iemesls tam bija tāds, ka datora mātes plates integrētā skaņas karte pirms pāris gadiem nodega un datorā tika ielikta cita jauna skaņas karte.

    Ievietojot jauno skaņas karti, izrādās netika izdarīta viena lieta – pavisam atslēgta beigtā integrētā skaņas karte. Un tas arī bija galvenais iemesls visām problēmām!

    Paldies visiem, kuri centās palīdzēt rast risinājumu šai problēmai! 🙂

Tiek skatīts 4 ierakstu – 21 līdz 24 (no 24 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā