Neesi aita- paraksties! (Latviešu valoda)

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Cilvēks un Sabiedrība Neesi aita- paraksties! (Latviešu valoda)

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 100 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #259339
    Evers
    Participant

    Pakistāņu precētiesgribētāji ar atzīst, ka latvju daiļavas visvieglāk un lētāk pārdodas uz tām viņu fiktīvajām precībām. Skumji, bet fakts.

    #259340
    nevertell
    Participant

    Krou, tu nejūti to, cik tālu pakaļa mums ir krievu rokas ? Naher vajadzēja taisīt TES, kas darbojās ar gāzi, kad ar malku kurināmā TES izmaksātu lētāk ? Tas, ka purni ir latviešu, nenozīmē, ka no muguras nedarbojas en’to nāciju pārstāvji.

    #259341
    Foxsk8
    Participant

    Pzģ, un atkal kārtēja vara tiek nodota pamuļķu rīdzinieku vidū (labojums, ne visi ir pamuļķi, bet kā Jūs pret manu galu kopumā (pāķi Jūsu uztverē, Rīgas kungi 😀 😀 muhahaa), tā es pret Jūsu galu kopumā, un nevajag uzreiz te aizsvilties un teikt, ka es tāds neesmu!)

    Un vispār, sen to Latgali vajadzēja atdod krieviem, tā vienmēr mūs ir degradējusi. Š is fakts, nav izsīsts no pirksta un tā domā daudzi, so piešūt man domu graudu, necentieties.

    Un ja LV otrā oficiālā valoda būs krievu, tad es šaubos, ka kāds patriots šeit paligs, jo tiks uzkurināts vēl lielāks naids starp rasēm un nevienam neinteresēs, vai tu esi normāls vai stulbs cittautietis. Sāksies kārtējais pilsoņu karš.

    Ja tas tā tiks izdarīts, es būšu viens no visiem, kas labāk pārenglosies, vai sprechen sie deuche, bet ne krievu valodu.

    Es nesaku ka krievu valoda būtu slikta, bet valoda vairo cittautiešu pārsvaru, visatļautību un pašpārliecinātību, līdz ar to, cittautieši jutīsies augstāk, nekā Latvieši, es domāju tīri latvieši, vai tad LV krievs barikādēs stāveja, šaubos. Man tā liekās ka krievus tā nenīst tik daudz, kā to nīst Latvijā. Ja grib pašu nāciju, tautu labot, lai paši izķer tos cietumniekus, urodus un visus urļakus, narkašus, paliks tīrāk, un varbūt kāds to nāciju sāks cienīt.

    Lai piedod notepad krievu tautības lasītāji, apmeklētāji, bet man ir reāla un tieša nepatika. Vēl nāks un manā zemē liks man referendumus, un likumus mainīt, ka tik savu sarazu likuma interpretācijā neiesmērēt visiem, kas dzīvo Latvijas teritorijā.

    Un ja padomājam, kur tā krievu valoda der, pateikšu, nekur. Mums labākas attiecības ar rietumiem, nekā austrumiem, so, aizbraucot uz faterlandi, pasaki, bārā kādā, “Vodku, bl****e”, redzēs, kas notiks.

    Angļu valoda visur ir cieņā, nafig mēs nevaram Latvijā pateikt likumu, so, tāda un tāda lieta, mēs gribam otro oficiālo valodu angļu, un vsjo. Skolās, bērnu dārzos, arī mājas, pa tv utt.. tiks runāts arī eng mēlē, padomājam paši, kādas tās ir iespējas, ja eng valodā runā teju pus pasaules, un ja arī nerunā, tad vismaz kādu vārdu saprot, savādāk aizbraucot uz kādu Keiptaunu, sākis runāt RU, šaubos vai tevi kāds sapratīs.

    Līdz ar to, vajag vākt parakstus, lai eng valoda būtu, kā 2 valsts oficiālā valoda, bet ar noteikumiem, protams, jurisdikcijas, utt.. tur būtu daudz problēmu ar eng valodu, bet vispārīgi, esmu par. Un ja Krievs vēlas ar mums burkšēt, lūdzu, eng ir otrā valsts valoda un runā angliski, negribi, tava vaina un pašļā na***fig, ej dzīvo krievijā, jeb arī normālie, kuri nemāk LV, Eng, etc vāri savu biznesu zem kremļa, bandītiem un mafijas savā zemē.

    Vēl viena doma, ka ko tad mēs zaudēsim, a tā normāli, ienāk kāda ārzemju investicijas kompānija iekšā, hops darbinieki uzreiz var strādāt, nav valodas barjeru, utt.. līgumu mierigi varētu izlasīt eng mēlē un parakstīt. Nebūtu nekur jādeportējās uz Īrijām un Anglijām. Kā arī būtu brīvs biznesa tirgus.

    Paskatamies no tiem pašiem somiem, igauņiem, viņiem 3 – 2 populārākā valoda ir angļu, visās skandināvijas valstīs, ziemeļeiropā, centrāleiropā, pat āfrikā, banānu republika pat zin eng, nekā rus valodu.

    Nākosāis, ko tie krievi var runāt par kādām tiesībām, nepatīk, augstākais 1000KM ir tava dzimtene.

    Vai kāds krievijā taisās veidot LV kā otru top valodu, protams ka nē.

    Tiem cilvēkiem, kam ar krieviju būs kāds sakars, etc paši savās interesēs būs spiesti mācīties krievu valodu, nevis masveidā piespiesti to darīt.

    Un ja RU, ir oficiālā 2 valsts valoda, tad ej tu sazin, ko krievs savos līgumos, runās, etc, kādam var sazvejot, ka tik apkāst un piekāst.

    Mēs turējāmies kopā barikādēs, lai te valdītu vismaz Latviešu vara, griba un valoda, ja tiks atņemts pēdējais, tad nešaubos, ka tādu pašu spiedienu, vai ko tiks uzpiests arī Lietuvai un citām valstīm, tādējādi veicinot, kaut kādas valsts netiešu pārsvaru.

    Tad lai vai kāda būtu UK, Irija, etc tur ir vismaz mūsu bērnu dārzi, kopienas, un pat LV valodas avīze.

    #259342
    Kon
    Participant

    Nu jā, divas lielākās problēmas : pensionāri un Latgale

    #259343
    Evers
    Participant

    Pēc maniem novērojumiem, Latgalē cilvēki prot vairāk nodarboties ar naturālo saimniecību, ir draudzīgāki, kaimiņi tur nedzīvo paši par sevi, lielākos darbos nāk viens otram palīgā, tas tur ir pašsaprotami un tur netiek iesaistīta nauda.

    Tiesa, attiecinu to tikai uz apgabalu, kur es esmu pagrozījies – Viļakas puse. Citur varbūt ka nav tik smuki.

    #259344
    Foxsk8
    Participant

    Latgalē arī vairāk ogu teš, tāpēc arī nevar darbā noturēties. Faktu nevar noliegt.

    #259345
    daGrevis
    Participant

    Krievi ir cilvēki. Jebkur. Latvijas Krievi, piemēram. Cik mazattīstītam ir jābūt, lai domātu savādāk? Es nopietni…

    P.S. Urlas gan nav cilvēki. Tam Es piekrītu!

    #259346
    Evers
    Participant

    Valdības vīri ogu tēš ar ne mazums. Zināms fakts, pirtis ar galdiem ir populāra lieta.

    #259347
    drunk_lizard
    Participant

    foksis arii aptaureejies… pietiek jau ar vienu anglju briinumbeernu – matiisinju…

    #259348
    Foxsk8
    Participant

    DL, ja kas nepatīk varam tev nomainīt niku pa RU mēlei no Eng mēles:

    Пьяный ящерицы

    Aizsūtīsim uz Sibīriju un palaidīsim:

    Jaģernoju raketu, un tad paskatīsimies, vai ķirzakas spēj izdzīvot kā prusaki. 😀

    #259349
    Crow
    Participant

    Nevertell, bet tā tak ir bijis vienmēr, ka latviešus kāds ir dancinājis. Bet es jūtu ne tikai to. Es jūtu to, ka mūsu galvas ir pakaļā visiem, kuri neslinko piecelties no beņķa.

    Ok, vismaz kamēr meži nebija iztirgoti, koksnes mums netrūka. Kāpēc netika pārbūvēti TECi uz malku? Hoķ krievi par to berzē rokas un nabas, tas jāprasa tiem latviešiem, kas izveidoja speciālu augsti mācītu speciālistu komisiju un rekonstrukciju plānoja.

    Bez gāzes un degvielas mēs enīvej iztikt nevaram. Š…e hrena Krievijai nerūp šejienes krievi, da viņiem savējie krievi īpaši nerūp. Bet viņi nadzīgi izmantos mūsu kārtējo iekšējo kasīšanos par valodām, lai mums pateiktu, ka gāzes cenām jāpieaug vai šprotēs atkal maģiski uzradies benzopirēns. A mēs ta runāt pretī neko nevaram, jo nevienam citam mūs vienkārši nevajag. Eiropai mūs nevajag. Stabils tirgus ar Krievzemi mums ir vitāls.

    Žirinovskis teica – napļevaķ nam na vsju vašu Latviju. Te vajadzētu smagi strādāt diplomātijai, kas tā domājošos pārliecina par pretējo. Bet strādā tikai varen lokani mugurkauli un varen spurainas paliek bārdas no centīgas zābaku pulēšanas. Bāleliņiem tā darīt pavēl mūsu pašu mākoņtēvi, cūkmeni un visādi citi ģeķīgi radījumi, kas no paša atmodas sākuma (un visai daudzos gadījumos – arī padomijas laikā) veikli kruķīja rebes. Un kruķī tās vēl tagad.

    Atdalījāmies no Padomijas, bet mainījās jau tikai valsts nosaukums, tauta nemainījās. Reiz viņi te dzīvo, viņiem ir tiesības. Valstij jāstrādā cilvēkiem, lai arī kas tie būtu. Bet nē – visu krievisko nepieciešams likvidēt, aizliegt ar likumu. Un te nu mēs esam tagad – purvā, bet DT-75 bolotnije sarūsējuši stāv svalkā ar izgāztiem motoriem, vot i ārā netiekam un netiksim. Zviedru traktori maksā skaitļos ar četrām nullēm. Mums ir tās nulles, bet ko priekšā pielikt – huļi – nav.

    Karoč… pizģec. Man varbūt tiešām, kā ķirzaks konstatē, pēdējā laikā ir galīgi apmiglojies prāts. No miega un kvalitatīvas pārtikas trūkuma, es pieļauju. Bet tad sakiet, Latvijas pilsoņi, kā šo visu sadirsto situāciju valstī tagad vērst par labu? Kā? Ot to padomājiet, nevis nodarbojamies te ar to, kas (vismaz pašreiz nu galīgi) ir nafig vajadzīgs un nekādu reālu labumu nedod.

    [img]https://www.bildites.lv/images/qoi43s6a6h7nrwc0775.jpg[/img]

    EOF.

    #259350
    Foxsk8
    Participant

    Crow. Ne jau Deputāts ievēl pats sevi, ievēl paša tauta, bet ja tauta ir pašu krievi, tad so, ko tur varam ievēlēt? Pasē, latviets, sirdī krievs un stāvs un kritīs par to.

    Kā jau es teicu, ja tas viss tā turpināsies, tad paskaties pats, būs firma, tagad jau ir dahujā firmu, kurās strādā tikai krievi, un pret latviešu kolēģiem izturās, kā pret idiotiem, pat nesveicinās utt.. to es pats esmu pieredzējis.

    Līdz ar to, kādas darba vietas mums var būt, ja krievu zeme ņem virsroku, starp valodu karā?

    Un vai tad mēs esam vainīgi, ka mums tāda energo krīze, un visas parējās nebūtības? Mācies vēsturi, sēdies 2. Avotus, zemtekstus vajag saprast, vispār reti kurš manu domu saprot, es personiski domāju, ka neviens.

    Krievs ienāca mūsu zemē, un uzspieda savu ienākšanu 40 gados, ja mēs pretosimies, nošausim, izsūtīsim utt… tāpēc arī viņiem sanāca ienākt, bet paskaties lūdzu tuvāk:

    Kāpēc tik pat easy viņiem nesanāca to izdarīt pēc 50 gadiem, tāda valsts, tāda armija, utt… tanki, un citas tehnikas. Bet huiņa sanāca tāda, ka Krievs tā pat kā 40 gāda mēģināja izlocīties. Krievs nebija gaidījis, ka sanāks tādas cilvēku masas, un notiks totāla pretošanās pret padomju varu. Viņi to vienkārši nebija gaidījuši.

    Nākošā teorija ir tāda, šaubos vai to zin katrs, bet, amīši ar krieivem bija kaut ko runājuši, ka amīsi iebruks kuveitā, visa prese, masu mēdiji tiks pievērsti tur, un krievs pa kluso ieņems baltiju, bet amīsiem kaut kas neizdevās, nesanāca un krievs deva vaļā, līdz ar to, visa pasaules publicitāte, masu mēdiji tika pievērsti baltijas valstīm, krievijai.

    Krievs nevarēja ar tankiem menedžet, kā iedomājās, Rīgas ielas maziņaa, Vecrīga šaura, utt.. tāpēc arī nesāca, viss kas iecerēts, kā arī faktors tāds, ka krievs negribēja masveidā izliet asinis, jo to būtu nosodījusi gan Vācija, un citas valstis, arī amīši utt…

    (Padomā pats, krievi ievilktu visu savu spēku, iekš LV, domāju, ka tiktu uzlaists pa gaisu piemāju dīķis, un visi mazie fiši pēldētu ar vēderu uz augšu, ja vispār tajā ūdens krātuvē būtu vēl palicis ūdens.)

    Esmu īsts Latvijas patriots, līdz pēdējam, bet kā jau minēju augstāk, ka viens tu neesi racējs, tāpēc ir jācinās kopā, jādomā kopā un jācer uz labāku nākotni mums visiem.

    Vēsture ir apstrīdams priekšmets tik tālu, līdz kamēr nav reāli, pierādīti un apstiprināti fakti. Tā teikt reālā vēsture. So, kādi tur argumenti, repilikas, vēl var rasties?

    #259351
    Crow
    Participant

    @foxsk8: vai tad LV krievs barikādēs stāveja, šaubos…

    Sūdīgi, ka tā. Stāvēja gan tur LV krievi. Tu tur nestāvēji, tāpēc arī nezini. Okei, es arī nē, bet tēvs gan. Un pēc mana jautājuma arī tagad apstiprināja. Gan pārtiku, gan fufaikas nesa, gan graķīti deva, lai “puikas paēd un puikas sasildās”.

    Vispār neviens tavu domu nevar saprast, tāpēc, ka tev pašam galvā ir sēnalu putra.

    #259352
    nevertell
    Participant

    Vārn, visi tie “šķēršļi”, jau nav latviešu likti. Ja tev maksā persona X, tad tavs darbs būs personas X intresēs, nevis tavās. Protams, tas, ka latvietim pretošanās reakcija ir rotēt pa 180, locīties pa 90, visiem ir skaidrs.

    #259353
    usver
    Participant

    foxsk8 wrote:

    Kā jau es teicu, ja tas viss tā turpināsies, tad paskaties pats, būs firma, tagad jau ir dahujā firmu, kurās strādā tikai krievi, un pret latviešu kolēģiem izturās, kā pret idiotiem, pat nesveicinās utt.. to es pats esmu pieredzējis.

    Š itais gan nav redzēts. Kāda tipa uzņēmums? Latviešu programmēšanas kantorī kolēģi ir bijuši vismaz 6 cilvēki, kuri ikdienā un savā starpā runā krieviski. Ar latviešiem – tikai latviski. Protams, darbinieki inteliģenti, nav melnstrādnieki no tirgus, kam lohs katrs, kurš pirms darba ar večiem puslitru neiepļauj.

    Starp citu, ja tā padomā, tad pirmspēdējā darbavietā bija daudz cilvēku virs 40 ( Bolderājas puse, ja tas kaut ko izsaka). Un krieviski nācās runāt tikai ar tiem, kas latviski nevar uzturēt garāku sarunu un kam daudz ātrāk bija visu pajautāt dzimtajā mēlē. Arī no tiem lielākā daļa vismaz mēģināja runāt latviski, cik nu prata.

    Īpaši lepni bija vācieši un austrieši – ne pa kam latviski nerunāja, kad bija jāiet pie tīkliem pieslēgt 😛 Bet interesanti bija ar “vācietēm” – dāmas ilgi vācijā dzīvojušas, atbrauc delegācijā, tādas koptas, runā vāciski .. un krievu vindoze 😀 ar tām vismaz valodas barjera bija nulle 😀

    foxsk8 wrote:

    Un ja padomājam, kur tā krievu valoda der, pateikšu, nekur

    Noder, piemēram, Ēģiptē. Nemaz nerunājot par visu pēcpadomju bloku. Kā jums šķiet, kādā valodā sarunājas tipveida Austrumeiropas viesstrādnieki Anglijā? :>

    #259354
    Crow
    Participant

    Nē, latvieši ir balti un tīri. Ne pie kā nav vainīgi. Visi citi tiem kā pasaules nabagiem – kāpj uz galvas un neļauj pašiem savā smilškastē spēlēties. Man senčos ir poļi, lietuvieši un tie paši krievi, latvieši tikai par ceturto daļu.

    Eju griezzzt vēnazzz…

    #259355
    Foxsk8
    Participant

    usver: Man pašam ir teikts, ka ir divas lietas, flash un krievu valoda, so ja esmu php cilvēls, loģiski ka neesmu flash, un krievu valoda ir uzspiests. Krievs runā LV, ja galīgi, un nekādi nevar, un ja tas ir viņu interesēs, nevis tavās.

    Cik daudz noder Ēģiptē? Nopirkt suvenīru var jebkurš tūrists, un ir pilnīgi vienalga, ko kuras valsts tu esi ieradies un kādā valodā tu mēģini runāt. Pats šo faktu esmu pārbaudījis Itālijā, Venēcijā, kur no tumšādaina cilvēka, tika iegādāta ceļojumu soma.

    Crow: Ja tu esi ar Vēsturi un jaunāko laiku Vēsturi uz Jūs, tad komenti ir nevietā. Ja arī tie LV krievi stāvēja, tad ne valsts interesēs, bet gan, ja Krievi gūtu virsroku, pilnā godā slavētu Krievijas himnu. Bet ja otrādi, pazustu no redzes loka, utt..

    Un vēl kas, nav nemaz bijis jābut tur, un jāizjūt tas viss uz savu ādu, lai pateiktu skaidri, ka Latvija piedēr vienīgi tās tautas rokās, Latviešu rokās.

    Un vārds Latvietis, ir domāts tā, ka nevis cilvēks kurš dzimis Latvijā un ar sirdi dvēseli ir par Krieviju, bet gan cilvēks, kurš dzimis Latvijā, ir Latvijas pilsonis un ar ar savu cieņu un patriotismu aizstāv savu dzimteni, nevērtējot, kāds no tā būs labums, vai ziedošu savu dzīvību tēvzemei, vai izdzīvošu un dzīvošu brīvā, neatkarigā Latvijā.

    #259356
    grisha
    Participant

    Ne gluzhi par teemu, bet tomeer.

    Dziivoju Anglijaa jau chetrus gadus. Straadaaju anglju kolektiivaa, taa ka gribot, negribot, jaaprot runaat angliski un to arii daru.

    Tomeer esmu sastapis daudz letinjus, kas UK ir taadi pashi kaa krievi Latvijaa: ” Priekshkam man jaamaacas anglju valoda, es tak taapat kontakteejos tikai ar latvieshiem vai poljiem”. Es pat nesaprotu kaa vinji speej veikalaaa, kur nu nopietnaakaas situaacijaas. Taa ka ir arii latvieshi, kurus es ieniistu sheit, taapeec ljoti izvairos no kontakteeshanaas ar citiem tautieshiem sheit.

    #259357
    Kon
    Participant

    Hmm, a kurā kategorijā ietilpstu Es, ja Esmu ticis audzināts LV ģimenē un pasē tautība – latvietis, bet man ir tik ļoti dziļi uzdirst par nacionāliem jautājumiem. Vēlos vientautību un vienvalodību visā pasaulē.

    #259358
    Crow
    Participant

    Okej, okej, dount maind mī. Skrien un locies vien vāciešiem, angļiem un pēc tam kaut papuasiem. Tu, latviet, esi viņiem vajadzīgs kā blusas rudenī. Pirms krievu laikiem bija šai zemē vācu laiki, bet tas jau no vēstures piemirsies.

    KoJan: tu esi īstens latvietis!! Latvietis, kā tos Garlībs Merķelis raksturoja – dzērājs [img]https://img4.imageshack.us/img4/3172/12885445.png[/img]

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 100 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā