Neiet priekšējā ieejas austiņām un mikrafonam: Win7

Sākumlapa Forumi Software Windows Neiet priekšējā ieejas austiņām un mikrafonam: Win7

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149548
    lazix
    Participant

    Priekšējās ieejas austiņām un mikrofonam uz Ubuntu 9.04 strādā kā nākas, bet uz Win7 neiet (negāja arī uz Win Xp). Skaņas kontroles uzrāda, ka austiņas un mikrofons nav pievienoti, kkgad ir.

    Kā šo problēmu var novērst???

    #211369
    Snorx
    Participant

    Kas par skaņas karti? Skaties pašas skaņas kartes softā- ir iespējas atslēgt fīču, kad skaņas karte mēģina noteikt piekšpaneļa pieslēgumu, tad parasti tā lieta aiziet. Vēl vajag apskatīties BIOSā kāds priekšpaneļa tips ir norādīts- AC97(analogais) vai Azalia. Visbiežāk šie gļuki ir manīti, kad skaņas kartes softs negrib ar analogajiem priekšpaneļiem saprasties.

    #211370
    lazix
    Participant

    Skaņas karte man ir integrēta mātesplatē Gigabyte (GA-965P-S3). Mēģināju ar Azalia (Auto/Disable) nekas nelīdz.

    Ko vēl var darīt???

    #211371
    WerNeo
    Participant

    Ar intelīgajiem draiveriem ir bijusi pieredze, ja viņu palīgsoftu “noceļ”, tā draiveri zina tikai aizmuguri. 🙂 Pieņemu, ka šoreiz arī problēma meklējama tajā virzienā.

    #211372
    feiks
    Participant

    man ar toč točo pašu mātes plati toč toč tie paši joki, izņemot to, ka uz xp ar defaultajiem draiveriem priekšējās ligzdas tomēr gāja.

    #211373
    schinder
    Participant

    Man ar daudziem datoriem ir bijušas tādas problēmas.Līdz šim nav bijis laika iedziļināties problēmā. Varbūt kādreiz…

    #211374
    Snorx
    Participant

    Bez tā papildus softiņa, kas nāk driverim līdz, tiešām netiksi galā- to es tev 100% garantēju. Bet tas Azalia(auto/disable) attiecas uz skaņas kartes atslēgšanu. Kad tas softiņš uzlikts un palodzē sēž oranžais skaļrunītis,Realtek audio control panelī pie settings- disable automatic detection of front panel, vai kaut ko līdzīgu…

    #211375
    samurajs
    Participant

    Nu tad skaidroju… 🙂 Normālos apstākļos priekšējās ligzdas karājas gaisā, resp. tām var piešķirt kādu audio funkciju vien vēlas. Realtek audio draiverī ir īpaša lietotāja saskarne, kurā var definēt šīs ligzdas un vēl daudz ko. Tātad vajadzīgs pilnais draiveris (nevis tas apgraizītais, ko M$ instalē iekš Win7).

    Bildē viss uzskatāms un skaidrs:

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_realtek_1.jpg[/img]

    #211376
    feiks
    Participant

    tāds bija iekš xp…

    enīvej arī jaunajam ir līdzīgs interfeiss, vot tikai front panelis ir neaktīvs.

    [img]https://bildites.lv/images/0f9zpmx0d47uaf3njbth.png[/img]

    #211377
    grisha
    Participant

    Cik atminos, Augshaa, labajaa stuurii ieksh Device Advanced Settings vajag atrast izveeli izsleegt Front panel detection . Kaut kaa taa. Ja vari iemet skriinshotu, kas tur redzams. NEatceros ar, kas zem taas mapes tur bija.

    Diemzheel nav neviens kompis ar win, kur nu win7 pieejams.

    #211378
    aoma
    Participant

    Š itas?

    [img]https://www.bildites.lv/images/wfpivquiuvi8rgy055cx.jpg[/img]

    Nav man mikrofona, nevaru pārbaudīt, bet priekšējais panelis uz line-out darbojas

    #211379
    calabria
    Participant

    Vari jau megjinaat dabut vienkarshas austinjas un ierunaat iekshaa, efekts tads pats ka mikrafonam, tikai vaajaaks. Esmu ta darijis vairakas reizes, man straadaja 🙂

    #211380
    feiks
    Participant

    vai es neesmu izgulējies vai man tur kaut kas savādāks rādās.. kā arī kur tev tie digital mēsli ir? ( btw vispār cik tāds prieks maksā un vai maz ir vērts ) :

    [img]https://bildites.lv/images/nvwc25kz2lb582ai67j0.png[/img]

    #211381
    Snorx
    Participant

    Nu papēti to logu tuvāk- sapratīsi atšķirību. Esi licis tieši no pamatplates ražotāja vilkto audio driveri. Tiešām pamēģini paķert driveri tieši no realteka. Realtekam patika tā lieta, ka vari salikt kaut visus štekerus kā line-out, piemēram SoundMax kartes tad sāk bļaustīties, ka tā nu tā lieta neies, ka būs vairāk par 2 line-out. Un, starp citu, tava skaņas karte vienalga domā, ka tev ir azalia front panel, nevis analogais.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā