neinstelejas

Sākumlapa Forumi Software Windows neinstelejas

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 17 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #150113
    hivs
    Participant

    palaizu win 7 instalaciju bet pirms paradas pirmais logs kur izvelas valodu un valsti vins man parada debiskigaas debesis un uzkaras. cd ir parbaudits uz cita pc – strada. kur varetu but problema?

    #220050
    drunk_lizard
    Participant

    nelaiziit nemeegjinaaji?

    piemeeram rams…

    #220051
    Wuu
    Participant

    Bēdīgs lasītājs un sliktas kvalitātēs matrica 😀

    #220052
    drunk_lizard
    Participant

    starp citu, arii esmu noveerojis liidziigus simptomus uz vairaakaam kasteem. nestuteejas nipocjom.

    izeja vienkaarsja, kaut kur jau rakstiiju.

    1. instaleejam uz atseviskja cietnja w7

    2. peec failu kopeesjanas peec pirmaa restarta NELJAUJAM restarteeties, bet sjutdownojam

    3. njemam un starteejamies no acronis true image

    4. kloneejam disku un salabaajam failu uz matricas kopaa ar acronis.

    5. starteejoties no sjaadi saatavota plaacenja w7 iizii liekas dauzjebkuras kaarbas 15 minuusju laikaa :>

    #220053
    hivs
    Participant

    nomainiju cd-romu tas pats, varetu but cietais pie vainas?

    #220054
    WerNeo
    Participant

    hivs. Pamēģini palasīt atbildi no D_L puses. 🙂 Otro atbildi, protams.

    #220055
    hivs
    Participant

    a xp aizgaja – ka ta. bet tas W7 man gaja uz cita pc -divreiz- meginaju

    #220056
    samurajs
    Participant

    hivs. tagad vēlreiz izlasi d_l otro atbildi. Ar stulbumu nav jālepojas.

    #220057
    hivs
    Participant

    es atvainojos, bet katrs lepojas ar to kas vinjam ir, nevis nav.

    varbut kads varetu pateikt prieksa ko d_l ar to domaja?

    #220058
    samurajs
    Participant

    Saku priekšā: laikam ir kaut kādas konkrētas PC konfigurācijas, kuras Win 7 installers līdz galam neatbalsta. Š ī OS vēl ir diezgan zaļa, domāju, ka iekš SP1 tas tiks salabots.

    Pagaidām šādos gadījumos palīdz klonēšana, lietojot PC, uz kā Win7 instalējas. Izlasi par Acronis True Image un būs skaidrs.

    #220059
    WerNeo
    Participant

    Kuru teikumu Tu nesaprati?

    #220060
    Professor35
    Participant

    atrodi kādu win7 USB tas ir win7 kas instalējas no fleškas varbūt tas līdzēs, ja tas variants ar Acronis True Image ir pārāk nesaprotams vai atrodi jau gatavu ar Acronis True Image izveidotu instalācijas diska iso failu utt.

    #220061
    drunk_lizard
    Participant

    plopesol, tu taads gudrs izskaties. nu apstaasti man, mulkjim, kaada starpiiba kur atrodas instalaacija? neinstaleesies un viss :>

    paarsvaraa sjis skaistums noveerots uz (tadamm!) amd supporteetiem dzelzjiem :>

    #220062
    Professor35
    Participant

    štrunta lizard

    visādi brīnumi notiek,bet gatavu ar Acronis True Image izveidotu win7 instalācijas diska iso failu viņš mierīgi var atrast kādā trekerī un tad viss notiks ja tev taisnība.

    Vēl vienkāršāk var instalēt pa taisno no xp izmantojot emulātor programmu un nevajadzēs nekādu Acronis.

    #220063
    elvisburdajs
    Participant

    Vēl var ielikt to cietni otrā datorā, uzinstalēt win7 un ielikt atpakaļ.. Tikai sistēmām pēc parametriem jābūt līdzīgām (pats neesmu mēģinājis).

    #220064
    aldisniv
    Participant

    98 windu varēja tā uzlikt,7 windai pašai viss jāpazīst.Problēma varētu būt ar videokarti,biosā ieslēdz VGA.

    #220065
    Andron MacBeton
    Participant

    Pirms lietošanas nedrīkst laizīt to Win7 disku. Kā arī vajag mēģināt instAlēt nevis instelēt, tad droši vien sanāks.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 17 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā