Nekvalitatīva draivera dēļ deg videokartes

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Nekvalitatīva draivera dēļ deg videokartes

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 31 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #230044
    Evers
    Participant

    grisha, iesāli j*bano ziemu, neciešu 😀 , neslēpoju, neslidoju, nesnovoju, nepikojos, visu ziemu piekopju mazkustīgu dzīvesveidu. Vienīgie ziemasprieki ir katru dienu 50km pa sniegotiem lauku ceļiem ar auto. Esmu vasarīga laika mīlis, lūk tad gan ir ko pasākt ārā. 🙂 Latvijā neciešu divas lietas – klimatu(drēgni rudeņi, garas ziemas) un mafiju valdībā.

    #230045
    RicoPico
    Participant

    Evers +1. Precīzi mans viedoklis! 🙂

    Kas saistās ar tēmu- VGA (principā visus) draiverus atjaunoju tikai nepieciešamības gadijumā. Ja viss iet, un nekas negļuko- nafigam jaunu draiveri likt?

    #230046
    bladez
    Participant

    Wuu wrote:

    Imhoteps wrote:

    Liela muiža


    Jā tik tiešām, kas tur tik traks! Maximā pie kartupeļiem jaunas GTX-295 apmēram 3kg pa 300ls paņemšu pff…

    Prātiņbrauc mājās… Un nāc ciemos, es tev iemācīšu kā pariezi uzstādīt ATI draiveri.

    BAM! Right in the yapper. 🙂

    #230047
    Wuu
    Participant

    grisha wrote:

    Nevajag skriet katram jaunumam pakalj kaa sunim, tad ar probleemas buus mazaak.

    Ta arii tiem geimeriem vajag. Aaraa ir svaigs gaiss, sniegs. Pacelj rokas, kuri no jums ir shoziem sleepojushi, slidojushi.

    Par ilgiem gadiem ir normaals sniegs, lai izbaudiitu ziemas priekus, nee sniegs traucee. Aizbrauksim labaak uz Zhagarkalnu kur maaksliigais, buus krutaak.

    Nedīc, es paspēju abus 🙂 Katras brīvdienas uz kalnu.

    Lai slavēts sniegs un kupenas! Jo ilgāk sals , jo ilgāk varēs ar dēli braukāt 😀

    Un slidoti ir daudz jautrāk vasarā, jo tad slidotavas ir tukšas!

    #230048
    rajah
    Participant

    Stat1CX wrote:

    ATI draiveri vismaz neliek savām video kartēm taisīt pašnāvību.


    bija jau bija problēmas 8xxx kartēm ar draiveriem, kuras it kā izlabojuši 10.2 versijā, tā ka nestāsti pasaciņas

    Evers wrote:

    grisha, iesāli j*bano ziemu, neciešu … Esmu vasarīga laika mīlis, lūk tad gan ir ko pasākt ārā. 🙂 Latvijā neciešu divas lietas – klimatu(drēgni rudeņi, garas ziemas) un mafiju valdībā.


    pilnīgi piekrītu

    ZB jau tā tuntulēšanās, ne jau ārā pa kupenām šortos skriesi.

    RicoPico wrote:

    Evers +1. Precīzi mans viedoklis! 🙂

    Kas saistās ar tēmu- VGA (principā visus) draiverus atjaunoju tikai nepieciešamības gadijumā. Ja viss iet, un nekas negļuko- nafigam jaunu draiveri likt?


    tad tu ar no tiem kas nelasa read.me (lasi.mani) un help (rokasgrāmatas), kā arī to kas izlabots?

    #230049
    mist
    Participant

    Kura interesanti ir 8xxx sērija ATi ?

    38xx, 48xx, 58xx ???

    #230050
    rajah
    Participant

    mist wrote:

    Kura interesanti ir 8xxx sērija ATi ?

    38xx, 48xx, 58xx ???


    nu īsti neatminos, biju lasījis internetā, tā ka varēju ar kļūdīties

    #230051
    Crow
    Participant

    Nu jā. Bija jau ATI arī tāda 8xxx sērija… odnako, tas bija gandrīz pirms 10 gadiem 😀

    #230052
    80MXM08
    Participant

    Crow wrote:

    Nu jā. Bija jau ATI arī tāda 8xxx sērija… odnako, tas bija gandrīz pirms 10 gadiem 😀


    hmm… nav nekāds brīnums ka neesmu par tādu dzirdējis 😀

    zinu 1xxx , 3xxx , 4xxx, 9xxx, 9xx, vairāk gan laikam ne

    nu nez vai ati ir līki driveri, bet pēc šī raksta var spriest ka nvidia ir vēl līkāki!!!

    #230053
    Evers
    Participant

    Vismaz par Radeon 9600 varēju teikt tikai to labāko

    #230054
    ruukjis
    Participant

    grisha wrote:

    Nevajag skriet katram jaunumam pakalj kaa sunim, tad ar probleemas buus mazaak.

    Ta arii tiem geimeriem vajag. Aaraa ir svaigs gaiss, sniegs. Pacelj rokas, kuri no jums ir shoziem sleepojushi, slidojushi.

    Par ilgiem gadiem ir normaals sniegs, lai izbaudiitu ziemas priekus, nee sniegs traucee. Aizbrauksim labaak uz Zhagarkalnu kur maaksliigais, buus krutaak.

    Tāds ne sevišķi prātā gaišs esi padevies. Kad ar iztriektu slēpi caur plaušām, dēļ slēpošana pa slikti koptu kalnu, gulēsi reanimācijas nodaļā, es ar teikšu: “Tā tiem slēpotājiem vajag nahren riskēt ar dzīvību un dzīties uz visādiem kreisajiem kalniem, būtu labāk mierīgi pie kompja pasēdējuši.”

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 31 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā