Nelietot facebook. Viedoklis

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Cilvēks un Sabiedrība Nelietot facebook. Viedoklis

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #153692
    Imhoteps
    Participant

    Soctīklu problemātika, kura apspriesta tūkstošiem reižu.

    Š eit vēl viens viedoklis.

    Vairumam argumentu piekrītu. Draugus izmantoju veca bloknota vietā – ja kāds ЧП, lai būtu iespējams sakontaktēties ar tiem veciem paziņām, kuru telefonu man nav. Citādi sen manis tur nebūtu.

    #265293
    prusaks
    Participant

    Daloties ar savam domam tada tipa socialajos saitos ari var atrauties. Komentejot bosu u.c. cilvekus, domajot ka vini to neredz. Ir ari prese dazi sadi gadijumi uzpeldejusi…

    #265294
    andrejsLi
    Participant

    Tās uzskaitītās lietas ir derīgas. Bet tas nav nekas sensacionāls un nezināms. Padomā, cik ir argumentu ir lai lietotu Facebook, kas ir labs tīkls. Tā tēma attiecas arī uz draugiem.lv un visiem sociālajiem tīkliem kopumā. 😉

    #265295
    Kon
    Participant

    Reason 7 lika paskatīties ar nožēlu uz linka autoru

    #265296
    KristoZ
    Participant

    Dažām rakstā izpaustajām domām pat varētu piekrist, tomēr, bet par argumentiem tos ļoti grūti nosaukt.

    Uzskatu, ka viss atkarīgs no paša cilvēka.

    Cilvēkam ir apbrīnojams talants izmantot vislietderīgākos rīkus visnelietderīgākajiem mērķiem.

    #265297
    grisha
    Participant

    FAcebook, taapat kaa draugiem, izmantoju tikai, lai kontakteetos ar pazinjaam. Kaa portaalus vinjus neuzskatu. Taa kaa abi populaari un visi ir regjistreejushies, tad viegli atrast pazinjas. Citus iemeslus neredzu, lai lietotu tas lapas.

    Bet nu ktram savs.

    #265298
    Foxsk8
    Participant

    Vispār, pamanīju nesen vienu interesantu lietu, no facebook man atnāk mana paziņa uzacinājums, ka viņš vēlas ar mani draudzēties. Pats labākais, ka viņš nemaz nav iekš facebook, bet izmanto skype 5. Līdz ar to, kā gan facebook var zināt, ka viņš patiešām vēlas mani uzaicināt, varbūt esam vislielākie ienaidnieki, nevis draugi. Tas tā liekas nedaudz jocīgi, izmantot citu programmas datus, un sūtīt itkā manā vārdā uzaicinājumu kādam.

    #265299
    shadowmen
    Participant

    Facebook var izmantot,ja ir ārvalstu draugi,jo saprotams,ka viņi nereģistrēsies draugiem.lv lai apmierinātu tavu velmi viņiem uzrakstīt…Līdz nebija ārvalstu draugi arī uzskatīju(un tā arī bija),ka man nevajag facebook,bet tad pavandījos pa pasauli un sapratu,ka ja vēlos vienkopus uzturēt savus draugos no ārzemēm,tad vajag facebook…lūk kā!

    #265300
    zivs
    Participant

    foxsk8 wrote:

    kā gan facebook var zināt, ka viņš patiešām vēlas mani uzaicināt, varbūt esam vislielākie ienaidnieki, nevis draugi. Tas tā liekas nedaudz jocīgi, izmantot citu programmas datus, un sūtīt itkā manā vārdā uzaicinājumu kādam.

    Bet tad atkal … kaalab skaipaa glabaa kontaktos savus naidnieku kontus, nevis tos blokjee? 🙂 Man taa liekas diezgan laba fiicha – sadraugoties/sakontakteeties ar personaam, kas ir skapii kaa chomi (pienjemot, ka skaips nav “mani ienaidnieki nr1, ar ko nekad nedaliishos ar saviem kontaktiem!”.

    Un vispaar, tavaa vaardaa jau patvaljiigi tur nekas nenotiek – cik nu man atminja nemaanaas, taadu pasaakumu kaa “skapja draugus saaicinaat seju graamataa” bija diezgan manuaals un manuaali apstiprinaams pasaakums? :lala:

    Un par teemu – nevajag jau kaa lashiem tur iznaarstot visu savu sensitiivo infu, tad arii tas pasaakums nav ne biistams, ne kaitiigs ..

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā