Neo aizturēts, preses brīvība Latvijā briesmās

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Neo aizturēts, preses brīvība Latvijā briesmās

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 63 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #235328
    elvisburdajs
    Participant

    ob1 un TavaMaate, Tiešām neiet kopā. Īstais Neo tagad laikam gardi smejas.. 😀

    #235329
    Aldis
    Participant

    Ziņoja jau ka šo nabaga Poikānu ķurķī.. nez kamtas izdevīgi, ja vien paši 99.9% nav pārliecināti ka tas ir NEO 🙂

    Nu ko, next week gaidam jaunas atziņas iz noceltajiem doc… :]

    #235330
    elvisburdajs
    Participant

    Žēl ka Valsts iet uz grunti :/

    #235331
    McAnder
    Participant

    Banānu valsts spodrina savu dibenu -_- Riebjas gandrīz vai, ka es šeit dzīvoju.

    #235332
    samurajs
    Participant

    @ Imhoteps:

    Quote:

    Kriminālprocess sākts šā gada 11.februārī pēc Krimināllikuma 244.panta 2.daļas “Par tādas ierīces (arī datorprogrammas) neatļautu izgatavošanu, pielāgošanu izmantošanai, realizēšanu, izplatīšanu vai glabāšanu, kura paredzēta automatizētas datu apstrādes sistēmas resursu ietekmēšanai nolūkā izdarīt noziedzīgu nodarījumu, ja tās izraisījušas smagas sekas”, kas paredz sodu ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz desmit gadiem vai ar naudas sodu līdz divsimt minimālajām mēnešalgām.

    Avots

    @ TavaMaate: Es pieļauju, ka tu kaut ko jēdz no programmēšanas, bet tu neko nejēdz no policijas/tiesu lietām, nedz arī no politikas.

    Ja Poikāns ir paņemts ciet, plus visu to jezgu akceptējuši tiesnesis un prokurors, tad viņiem jābūt kaut kādi taustāmi pierādījumi. Jo, ja to beigās nebūs – vienam otram tiesībsargam var sanākt iet slaucīt ielas. Publiskots aizdomās turamā vārds: ja nepamatoti, tas vien jau ož pēc grandiozas tiesas prāvas pret valsti ar iespaidīgas morālās kompensācijas piedziņu. Un ko tad pie varas esošie darīs? Protams, ka kļūdījušos poličus nekavējoties izbaros lauvām.

    Varbūt Neo tiešām bija tik gudrs, ka noslēpa visus datus un softu. bet maybe esi dzirdējis par tādu policijas darba metodi kā stukači? Kur garantija, ka džeks nav izlielījies draugiem kaut kur pie alus kausa vtml.? Arī liecinieku liecības ir pierādījums.

    Un kālab šo ziņu uzskati par tenkainu? Paņem jebkuru avīzi, ieslēdz radio, TV – par to vien tik runā. Zinu, ka daži te dzīvo savā virtuālajā pasaulē kā tankā, tāpēc arī pārpublicēju.

    @ Jaunzems: Vai neesi aizdomājies, ka Tevis nākšana pasaulē, iespējams, bijusi milzīga kļūda?

    #235333
    drunk_lizard
    Participant

    tava maate vienreiz vareetu pieveert savu muti. sjitik konkreetu analfabeetu ar vaaji sleeptaam dauna ieziimeem reti naakas redzeet. tas ir taads iipasjs koderu paveids? cik paziistu koderus, tad jamie ir normaali cilveeki, tiesa ar visai pasjauru redzesloku paarsvaraa.

    bet nu sjitais sit pusju visus.

    jaunzem, tu, pienapuika, arii aizver muti.

    #235334
    root
    Participant

    Lizardel, lasies lodēt teļļukus. Te tomēr ir IT forums, kur televizoru remonts nebūs primārā tēma 😛

    Samuraj, tieši tāpēc, ka pārpublicēji arī uzskatu par tenkainu. Un par to ka jau esi bez maz spriedumu izlicis ziņas sākumā arī ir bikiņfail. Bet protams tev jau gribas strīdēties. Nekur nav teikts ka Poikāns tiešām ir NEO un

    Quote:

    Apsūdzētais tiek uzskatīts par nevainīgu līdz brīdim, kad viņš tiek atzīts par vainīgu saskaņā ar tiesas lēmumu

    . Tieši man ir šaubas ka tieši tu, cienītais, maz vai vispār kaut ko jēdz no tiesvedības saistībā ar informācijas tehnoloģijām un globālo tīmekli. Š eit nav tā, ka “viena tante teica” un tevi uzreiz arestēs. Nav pierādījumu? Nu ko, tātad nav apsūdzības. Stukāči? Da mala ko kāds teica.

    Es gan vairāk liktu uz to, ka žurnālistes kundze ar Poikāna kungu kādam iegrieza ribās ar saviem priekšlikumiem valsts pārvaldē, līdz ar to kādam pavisam vienkārši sanāktu nošaut 2 zaķus ar 1 šāvienu- “Neo” caurums tiktu aizbāzts, nesmukās runas apklusinātas. Pie tam, pat ja uzrastos īstais Neo, neviens tāpat viņam neticētu, jo redz viens taču jau sež cietumā. Līdz ar to visa 4ata jēga pazustu kā uzraksts smiltīs pēc F5.

    Ar nepacietību gaidīšu tiešus pierādījumus Poikāna lietā. Ar nepacietību.

    P.S es patiesībā esmu Neo, tāpēc skaļi smejos par šo visu *cough* 😀 😀 😀

    #235335
    samurajs
    Participant

    TavaMaate wrote:


    Es gan vairāk liktu uz to, ka žurnālistes kundze ar Poikāna kungu kādam iegrieza ribās ar saviem priekšlikumiem valsts pārvaldē

    Kas tad Poikāns par super-duper politiķi, ja devis padomus valsts pārvaldē un vēl kādam iegriezis? Es, kad piedzeros – visiem dodu tos padomus, un pie tam par baltu velti! 😀

    Kurš to visu uzsācis, tam jāapzinās, ka tiesā pierādīt Poikāna vainu būs ļoti, ļoti grūti. Vai nu viņiem jau ir tie pierādījumi, vai arī vispār nebūs, un viss izvērtīsies cirkā ar mērķi iebaidīt citus varbūtējos Neo sekotājus.

    #235336
    root
    Participant

    Diemžēl, Poikāna politiskie padomi šāva pāri pat taviem dzēruma spriedelējumiem pa kilometriem 500… Varu saderēt, ka tas kādam nepatika. It īpaši priekšlikums par saeimas atlaišanas iespējamības vienkāršošanu tautai ar interneta starpniecību.

    #235337
    Wuu
    Participant

    samurajs fleimo 😀

    Par ko tracis, varu tik teikt +1 vid mājaslapas veidotājiem.

    #235338
    Imhoteps
    Participant

    samurajs wrote:

    @ Imhoteps:

    Quote:

    Kriminālprocess sākts šā gada 11.februārī pēc Krimināllikuma 244.panta 2.daļas “Par tādas ierīces (arī datorprogrammas) neatļautu izgatavošanu, pielāgošanu izmantošanai, realizēšanu, izplatīšanu vai glabāšanu, kura paredzēta automatizētas datu apstrādes sistēmas resursu ietekmēšanai nolūkā izdarīt noziedzīgu nodarījumu, ja tās izraisījušas smagas sekas”, kas paredz sodu ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz desmit gadiem vai ar naudas sodu līdz divsimt minimālajām mēnešalgām.


    1) Cik zināms, Neo izmantojis interneta pārlūku datu ieguvei – vai pārlūks ir datorprogramma, kas paredzēta automatizētas datu apstrādes sistēmas resursu ietekmēšanai nolūkā izdarīt noziegumu? Tad jau mēs visi esam sodāmi. Vēl variants – LR DP pēc krimināllietā atkātiem faktiem izvazā pa tiesām Maikrosoftu, Eplu, Operu, Mozillu un arī Google (par kaitīgas programmatūras izplatīšanu).

    2) NOLŠªKS!

    Krimināltiesībās, lai personu sauktu pie kriminālatbildības, ir jākonstatē šīs personas VAINA. Vaina ir nozieguma subjektīvās puses obligāta pazīme. Subjektīvā puse ir obligāts noziedzīga nodarījuma sastāva elements. Ja nav nolūka, nevar būt vainas, nav vainas – nav “sastāva”, nav “sastāva” – nav nozieguma. Persona nav saucama pie kriminānaltbildības.

    Es nesaskatu Neo darbībās ļaunu nolūku izdarīt pantā aprakstīto noziegumu. Musori ir cita lieta – viņiem tāds darbs, visur “saskatīt” vainu noziegumā. Tāpēc jau pastāv tiesa kā arbitrs.

    P.S. Dažiem indivīdiem, kam izpratne par tiesībām ir 0 (Wuu), toties piemīt vien vistas intelekts un baktērijas redzesloks, der pievaldīt muti.

    #235339
    drunk_lizard
    Participant

    TavaMaate wrote:

    Lizardel, lasies lodēt teļļukus. Te tomēr ir IT forums, kur televizoru remonts nebūs primārā tēma 😛


    vai zini, kretiin, man ar tv remontiem ir tikai tik daudz sakara, ka reizeem sniedzu konsultaaciju blakusesosjajiem cjaljiem.

    ps. Samurajs, tev arii nesaak krist uz nerva sjitais gjeenijs?

    #235340
    drunk_lizard
    Participant

    Imhoteps wrote:

    P.S. Dažiem indivīdiem, kam izpratne par tiesībām ir 0 (Wuu), toties piemīt vien vistas intelekts un baktērijas redzesloks, der pievaldīt muti.


    sjis attiecas arii uz jaunzemu un, it iipasji, uz gjeniaalo robcjiku….

    #235341
    Jaunzems
    Participant

    Es jau nepozicionēju sevi kā dižjuristu :p

    #235342
    root
    Participant

    Lizard, pazvanīšu tavam šjefucim un pateikšu ka darba laikā fapučo pa internetu.

    #235343
    Mateus
    Participant
    #235344
    drunk_lizard
    Participant

    TavaMaate wrote:

    Lizard, pazvanīšu tavam šjefucim un pateikšu ka darba laikā fapučo pa internetu.


    1kaart man taada nav, mhhh

    2kaart

    Samurajs, atbildi uz konkreetu jautaajumu – cik ilgi veel ieksj notepad smirdees taadi domas giganti kaa

    -robcjiks

    -jaunzems

    -wuu

    -plopesols

    -tiem liidziigie?

    tu tiesjaam gribi ar sjaadu kontingentu pacelt vortaalu? ja taa, labu veiksmi un adios.

    #235345
    kuuminsh
    Participant

    Negribu nevienam bāzt degunā ka viņš ir dauns, mudaks vai ka…. ziniet.. jūs tomēr kļūdījāties.. tas pidars Poikāns tomēr ir Neo.

    Jams jau ir pats atzinies…:>

    ob1 atkal uzjautrina.

    IT forumā edz nevar teikt ka ievadīt pārlūkā url ir laušana :>

    Em… nu kā lai to tā pieklājīgi pasaka.

    Vispār… tīri tehniski… emm Tev nav taisnība. Vienkārši neizskatās, ka tev būtu kaut vai nojausma ko tik var izdarīt caur nevainīgu adreses ievadīšanu pārluka adrešu laukā.

    Sēdies, ble.. 2vi, nahui.

    lizard

    A kas šitais TM ir pa pamuļķi ?

    No sākuma kļūdaini pieņēmu ka RTK, bet pēcāk pieleca, ka šī ir pilnīgi jauna un iepriekš nezināma dauna suga.

    Esmu samulsis.

    un jaunzemu neaiztiec!

    Viņš man atgādina to idiotu.. kā viņu.. a HX..

    nostaļģija, vai zinies 🙂

    #235346
    drunk_lizard
    Participant

    kuuminsh wrote:

    lizard

    A kas šitais TM ir pa pamuļķi ?

    No sākuma kļūdaini pieņēmu ka RTK, bet pēcāk pieleca, ka šī ir pilnīgi jauna un iepriekš nezināma dauna suga.

    Esmu samulsis.


    [img]https://i2.orb.lv/photo/16/168639/200901011359539e913d73.jpg[/img]

    mhhhhh

    #235347
    Wuu
    Participant

    Imhoteps wrote:

    P.S. Dažiem indivīdiem, kam izpratne par tiesībām ir 0 (Wuu), toties piemīt vien vistas intelekts un baktērijas redzesloks, der pievaldīt muti.


    Turpini dzesēt muti internetā.

    [img]https://img.bagem.lv/images/698096928.jpg[/img]

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 63 kopumā)
  • Tēma ‘Neo aizturēts, preses brīvība Latvijā briesmās’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā