Nepieciešama palīdzība komplektācijas izveidei

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Off-topic Nepieciešama palīdzība komplektācijas izveidei

Tiek skatīts 5 ierakstu – 21 līdz 25 (no 25 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #289606
    nevertell
    Participant

    Barokļi, kas nāk kopā ar no-name korpusiem parasti ir baigās kakas, to jaunskungs augstāk mēgināja pateikt.

    #289607
    Faks
    Participant

    daļa taisnības nevertell +1

    nu tad lai cilvēks izstudē

    https://www.google.lv/#hl=lv&safe=off&sclient=psy-ab&q=gpu+hierarchy+chart+2012&oq=gpu+hierarchy+chart+2012&gs_l=hp.3..0i19.2942.7653.1.7773.18.17.1.0.0.1.401.2534.11j3j0j2j1.17.0…0.0…1c.L4Rbel5Q5Ig&pbx=1&fp=1&biw=1920&bih=890&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.r_cp.r_qf.&cad=b

    tad palasa benčmarkus un lai izvēlas labāko pēc savām vajadzībam es viņam piedzinu optimālo varijantu ar viņa finansēm .

    #289608
    Aldis
    Participant

    Par to DVD, nezinu, nav must have – piepirks kad vajadzēs.. 😀 😀 cik ta viņi maksā – 10-15ls? lietots piečuku..

    Bet RAM slotu gan, NEKAD NEPĒRCIES single slot! nesen klients ar tādu piekāpa.. 😀 😀 Oriģināli Windows 7 kastei paredzēts, 512mb. Hmm.. iet kā kumeļš bez 3 kājām, neko nepadarīsi.. takā dators uzstellēts priekš vecākiem, gribējis izsprukt sveikā ar mazāku samaksu.. 😀

    Mēģināju uzlikt XP, jo tas vēl kaut cik strādātu ātrāk priekš tāda, bet kā izrādās XP konfliktē ar pašiem mātesplates pričendāļiem virsū.. 😀

    Lai vai kā, liekas problēmas, un nekādas update iespējas tādam datoram, neiesaki ņemt ādu.. nekādā gadijumā.

    #289609
    Aldis
    Participant

    Man arī jāpaklusē.. 😀 😀 Jo ir tā pat kā Tev + Apple izstrādājumi bonusā.. 😀 :D, arī Android… No IT piegājiena laikam esmu kaut kāds sadomazohists.. 😀 😀

    #289610
    nevertell
    Participant

    Ir atšķirība starp single-slot un single-stick.

    Visām mūsdienīgajām platformām kā minimums ir 2 sloti. Galvenais, lai čipsets atbalsta tikpat daudz atmiņas moduļu, cik ražotājs uz plates slotus sabāzis. Jo ir gadījumi, kad ir jāmeklē eksotiski single-sided rami un tad jāmeklē pretējās puses, savādāk nevar piepildīt visus 4 slotus.

Tiek skatīts 5 ierakstu – 21 līdz 25 (no 25 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā