Nerādās avatari…

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #146522
    Faust
    Participant

    Meklējam un nesaprotam, kur ir problēma, ka forumā avatari nerādās. Profilos tie ir ielikti, bet kad posto tos neredzam. Forums ir phpbb 2 un sourcē it kā nekas neesot mainīts. Nezinu ko vēl, lai pastāsta…

    [img]https://notepad.lv/bildes/atteli/20080205210846550.png[/img]

    #175444
    drunk_lizard
    Participant

    muahhh

    zemavatara rinda ierullee…..

    vai avatara izmeers ir nodefineets

    vai avatara source ir atljauta

    galugalaa – vai ieksj uzstaadiijumiem vispaari ir atljauts apskatiit avataru?

    #175445
    Faust
    Participant

    Jā, viss tas ir kārtībā.

    #175446
    Foxsk8
    Participant

    Pēc būtības, tur tev jāskatās iekš konkurētā skina. Varbūt, ka skins ir kaut kāds lite, kurā netiek rādīts avatārs.

    Ja nu nesanāk, avatāra mainīgais ir:

    {postrow.POSTER_AVATAR}

    Parasti to skaties iekš viewtopic_body.tpl

    #175447
    Faust
    Participant

    Nu foruma skins ir tāds pats kāds notepadam bija iepriekšējais.

    EDIT: Es atradu to {postrow.POSTER_AVATAR} , bet kas ar viņu jādara?

    #175448
    Foxsk8
    Participant

    Tad ar template itkā viss ir ok. Interesanti. Pašam nekad nav bijušas tādas problēmas. Varbūt kaut kur kļūda ir, ka nepareizi ir norādīta avatāru atrašanās vieta. Ja nemaldos iekš admin paneļa tur varēja uzlikt, kurā direktorijā atradīsies visi tie avatari.

    Man parasti ir šādi: wwwimagesavatars

    #175449
    Faust
    Participant

    Arī ar direktoriju viss kārtībā. Kaut vai ja liek attēlu no linka, tik un tā neparādās. Nav vairs variantu…[img]https://www.33smiley.com/smiley/emotions/4.gif[/img]

    #175450
    Foxsk8
    Participant

    Tev tā ar visiem browseriem? Mēģināji skatīties arī no cita PC, to savu lapu? Man tas pats bija ar datubāzi, mistiski pazuda ziņu blogs un tik pat mistiski viss atkal strādāja. Gļuks bija datubāzē. Tātad ja kodā, sorsē viss ir ok, tad datubāzē kaut kādas auzas. Mēģini datubāzi atjaunot.

    #175451
    Faust
    Participant

    mh, browseri rāda vienādi un no dažadiem PC skatoties arī tas pats. Saits nav mans, tāpēc pateikšu par to datubāzi. Bet to datubāzes atjaunošanu droš vien ka saita saimnieks nemācēs iztaisīt.

    #175452
    Foxsk8
    Participant

    Man jau vairākas reizes tā ir bijis. Ka datubāze vienkārši aiziet ciet, tad nākas backup ņemt. Par laimi ar notepad datubāzi viss ir bijis ok, tikai testa forums gan pa reizei aiziet ciet, un ja aiziet, tad ar galiem. Nākas krāmēt visu back. Parasti tas notiek tā, ka uz localhost un serveri ir kaut kāda sasaiste palikusi, vai arī lapas DB backups ņemts un iekšā DB backupā paliek kaut kādas kļūdas kā sesijas. Pašam bija tā, ka rādija visu laiku, ka online 300 lietotāji. Uzreiz DB kļūda redzama. Tur sīki un smalki ir jāskatās, no kura laika tāda problēma ir radusies, kādas modifikācijas ir liktas pirms tam, un pēc tam, jo varbūt arī tās ietekmē visu procesu.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā